Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars: The Force Unleashed PC

521 postów w tym temacie

Łaa ja już się nie mogę doczekać. Na force unleashed nakręciłem się oglądając zapowiedzi nowego filmu w kinach "clone wars" bo przez przypadek obejrzał filmik akurat z tej gry. Musi być świetna. Myślę że przebije Jedi Knighty fabułą i grywalnością. IMO w tej grze będzie można poprostu się rozkoszować mocą i fizyką... z tego co widziałem. W żadnej grze Lucas arts nie widziałem tyle sposobów na wykorzystanie mocy. Myślę że fabuła będzie bardzo dobra.. choć wydaje mi się liniowa, podobno będzie tylko jedno zakończenie. :( Grać możemy tylko po ciemnej stronie mocy jako The apprentice, uczeń lorda Vadera. Podobno potem jest opcja zmiany strony mocy ale to i tak nie ma znaczenia.. ja się domyślam że nasz mistrz poprostu nas zabija. Nie spoileruje tylko pisze moje IMO poza tym jest już co nieco w trailerze, zobaczcie ---> http://www.youtube.com/watch?v=asvKQOJZXcs

PS. tak jeszcze dodam że nie podoba mi się styl naszego bohatera w tej grze. Głupotą jest trochę jego poza bo wystarczy go popchnąć lub coś a wpadnie na własny miecz. Rozumiem że twórcy chcieli być oryginalni ale.. mi się tam nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:29, Grizzly. napisał:



Eh, jeszcze bardziej nie moge sie doczekać. Szczególnie pojedynków na miecze świetlne. Z tym całym użyciem mocy, fizyki itd. Ah. Szkoda, że na trailerach nie pokazano chociaż kawałka takiego pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2008 o 22:36, Ecko09 napisał:

Eh, jeszcze bardziej nie moge sie doczekać. Szczególnie pojedynków na miecze świetlne.
Z tym całym użyciem mocy, fizyki itd. Ah. Szkoda, że na trailerach nie pokazano chociaż
kawałka takiego pojedynku.


Przecież na tym trailerze miałeś dużo sytuacji z wykorzystaniem mocy, najlepsze są te w walce z robotami.

A jak chcesz konkrety to tu masz coś dobrego ---> http://www.youtube.com/watch?v=QO6rIZDblio
Czuję że w tą grę bedzie się chciało grać non-stop.. bo tak miodna jest zabawa z przeciwnikami.

A tutaj jeszcze inny trailer --> http://www.youtube.com/watch?v=RkBiYpD3SDc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:56, Grizzly. napisał:


> Eh, jeszcze bardziej nie moge sie doczekać. Szczególnie pojedynków na miecze świetlne.

> Z tym całym użyciem mocy, fizyki itd. Ah. Szkoda, że na trailerach nie pokazano
chociaż
> kawałka takiego pojedynku.

Przecież na tym trailerze miałeś dużo sytuacji z wykorzystaniem mocy, najlepsze są te
w walce z robotami.

A jak chcesz konkrety to tu masz coś dobrego ---> http://www.youtube.com/watch?v=QO6rIZDblio

Czuję że w tą grę bedzie się chciało grać non-stop.. bo tak miodna jest zabawa z przeciwnikami.

A tutaj jeszcze inny trailer --> http://www.youtube.com/watch?v=RkBiYpD3SDc


Mi chodzi o trailery z pojedynkami na miecze. O mocach to każdy jest trailer. A te filmiki co podałeś to są stare jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Naprawdę myślałeś że Star Wars: The Force Unleashed trafi na PC ? Od początku było wiadomo że nie ma na to najmniejszych szans. Wydaje mi się że ludzie z LucasArts po prostu są na to zbyt głupi żeby zrozumieć że wersja PeCetowa ma szanse przynieść porządne zyski (pewnie myślą że gra byłaby piracona na potęgę i dlatego nie zrobili wersji PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:18, Sebat1 napisał:

Naprawdę myślałeś że Star Wars: The Force Unleashed trafi na PC ? Od początku było wiadomo
że nie ma na to najmniejszych szans. Wydaje mi się że ludzie z LucasArts po prostu są
na to zbyt głupi żeby zrozumieć że wersja PeCetowa ma szanse przynieść porządne zyski
(pewnie myślą że gra byłaby piracona na potęgę i dlatego nie zrobili wersji PC).


A na konsole to nie bedzie piracona?:P tez bedzie, przeciez to nie ma duzej roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:23, The-Darkest napisał:

A na konsole to nie bedzie piracona?:P tez bedzie, przeciez to nie ma duzej roznicy:)


Ja to wiem i Ty to wiesz , tylko że wielu producentów gier w ogóle nie chcę tego przyjąć do swojej wiadomości. Dla takich producentów jest to ogromna różnica i tylko PC kojarzony jest z masowym piractwem , a konsola niestety nie. Między innymi właśnie dlatego tak wiele gier niestety nie pojawia się w wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:18, Sebat1 napisał:


Naprawdę myślałeś że Star Wars: The Force Unleashed trafi na PC ? Od początku było wiadomo
że nie ma na to najmniejszych szans. Wydaje mi się że ludzie z LucasArts po prostu są
na to zbyt głupi żeby zrozumieć że wersja PeCetowa ma szanse przynieść porządne zyski
(pewnie myślą że gra byłaby piracona na potęgę i dlatego nie zrobili wersji PC).



GTA IV tez podobno miało nie wyjść na PC, GoW nigdy miało sie nie ukazać na PC. I co? I są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 15:05, Ecko09 napisał:

GTA IV tez podobno miało nie wyjść na PC, GoW nigdy miało sie nie ukazać na PC. I co?
I są...


Są to tylko dwa takie przypadki , gier które nie miały wyjść na PC i nigdy nie wyszły jest o wieeele więcej. Rożni producenci mają róże podejście do gier na PC i nie liczył bym na to że LucasArts tak po prostu zmieni zdanie. Ale patrząc chociażby na tą recenzję http://www.gamespot.com/xbox360/action/starwars2007/review.html w której ta gra dostała ''''tylko'''' 7,5/10 , może nie jest to dla PeCetowców aż tak duża strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars : UF raczej wyjdzie na PC:) Miało wyjść a nie wyszło. Czemu? Bo może ktoś się skusi aby konsole kupić i przy okazji droższą wersje. Zapewne za jakiś czas będziecie mogli już uczyć klony kto tu rządzi i poznać ciemną stronę mocy:). Kwestia czasu.

P.S Ale i tak Star Wars: UF na Wii wymiata;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:32, barsum napisał:

Star Wars : UF raczej wyjdzie na PC:) Miało wyjść a nie wyszło. Czemu? Bo może ktoś się
skusi aby konsole kupić i przy okazji droższą wersje. Zapewne za jakiś czas będziecie
mogli już uczyć klony kto tu rządzi i poznać ciemną stronę mocy:). Kwestia czasu.


Też już gdzieś czytałem że force unleashed ma wyjść na PC. Petycja raczej i tak by nic nie dała. Ja myśle że będziemy musieli czekać ok. 7 lub 8 miesięcy.

Dnia 04.10.2008 o 16:32, barsum napisał:

P.S Ale i tak Star Wars: UF na Wii wymiata;).


może.. ale napewno nie pod względem graficznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2008 o 21:02, Vanmati napisał:

tyle że jakbyś zajrzał do czyjegos domu

Ja tam nigdy nikomu do domu na siłę nie zaglądam.

Dnia 08.10.2008 o 21:02, Vanmati napisał:

to na 10 konsoli PS2 7 byłoby przerobionych,żeby piraty mogły chodzić...

Akurat to to chyba już każdy zdrowy na rozsądku gracz wie , każdy oprócz producentów gier (bo oni to też gracze) , którzy ciągle zachowują się tak jakby piractwo na konsolach nie istniało. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 12:45, Ecko09 napisał:

No i co? Mówiłem, że gra wyjdzie na PC i miałem rację.
http://www.gram.pl/news_8gnfJOm3_Star_Wars_The_Force_Unleashed_na_PC.html

Dzisiaj rano przeczytałem ^^ Świetny początek dnia! Miałem chrapkę na tą grę i był to najważniejszy argument za kupnem konsoli... :) Piekielnie się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 12:45, Ecko09 napisał:

No i co? Mówiłem, że gra wyjdzie na PC i miałem rację.
http://www.gram.pl/news_8gnfJOm3_Star_Wars_The_Force_Unleashed_na_PC.html


Co do SW to to masz prawie zawsze racje xD. A co do topicu czekam z niecierpliwością. Fajne było zakończenie jak najpierw Sidious zabił tego ucznia a potem zrobił z niego fajnego sitha (bardzo podobnie do vadera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Minimalne wymagania sprzętowe:

* Procesor: Dual Core 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)
* Pamięć operacyjna: 2 GB
* Karta grafiki: zawierająca 256 MB pamięci, kompatybilna z DirectX 9.0c, Shader 3.0 (Radeon HD 2900 lub Geforce 8800)
* Dysk twardy: 23.8 GB + 1 GB na pliki tymczasowe
* System operacyjny: Windows XP (SP3) / Vista (SP2) / 7 (systemy 95/98/ME/2000/NT nie są wspierane)

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

* Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz lub AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+
* Pamięć operacyjna: 2 GB
* Karta grafiki: 512 MB (Radeon HD 4870 lub Geforce 9800 GT)

Strasznie dużo miejsca na dysku twardym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować