Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed również na PC!

167 postów w tym temacie

A pomyśleć że na początku ten news wyglądał tak pięknie , ale oczywiście LucasArts musiał wszystko zepsuć. Miałem już takie fajne wyobrażenia że zagram sobie nie tylko w Star Wars: The Force Unleashed , ale też w Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance w wersji na komputery osobiste , a tutaj takie rozczarowanie. Niech LucasArts wypcha się tymi swoimi nowymi grami na silniku graficznym Force Unleashed , które to rzekom chce wydać na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoooda bardzo, że nie ma na PC. :/
Chętnie bym kupił i pograł, ale za parę miesięcy zamówię sobie PSP, a na tego doskonałego handhelda Star Wars: The Force Unleashed wychodzi! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:10, Sebat1 napisał:

A pomyśleć że na początku ten news wyglądał tak pięknie , ale oczywiście LucasArts musiał
wszystko zepsuć. Miałem już takie fajne wyobrażenia że zagram sobie nie tylko w Star
Wars: The Force Unleashed , ale też w Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance w wersji
na komputery osobiste , a tutaj takie rozczarowanie. Niech LucasArts wypcha się tymi
swoimi nowymi grami na silniku graficznym Force Unleashed , które to rzekom chce wydać
na PC...

Kup konsolę i skończ marudzić. Dżizz... Nikt ci nie karze grać i na pewno LA nie zbiednieje jeśli nie kupisz ich gier.

Muszę przyznać, że pełna wersja przyćmiła kaszanę jaką było demo - po czterech godzinach gry ledwie się oderwałem i już wiem, że nie skończę tego projektu na poniedziałek... SW ważniejsze. ;)
W pełni zasłużone 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:47, Madoxx napisał:

I teraz pytani... Wydać ponad dwie stówy na wersje konsolową, czy poczekać i liczyć na
to, że w najbliższym czasie pojawi się wersja na pc, pewnie z jakimiś dodatkowymi rzeczami
i taniej oO.

LA to nie Rockstar, który zmienia zdanie niczym chorągiewka na wietrze. Przynajmniej tak było do tej pory i raczej wątpię by się to w przyszłości zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:19, Dżibril napisał:

LA to nie Rockstar, który zmienia zdanie niczym chorągiewka na wietrze. Przynajmniej
tak było do tej pory i raczej wątpię by się to w przyszłości zmieniło.

Miejmy nadzieje, najwyżej później będę przeklinał LA za ich kapryśność i samego siebie za to, że nie poczekałem (szczególnie jeśli ogłoszą, że to jednak prawda w najbliższym czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować