Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars: The Force Unleashed PC

521 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2011 o 19:44, Chlorofil napisał:

A co mam Ci gameplaya pokazać uprzednio pokazując na nim config kompa ? Nie ma problemu,
zas**** specjalisto.


Nie, nie masz nic pokazywać. Sio mi stąd, trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z momentem gdy trzeba ściągnąć niszczyciela, za nic w świecie nie daję
rady już mnie palce bolą od wyginania analogów, ma ktoś jakąś radę, dodam, że gram na xboxie.
Rozumiem, że w momencie gdy ustawię statek we właściwej pozycji, cisnę oba analogi do siebie
ile fabryka dała? Chyba, że coś źle robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:14, BoloMaster napisał:

udało ci się znaleźć rozwiązanie? Gram na PC ale mam identyczny problem;/

Tak. Ściągałem go najbliżej jak to tylko możliwe, potem puszczałem i najszybciej
jak się da niszczyłem nadlatujące samoloty, i znowu go przyciągałem do momentu
pojawienia się filmiku. Nie ma co ciężki moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnieliście mi najgorszy moment w grze, choć wyglądający dosyć efektownie. Mimo wszystko jakoś myszką dałem radę . Powodzenia wszystkim ,którzy są na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 13:31, Eff3ctiv3 napisał:

Przypomnieliście mi najgorszy moment w grze, choć wyglądający dosyć efektownie. Mimo
wszystko jakoś myszką dałem radę . Powodzenia wszystkim ,którzy są na tym etapie.


Ja robiłem tak, że stawałem sobie po lewej stronie za jakąś osłoną i przelatujące mysliwce same się naznaczały, więc szybko ich wystukać i dalej wiadomo co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem temat, ale jakoś nie znalazłem rozwiązania. Kupiłem TFU, gram w nie mimo oczywistych zgrzytów (optymalizacja woła o pomstę do nieba). Jest jedna rzecz, która mnie wyjątkowo denerwuje. Podczas renderowanych filmików gra potrafi się na chwilę zmulić, a potem zaczyna iść płynnie, ale dźwięk zaczyna się rwać. Miał ktoś coś podobnego i zna rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zainstaluj patcha. Mi to pomogło w ogromnym stopniu, gra nie muliła na najwyższych ustawieniach na dosyć średnim komputerze, podczas gdy wcześniej często mocno chrupało na niskich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 17:03, mikim napisał:

Przede wszystkim zainstaluj patcha. Mi to pomogło w ogromnym stopniu, gra nie muliła
na najwyższych ustawieniach na dosyć średnim komputerze, podczas gdy wcześniej często
mocno chrupało na niskich ustawieniach.


Patch nie gryzie się z polską wersją gry? Bo właśnie znalazłem 1.2 i go pobieram, ale na zaś wolę się spytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:04, Ecko09 napisał:

> >

Nie powinien , to nie Cenega wydawała te gre ;P


No dobra... Kolejny problem... Nie wykrywa mi TFU na moim komputerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13869
Bo zmieszany jestem odnośnie zakupu. Jest to ''sam'' dodatek do samego SWTFU czy osobna gra nie wymagająca podstawki coś a''la jak Disciples III - Dzikie Hordy. Czy może podstawka wraz z dodatkiem no bo w opisie napisali, że gra jest na dwóch nośnikach DVD. Sam dodatek by chyba tyle nie zabierał... [tak mi się wydaje]
Proszę o sprostowanie i rozmącenie mych myśli :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 09:59, Braveheart napisał:

/ciach/


Łoj... Ale czytać to Ci się nie chce co? :)
Nawet w tym linku co podałeś było: "Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gry akcji, osadzonej w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oprócz podstawowej wersji produktu tytuł zawiera również trzy nowe poziomy, które odsłaniają przed nami wydarzenia, jakie działy się pomiędzy nową a starą trylogią kinową."
A na stronie produktu na gram.pl masz też napisane: "Ultimate Sith Edition rozszerza właściwe wydanie Star Wars: The Force Unleashed o wszystkie płatne dodatki typu DLC, jak również o trzy nowe misje, pozwalające użytkownikowi zapoznać się z wydarzeniami, które rozegrały się między pierwszą a drugą trylogią filmową. Dwie z nich przenoszą gracza na planety Coruscant i Tatooine. "

To chyba wszytko jasne? Podstawka plus dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 10:14, Phobos_s napisał:

Łoj... Ale czytać to Ci się nie chce co? :)

Właśnie się chce :D

Dnia 17.01.2012 o 10:14, Phobos_s napisał:

Nawet w tym linku co podałeś było: "Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
to specjalna wersja gry akcji, osadzonej w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oprócz
podstawowej wersji produktu...

I właśnie to zdanie zamąciło me myśli :P. Myślałem, że ta podstawowa wersja produktu to ten dodatek a w nim jeszcze jakieś inne opcje. U Know what i mean ;]

Dnia 17.01.2012 o 10:14, Phobos_s napisał:


To chyba wszytko jasne? Podstawka plus dodatki.

Raczej tak. Dzięki za rozwianie wątpliwości..
Treaz chyba nie pozostaje nic innego jak sprzedać samo SWTFU i zakupić tą wersję USE..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 10:26, Braveheart napisał:

I właśnie to zdanie zamąciło me myśli :P. Myślałem, że ta podstawowa wersja produktu
to ten dodatek a w nim jeszcze jakieś inne opcje. U Know what i mean ;]


Ta, dodatek do dodatku ;P Marzyciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 11:30, Phobos_s napisał:

Ta, dodatek do dodatku ;P Marzyciel ;)

A widzisz, a co nie można ? :D. Co do Marzyciela.... to kiedyś był taki film ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i o pomoc pytam.
Potrzebuje jednego wielkiego spojlera tej gry :) Zaczalem grac w druga czesc i widze ze jest sporo nawiazan do czesci pierwszej. Jakby ktos dysponowal linkiem albo chcial sie poprodukowac to bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować