Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars: The Force Unleashed PC

521 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 20:13, Harrolfo napisał:

Pisząc o naprawie miałem na myśli przyłożenie się do konwersji ;P


hehe, no właśnie o tym pisałem... być może inaczej rozumiemy pojęcia ;)
Dla mnie konwersja to gra "przepisana" by działała optymalnie na inną maszynę, a port to ta sama gra z dodanym kodem, który pełni funkcję emulatora. Niestety FU jest właśnie portem... :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 19:25, hans_olo napisał:

Zwalnianiem gry? To ona gdzieś jest szybka? ;)

I własnie: o co wszystkim chodzi? O to, że gra nie jest szybka z akcją czy coś o tym podłożu, czy może o to, że animacja zwalnia (może mi ktoś wytłumaczyć jak to wygląda? o.0 )

Dnia 09.12.2009 o 19:25, hans_olo napisał:

No jak wchodzisz do menu to masz loading (wczytywanie menu) i żeby to tylko mignęło,
ale to trwa dość długo. Jak wchodzisz w jakieś opcje to kolejny loading, jak z nich wychodzisz
to kolejny...loding...loading...

Nie pisz, bo nawet nie grałem, nie mam tej gry, a już się wściekam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:41, Mieszofash napisał:

I własnie: o co wszystkim chodzi? O to, że gra nie jest szybka z akcją czy coś o tym
podłożu, czy może o to, że animacja zwalnia (może mi ktoś wytłumaczyć jak to wygląda?
o.0 )

Może po prostu podaj linka do tych informacji, bo skąd ja mam wiedzieć co czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:45, hans_olo napisał:

Może po prostu podaj linka do tych informacji, bo skąd ja mam wiedzieć co czytałeś?

Przeczytałem to - jak już mówiłem swoją drogą - w najnowszym numerze CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:49, Mieszofash napisał:

> Może po prostu podaj linka do tych informacji, bo skąd ja mam wiedzieć co czytałeś?

Przeczytałem to - jak już mówiłem swoją drogą - w najnowszym numerze CD-Action.

ahhh - CDA to ja ostatnio czytałem... dawno temu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że już w momencie wchodzenia next genów było sporo kompów dorównujących im wydajnością ;) . Konsole mają i będą miały przewagę stałego hardware''u, czyli teoretycznie brak problemów z optymalizacją, co jest niemożliwe przy kilkuset (przynajmniej) tysiącach kombinacji sprzętu jaki możesz mieć w PC.

A same hasło "loading" w FU to nie wina ani wydajności konsol, ani portu na PC. Ja na konsoli nie spotkałem jeszcze gry, która by tyle tego ładowania miała. Wniosek? Po prostu cuś Panowie robiący grę skopali.

A i sam wygląd to nie wszystko ja właśnie gram w Jedi Academy, przy którym (tak jak przy KOTORze z resztą) FU to niemal Crysis, a frajda z gry i "starwarsowość" 100000000000000x taka jak a najnowszej z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 16:30, Lucas01 napisał:

Fabuła też kuleje.

Fabuła kuleje? Jak, gdzie, kiedy?
Po ukazaniu się wersji na konsole, gra dostała nagrodę za najlepszy scenariusz 2008 roku, przyznawaną przez Writers Guild of America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom to jak z tym SW:TFU PC? pisałem tu w tym wątku ze się zastanowie odnośnie zakupu, kupie dopiero później żeby dowiedzieć się czy warto.. i co warto? bo stówka na ulicy nie leży i tak średnio mi się widzi wydać kasę na jakieś badziewie, wolę wiedzieć przed kupnem czy jest sens, niż potem kasy wydanej żałować :/ a to że wersja polska wyszła dopiero nie dawno (grudzień) to mnie jeszcze dobiło :pp Wiadomka nie bede nikogo ścigał jak mi doradzi: kupuj! a potem się okaze ze mi się nie podoba, ale żeby było jasnę gierki w stylu Jedi Knight kocham :D po tych dwóch Jedi Knighta (Outcast i Academy, przeszedłem nawet jakomś starszą wersje, mimo ze grafa to z Dooma2 chyba była :D), od walki mieczem nawet bardziej lubie moce a tu podobno z tym lepiej, bo walka tą bronią ponąć ograniczona głównie do bosów, co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:02, Paoro napisał:

Nom to jak z tym SW:TFU PC? pisałem tu w tym wątku ze się zastanowie odnośnie zakupu,
kupie dopiero później żeby dowiedzieć się czy warto.. i co warto? bo stówka na ulicy
nie leży i tak średnio mi się widzi wydać kasę na jakieś badziewie, wolę wiedzieć przed
kupnem czy warto, niż potem kasy wydanej żałować :/

Ja nie grałem, ale też miałem dylemat: TFU czy coś innego na święta. Ostatecznie wybrałem (czyt. powiedziałem rodzicom xD ) Modern Warfare 2. Czemu? A temu, że się sporo złego naczytałem odnośnie "mocy wyzwolonej" i wolę ją sobie kupić kiedy indziej jak być może stanieje. W każdym bądź razie na święta bym odradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:02, Paoro napisał:

Nom to jak z tym SW:TFU PC? pisałem tu w tym wątku ze się zastanowie odnośnie zakupu, kupie dopiero później > żeby dowiedzieć się czy warto.. i co warto? bo stówka na ulicy nie leży i tak średnio mi się widzi wydać kasę na
jakieś badziewie, wolę wiedzieć przed kupnem czy warto, niż potem kasy wydanej żałować :/

Ja kupowałem za 170 zł w pre-orderze na X360 i nie żałuje.
Jeśli chodzi o PC...cóż, z tego co czytam jest to dość beznadziejny port z konsol, biorąc pod uwagę optymalizację i grafikę. Ale za to ma już dodatkowe 2 DLC za które konsolowcy musieli płacić + misja, która jest dostępna tylko w Ultimate Sith Editon. Jeśli nie jesteś jakimś wielkim fanem Star Wars to poczekaj aż gra stanieje, może do tej pory ukażą się jeszcze jakieś patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:05, Adamak napisał:

Ja nie grałem, ale też miałem dylemat: TFU czy coś innego na święta. Ostatecznie wybrałem
(czyt. powiedziałem rodzicom xD ) Modern Warfare 2. Czemu? A temu, że się sporo złego
naczytałem odnośnie "mocy wyzwolonej" i wolę ją sobie kupić kiedy indziej jak być może
stanieje. W każdym bądź razie na święta bym odradzał.


O w sumie dobry pomysł bo w CoD to jeszcze w dwójkę nawalam czasem, a MW2 to już pewnie lata świetlne od tamtego tytułu, a w Multiplayera można popykać zawsze i to się nie nudzi :) chyba zrobie podobnie..

balduran2@
fanem SW jestem ale na kasie też nie leże, więc chyba sobie na razie podaruje :P ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:11, Paoro napisał:

O w sumie dobry pomysł bo w CoD to jeszcze w dwójkę nawalam czasem, a MW2 to już pewnie
lata świetlne od tamtego tytułu, a w Multiplayera można popykać zawsze i to się nie nudzi
:) chyba zrobie podobnie..

Właśnie, dlatego wybrałem najnowszego Call of Duty. Problemy z pingiem mogą występować, to normalne na niektórych serwerach, ale serio, wolę dobrze zoptymalizowanego CoD6 niż TFU a''la port z konsoli... i jedynka mi się bardzo podobała, so epic. :)

Dnia 12.12.2009 o 18:11, Paoro napisał:

balduran2@
fanem SW jestem ale na kasie też nie leże, więc chyba sobie na razie podaruje :P ale
dzięki :)

Dołączam się do takiej opinii... lubię świat Gwiezdnych Wojen, ale nie mam zamiaru płacić stówki za grę, przy której fakt - będzie fajna zabawa, ale okraszona niedorobieniem, które tylko pokaże, że jest to zerżnięty port z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 14:35, Sareth14 napisał:

Trochę mam pomieszane. Czym sie rożni ''Star Wars the force unleashed'' od ''Star wars
the force unleashed ultimate sith edition'' ?

W Sith Edition masz dodatkowe stroje itp, jest też alternatywne zakończenie historii, które wprowadza kilka nowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 14:35, Sareth14 napisał:

Trochę mam pomieszane. Czym sie rożni ''Star Wars the force unleashed'' od ''Star wars
the force unleashed ultimate sith edition'' ?


Ultimate edition jest na pc i ma 3 dodatkowe misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować