Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars: The Force Unleashed PC

521 postów w tym temacie

Wielki dylemat mam... lubię Gwiezdne Wojny, ale czy polecacie tę grę? Spotkałem się z raczej negatywnymi opiniami, że jest niedorobiona, tnie się, sterowanie bez pada to masochizm... co wy, ludzie co grali, na to powiecie? Bardzo proszę o poważne opinie, gdyż na Wigilię otrzymam albo TFU lub Modern Warfare 2. :)

@Sipso2008
Miło słyszeć, mam taki sam sprzęt, tylko lepszą kartę graficzną. :)

@Wahgaroth
Eee... w czym ma znaczenie karta dźwiękowa?? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Spotkałem się z

Dnia 06.12.2009 o 21:04, Mieszofash napisał:

raczej negatywnymi opiniami, że jest niedorobiona, tnie się, sterowanie bez pada to masochizm...


Zainstalowalem nowy sterownik do karty graficznej i teraz gra dziala mi bez zadnego problemu. Fabula jest bardzo fajna, az milo pograc. A co do sterowania gram za pomoca myszki i klawiatury i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 20:56, darth_16 napisał:

Mam problem. jestem w misji gdzie

Spoiler

trzeba zniszczyć jakąś stocznię

. I tak gdzieś
po 15 min tejże misji gra się zacina(zawsze w tym samym miejscu) i wyskakuje błąd że
pamięć nie może być "read". O co chodzi?


Jeśli jest to miejsce gdzie wsiadasz do windy, gra zaczyna się wczytywać, kawałek filmiku i błąd to mi pomógł restart kompa.
A teraz proszę o pomoc w pokonaniu Imperialnego Niszczyciela :

Spoiler

Z początku kilkakrotnie ustawiam statek na dobrą pozycję i wciskam S i myszkę w dół, jak nadlatują mniejsze statki, przestaję ściągać niszczyciela i niszczę je, lecz po którymś razie niszczyciel jest już na wydawało by się lepszej pozycji do ściągnięcia, to teraz za cholerę nie mogę go ustawić na dobrą pozycję, ustawiam jak strzałka chce, czyli góra dół, trochę w lewo prawo, i gdy powinna być zielona poświata to jest nadal czerwona i już nerwica mnie bierze na tym etapie.



MIESZOFASH: Jeśli chodzi o wydajność to mi akurat się nie tnie, bo kompa mam niezłego, sterowanie na klawie może być, ale wydaje się, że lepiej sprawdziłby się pad, czasami dźwięk ma gorszą jakość, podobne jak w Prototype, a patch który niby to poprawia nie działa z polską wersją gry ( A na stronie LEMU napisali, że patch zawarty jest w grze...) A jeśli chodzi o grywalność to czasami jest świetnie, a czasami masz ochotę rzucić klawiaturą i połamać płytę z grą, np przez problem jaki właśnie mam:) Kiedy giniesz, czasami trzeba pokonywać spory kawałek poraz drugi, a czasami i 3 i 4 ;/ Ale ogólnie jest fajnie, ciekawa historia, dużo strojów, jeśli główne komuś nie pasują i efektywne walki z bossami przy najlepszych utworach muzycznych Star Wars.
Jak dla mnie jest to gra na 7,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 22:08, WhiteMamba napisał:

Ja takie pytanie mam, czy wersja PC różni się czymś od wersji Xbox 360? Czy to tylko
konwersja?

I to bezczelna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:45, thx11 napisał:



> Na innych
> misjach fps nie schodzi poniżej 40.

Jak możesz mieć 40 fps jak gra ma założoną blokadę na 30?


Hmm. Sorka miało być 30, za szybko piszę. Ogólnie gierka fajna, ale DLC nieco za krótkie.
Grafika mnie powaliła. Jak zobaczyłem, że miecz świetlny odbija się w hełmie Vadera to padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy to tylko konwersja?

I tak i nie. Tak, bo to jest konwersja. Nie, bo w edycji PC sa od razu w pakiecie wszystkie DLC, ktore ukazaly sie na X360, a takze dodatkowa misja, ktora wystepuje tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że twórcy nie posunęli się do dalszej herezji

Spoiler

(po zabiciu Obi-Wana)

, i nie mordujemy w tym dodatku
Spoiler

Luke''a Skywalkera

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 22:45, Diverso napisał:

Od razu skojarzyło mi się z tym komiksem Infinities, co nie zmienia faktu, że i tak nie
lubię takich zagrań ze strony twórców.


Ale o co chodzi? Przecież to i tak zakończenie niekanoniczne, więc twórcy mogą się bawić wydarzeniami. Poza tym chętnie to zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niekanoniczne, ale wolę jak wszystko leci w miarę dopuszczalnych granicach.

Spoiler

I tak obstawiam, że walkę się wygra, ale on pewnie użyje jakiegoś triku i zwieje w cutscence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:42, Wojman napisał:

Zainstalowalem nowy sterownik do karty graficznej i teraz gra dziala mi bez zadnego problemu.
Fabula jest bardzo fajna, az milo pograc. A co do sterowania gram za pomoca myszki i
klawiatury i nie narzekam.

Miło wiedzieć i z tego, co napisałeś wnioskuję, że polecasz tę grę. Jakbym miał być szczery w głębi serca też wolę TFU niż najnowszego CoD''a . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 22:50, Diverso napisał:

Wiem, że niekanoniczne, ale wolę jak wszystko leci w miarę dopuszczalnych granicach.

Spoiler


I tak obstawiam, że walkę się wygra, ale on pewnie użyje jakiegoś triku i zwieje w cutscence.



Tak po prawdzie, to

Spoiler

przeciągamy Skywalkera na mroczną stronę i robimy z niego naszego ucznia.

Ale ja tam bardziej wolałem jednak walkę na zakończenie dodatku Tatooine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co było fajne w tamtej walce, to to że prosta, a poza tym przynajmniej boss był podatny na użycie praktycznie każdej mocy. A że moje ulubione kombo to w górę, Impale, pioruny i fruu to całkiem przyjemnie się go zabijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 00:16, Triderus napisał:

Mam pytanie ,chce kupic ta grę ,czy jest ona z polskimi napisami?


Gra jest po angielsku z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:10, hans_olo napisał:

O full detal się nie martw. A z konwersją to jest tak, że gówno nawet jak ozłocisz, to
nadal jest gównem.


Tzn. uważasz, że nie warto oglądać się na konwersję w tym przypadku jak można oryginał? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, podczas walki z Gwiezdnym Niszczyciellem, gdy jest już nisko nad ziemią i jest zielona pośwaita przy przyciskach to nie mogę go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować