Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars: The Force Unleashed PC

521 postów w tym temacie

Wy też tak macie że w wersji PC niektóre szaty bohatera nie "falują" tylko bezpośrednio do niego przylegają, tak jakby były przyklejone? Jeśli tak to jest jakaś możliwość żeby to usunąć? Mam patha 1.2 ale on nie poprawił sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 14:43, Desann235 napisał:

Wy też tak macie że w wersji PC niektóre szaty bohatera nie "falują" tylko bezpośrednio
do niego przylegają, tak jakby były przyklejone? Jeśli tak to jest jakaś możliwość żeby
to usunąć? Mam patha 1.2 ale on nie poprawił sytuacji.

Ja tak mam. Nie reagują też na obroty, skoki, salta itp
Cóż ...konsolówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem z misja bodajże 3 w miejscu gdzie wychodzi się na taki skrawek ziemi potem do budynku naokoło są snajperzy w wierzach drewnianych i wookie w skrzynkach nie wiem co zrobić w miejscu gdzie jest ta ścina czerwona co mnie bije jak podejde ;)

screen to to miejsce ;)

20101017104410

20101017104435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 13:01, Paoro napisał:

Czy to prawda że ta gra zajmuje 24 GB na twardym dysku? Chodzi mi o SW FU USE, bo mam
wolne tylko 18.6 GB :/

20101027131540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z wyjściem SWtFU2 postanowiłem się zabrać za "jedynkę" w ramach nadrobienia fabuły. Chciałem coś w stylu Dark Forces II i Jedi Knight, a dostałem konsolówke :/ choć się tego po wypowiedziach na forum spodziewałem, gdyby nie było to uniwersum GW to pewnie bym sobie darował, bo gierek gdzie robi się kombosy nie trawie. Misję z Vaderem przeszedłem nawet na klawie i myszce xD Teraz poluję na Shaak Ti -

Spoiler

się trochę zdziwiłem bo jakiś czas temu oglądałem cut scenki z epizodu 3 które w końcu nie dołączono do filmu i tam Grevious zabija ją, a tu naglę ma się dobrze :P rozumiem że ta wycięta scena z filmu nie jest w kanonie :)

póki co największe problemy miałem z Kazdanem Paracoś tam, chyba trochę za ambitnie wybrałem ten 3 poziom trudności, wyższego nie mogłem bo był zablokowany, ale co tam chociaż nie jest łatwo. Problem stanowi też ta kamera, dlaczego nie może być ona taka jak zawsze, tylko zmienia się na pojedynki z Jedi.. nie wiem mi to przeszkadza, może na konsole to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko mam.
Wersja gry na PC. Skończyłem na 3 poziomie trudności grę - i teraz mogę kontynuować rozgrywkę od początku już rozwiniętą postacią. Z tym że w takim przypadku wolałbym jednak grać na najwyższym poziomie trudności - niestety nigdzie nie doszukałem się, jak tego dokonać. Jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co z tymi patchami? Zakładam, że jest jak jak piszecie, że polska wersja ma wgrany patch 1.1 (mimo, że napisane jest , że to wersja 1.0), ale nie mam opcji ustawień grafiki które teoretycznie powinny się pojawić. Zarówno patch 1.1 jak i 1.2 wyświetlają komunikat, że nie mogą odnaleźć SWTFU na moim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas instalacji poprawki 1.02 pod koniec wywala komunikat " odwracanie zmian " i nie może zainstalować poprawki.
Ktoś wie o co chodzi ?
mam jeszcze 23 GB wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 10:15, Paoro napisał:

Jak znaleźć misje dodatkowe, przeszedłem calą grę klikam - kontynuuj a nam wyskakuje
mi pierwsza misja?!

EDIT: znalazłem :) po prostu nowa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować