Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 - wymagania sprzętowe

30 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 18:01, marcinshinoda napisał:


no jak zacząłeś wymieniać wszystkie części to sie zebrało 500 zł i to mała kasa nie jest.500
zł można wydać bardziej pożytecznie, niż na update częsci do kompa który i tak jest za
słaby. To w interesie twórcy jet żeby wymagania były jak najmniejsze bo nie każdy ma
jeszcze na pokładzie karty serii 8XXX<



No nie wiem. Jeśli przemyślisz dobrze upgrade, zrobisz go w odpowiednim czasie, i dobierzesz odpowiednie podzespoły to kompek starczy na bardzo długo. Na moim poprzednim zestawie grałem 2,5 roku. Po ostatnim upgrade przypuszczam, że wystarczy na podobny może nawet dłuższy czas. (mój zestaw to Core 2 Duo E8400, Radek 4870 i 4GB RAM, Crysis śmiga na FULL detalach w wysokiej rozdzielczości, a na długi czas nie zapowiada sie nic bardziej wymagajacego ;) <tylko mi nie odpisuj, że się chwale itd. :P, chciałem to tylko jakoś zobrazowac> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jest tylko potwierdzeniem znaczącej poprawy grafiki... Ale znam takich niedowiarków, którzy nawet po zobaczeniu gameplaya, stwierdzili, że i tak będzie słaba grafika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 09:39, gpodoba napisał:

Na pewno lepiej będzie ta gra wyglądała na konsoli :)


kolega chyba z innej planety bo ja nigdy nie widzialem gry ktora wygladala lepiej na konsoli niz na PC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:46, M_Power napisał:

kolega chyba z innej planety bo ja nigdy nie widzialem gry ktora wygladala lepiej na
konsoli niz na PC !



O to kolega z Marsa!! Cz może z innej planety? Bo my Ziemianie mamy parę takich gierek co wyglądają lepiej na konsoli. ;) FIFA08 chociażby. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:46, M_Power napisał:

> Na pewno lepiej będzie ta gra wyglądała na konsoli :)

kolega chyba z innej planety bo ja nigdy nie widzialem gry ktora wygladala lepiej na
konsoli niz na PC !


Z next-gen? Chyba z PS2O_O Może zajrzyj na YT i zobacz jak wygląda wersja na next-gen i zobaczysz że lata świetlne w graficexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalecane wymagania FIFY 09 nie są aż tak straszne , nie wspominając już o minimalnych. Biorąc pod uwagę standardy konfiguracji dzisiejszych komputerów , większość ludzi pogra sobie co najmniej na średnio-wysokich ustawieniach graficznych. Gdybym miał choć odrobinę ochoty , aby zagrać w tą grę , myślę że ma maksa bym sobie spokojnie pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować