Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed również na PC!

167 postów w tym temacie

<Obłąkańczy śmiech> No i o to chodzi! LA miało nadzieję zrobić PC-towcom apetyt na tzw. ,,exclusive" i w razie, gdyby gra nie sprzedawała się najlepiej na konsole (lub oceny byłyby nie te co trzeba), twórcy zapewne mieli plan B. No cóż, pogodziłem się już z myślą, że nie pogram w ten ciekawie się zapowiadający tytuł w którym można się naprawdę wyżyć przy pomocy Mocy, ale skoro jednak wychodzi... Must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byłbym wdzięczny, jakby ktoś napisał. Czy Force Unleashed jest lepsza/gorsza od nieco już podstarzałych Jedi Knightów? Czy są pomiędzy tymi gramy jakieś większe różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 13:54, Skwarek pl napisał:

Jakieś 3-4 miesiące temu bym się ucieszył, ale teraz, oglądając filmiki z dema konsolwej
wersji to powiem, że się zawidołem. To jest kolejna arkadówka z masą wrogów i wciskaniem
jednego guzika odpowiedzialnego za atak miecza świetlnego.... żadnej finezji typu JK
2, ehh szkoda, ale konsole słyną właśnie z takich gierek.

Kurcze dokładnie takie same mam odczucia.
No nic pozostaje zostać przy starych dobrych produkcjach, w których moc jest silna jak Jedi Outcast, JA i KOTOR xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie :) Nie mogłem przeboleć tego, że nie będzie TFU na pecety... tyle było że kategorycznie to niemożliwe itd. Gry na podstawie SW nigdy nie były jakimiś arcydziełami (no.. można by tu podciągnąć KotOR, którego uwielbiam), ale jakoś... zawsze mi się fajnie w nie grało (może dlatego że dawniej miałem fioła na punkcie SW i nie mogła mnie ominąć ani jedna najmniejsza bzdura związana z tym uniwersum). Przypuszczam (hmm.. po trailerach było widać, że to wręcz pewne), a przynajmniej mam nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArnoldAnhilator - Moim zdaniem podstarzały Jedi Academy i Jedi Outcast zjada na śniadanie przeciętną gierkę jaką jest Force Unleshed... Ale to tylko moje zdanie, warto samemu się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:15, kulken napisał:

Na konsolach 60-75 % oceny :) na PC 90% będą ... bo pc''towiec umie docenić wysiłek i
starania programisty :)


Nie, po prostu PC''towi recenzenci biorą mniejsze łapówki xD /joke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w demo to miałem pozytywne wrażenia.

Jednak już takie oceny są dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie wiem czym się kierują ale takich ocen nie można dać za brak multi bo słyszałem że tego najbardziej brakuje.

Skoro ocena na konsolach waha się 60-75% to czemu by miało być lepiej na PC?? Wyjaśnicie mi to? Przecież to będzie ta sama gra, może z lekkim podskokiem graficznym ale nie o to chodzi w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:39, Modok napisał:

Ja bym wolał kolejną część Jedi Knight.

Dostał byś równie wielkiego crapa. Dla serii lepiej będzie jak wszyscy wspominać ją beą dobrze (choć Academy było średnie, ale jednak jeszcze grywalne, tutaj można się spodziewać jak to niektórzy mówią "samoprzechodzącej się gry").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się twórcy zapierali, że edycji na PC nie będzie. I co? I stało się jak zawsze w takich przypadkach. Wersja blaszakowa wyjdzie, zapewne już wkrótce, z ulepszoną grafiką i może nawet jakimiś dodatkami. Jak dla mnie must have, bez względu na recenzje. Tylko jeśli premiera jeszcze w tym roku, to może być problem z kasą, bo produkcji które kupić muszę przed Sylwestrem jest cała masa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za logika? Prawie wszystkie reklamowane, głośniejsze gry wychodzą prędzej czy później również na PC. Tak było z GTA, Star Warsami, bodajże z Halo.. Czy oni nie mogą od razu napisać, że robią grę również na PC, aniżeli męczyć się nad tym samym, tyle że to teraz konwersja na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie wiekowe "+12" zabija ta gre, miecz swietlny przecinajacy na pol AT-ST a nie potrafiacy odrabac reki szturmowcowi? Siekanka dla dzieci, zeby chociaz system walki byl fajny, ale to pare ciosow jednym klawiszem+dodawnie do nich mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować