Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed również na PC!

167 postów w tym temacie

Mi osobiscie przypomina sie sytuacja z FFXIII, kiedy powiedziano ze gra jest na PC, a chodzilo o to ze na nich dziala i jest tworzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdementowali... Tak samo jak Rockstar dementował pogłoski o pecetowej wersji GTA 4. Poczekamy miesiąc lub dwa i zapewne pojawi się oficjalne ogłoszenie o trwających pracach nad komputerową edycją Star Wars: The Force Unleashed oraz o przewidywanej dacie premiery. Można być tego praktycznie pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Force Unleashed wyjdzie na PC, Resident Evil 5 wyjdzie na PC, Final Fantasy XIII wyjdzie na PC, a może nawet i Heavy Rain. Zawsze zaprzeczają, jak światowe rządy w kwestii spisków i konspiracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze jednak wyjdzie na PC. Dla tej gry chciałem kupić konsolę, ale po recenzjach widać, ze to raczej średniak, zapowiadał się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:01, qba767 napisał:

Force Unleashed wyjdzie na PC, Resident Evil 5 wyjdzie na PC, Final Fantasy XIII wyjdzie
na PC, a może nawet i Heavy Rain. Zawsze zaprzeczają, jak światowe rządy w kwestii spisków
i konspiracji :D



RE 5 wyjdzie na PC to pewne, Force Unleashed chyba wyjdzie na PC, FF 13 nie wyjdzie na PC, Heavy Rain tylko na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo przeszedłem 7 razy i jest po prostu rewelacyjne. Można przeciwników zabijać z daleka, wykorzystując jedynie moc. Można złapać też mocą przelatującego Tie Fightera i rzucić nim we wrogów. No i objecana scena opuszczania frachtowca imperium na miasto.

A teraz wracamy do rzeczywistości - pierwsze oceny wskazują średniaka, którego pre-orderowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:08, DArkon1990 napisał:

RE 5 wyjdzie na PC to pewne

Źródełko? Chociaż w Lipsku przedstawiciel Capcomu zrobił się dziwnie nerwowy, gdy oto spytaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym wierzył LucaArtsowi.

Jednak pewnie i tak zrobią tak jak z GTA IV. Będą zaprzeczać i zaprzeczać aż w końcu zapowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za poruszenie zauważam po aktualizacji newsa...Ludzie nie denerwujcie się, bo Wam żyłka pęknie...
A ja szczerze wierzę, iż TFU nie wyjdzie na PC-ty - tak po prostu ma być. Dlaczego PC-towcy mają mięć lepiej od konsolowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:39, balduran2 napisał:

Cóż za poruszenie zauważam po aktualizacji newsa...Ludzie nie denerwujcie się, bo Wam
żyłka pęknie...
A ja szczerze wierzę, iż TFU nie wyjdzie na PC-ty - tak po prostu ma być. Dlaczego PC-towcy
mają mięć lepiej od konsolowców?


Lepiej? Chyba tak samo...
Głupie są takie wypowiedzi prowadzące jak nic do prymitywnego flamewara.

Lucasart już zapomina na jakich platformach i ich graczach zbudował swój sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować