Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed również na PC!

167 postów w tym temacie

Bo ta gra tak naprawde polega tylko na rozwalaniu wszystkiego dookola (po to sa te fajne efekty itd) niemniej jednak, ciesze sie ze gra wyjdzie na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lucas ponownie zaprzeczyl i zdementowal te wiesci,obawiam sie. Wniosek taki, ze nic nie wiadomo. Moze ktos po prostu puscil za duzo pary z ust, a moze to wszystko bujda. Ostatecznie, R* tez przeczyl plotkom o konwersji GTA4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze i nie dobrze . Świetnie że będzie na PC :) (HURAAAAA) A nie dobrze poniewaz mogą zaczerpnąc wersje z konsoli ( nie wiem jak to napisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny słabe, a szkoda, bo z początku bardzo żałowałem, że nie będzie tej gry na PC. Teraz jednak nie wiem czy się tak cieszyć. Zawsze jednak może będzie z tego, chociaż jakaś efektowna siekanka na „odstresowanie” i odpoczynek od czegoś bardziej wymagającego...:)

Mr.M: ... Wiesz chciałem coś o tobie napisać, ale... brak komentarza będzie tu najstosowniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla mnie prawdziwe gry (prócz MMO) są tylko na konsolach, no ale... ;

Dnia 08.09.2008 o 16:52, Spector 109948 napisał:


@Mr.M: powstrzymam się z komentarzem :X


Także się z komentarzem moim powstrzymam ; o

tomas92<- a konsole to pies ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> 68%?? Niee... My, tj. fani SW dadzą przynajmniej ~99% ;p pozostały procent to dane
>> nam ograniczenia ;)

Dnia 08.09.2008 o 13:54, dark master napisał:

jako fan SW grze dałbym najwyżej 28%, za debilizm, przegięcie i bezmyślność (już nie
wspomnę o kanoniczności, choć ta gwałci się ostatnio doskonale sama przez różne, najczęściej
kiepskie, książki.


Ja ksiązkowe EU omijam szerokim łukiem. Wystarczy że przeczytałem kilka książek i miałem dość. Co najlepsze, nawet sam Lucas stwierdził, że ta "literatura" to nie jest jego wszechświat SW. Powiedział, że jego wizja jest zupełnie inna, ale nie ma nic przeciwko, by ktoś przedstawił swoją. George "I love money" Lucas. Kiedyś lubiłem tego człowieka, dziś go nie znoszę. Za jego arogancję, pychę, zaślepienie i pazerność. Zniszczył swoją legendę i legendę Star Wars (IMO nowa trylogia, a zwłaszcza RotS to świetny przykład kopalni zmarnowanych, świetnych pomysłów). Polityka LucasArts to temat na osobny artykuł. Nawet logo zmienili na bardziej pedalskie.


Szkoda że ta gra nadaje nowy wymiar głupoty). A te kilka procent za

Dnia 08.09.2008 o 13:54, dark master napisał:

to, że niektórzy lubią siekanki i nie ma problemów natury technicznej.

I co, fanem jest ten kto łyknie każdy shit, czy ten co będzie wybrzydzał? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że wyjdzie na PC, skoro będzie tak zabezpieczona, że nikt tego nie zainstaluje.

A co do wypowiedzi Mr.M, to ja mam swoje zdanie. Prawdziwe gry BYŁY na PC. Teraz, to co wydają, to puste coś, które tworzy się, żeby gracz pograł 10 godzin i kupił kolejną grę. Czasy Hal-Life, Thiefa, Fallouta, Tormenta, StarCrafta były "starożytnością" gier komputerowych. Obecnie mamy "średniowiecze". Ciekawe ile jeszcze trzeba czekać na "renesans".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować