Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Moja Stara

54 postów w tym temacie

Ja nie wypełniam obowiązków jestem pilny i grzeczny
ale ona i tak zawsze się czepia.
no ale nie no dziecko zawsze jest winne :/ złe nie wychowane.
A rodzice idealni...
gdybym był w Holandii sprawy inaczej by się potoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:14, HiSin napisał:

Ja nie wypełniam obowiązków jestem pilny i grzeczny
ale ona i tak zawsze się czepia.
no ale nie no dziecko zawsze jest winne :/ złe nie wychowane.
A rodzice idealni...
gdybym był w Holandii sprawy inaczej by się potoczyły.



Stary, powiem Ci tyle. Chrzanisz durnoty, a nawet użyłbym tu o wiele mocniejszego słownictwa gdyby nie regulamin (xP). Otóz mieszkałęm 6 lat w Holandii i uwierz mi że to akurat nei ma nic do rzeczy. Tak poza tym co byś zrobił, poszedł do urzędu "przepraszam, chcę zmienić mamę bo ta mnie denerwuje"?
Pomyśl zanim coś napiszesz, zachowujesz się jakbyś miał 10 lat albo i mniej, zreszą widać to po Twoim bardzo intelignentnym podpisie "Xbox 360 i 8 gier" (nie że mam coś do konsol/konsolowców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:03, HiSin napisał:

jaki bunt
kur** to ona jest jest tym złym
czepia się o pierdoły.
Aaaaa dla czego nie jestem holendrem ;-(



Haha, usmialem sie ;) Jesli nei masz czarnych wlosow zafarbuj sie, pomaluj sie pod oczami i zapusc piekna grzywe nachodzaca na wlosy : Tu masz linka do filmika moich ulubiencow, bardzo mi ich przypominasz z tym ze onni to robia na jaja ;) " Why there is so many colours!?" xD

http://www.youtube.com/watch?v=pK4bLMd0avU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:15, Rumcajs52 napisał:

>
Patrząc na to co piszesz to ja bym nie czepiał się, tylko od razu wywalił z domu.

Fakt ;] Pamiętam, że też mi się to za czasów młodości zdarzało :D 1-2 nocki spędzone poza domem dobrze ci zrobią HiSin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:14, HiSin napisał:

Ja nie wypełniam obowiązków jestem pilny i grzeczny
ale ona i tak zawsze się czepia.
no ale nie no dziecko zawsze jest winne :/ złe nie wychowane.


Jesteś "grzeczny i pilny" ? Pff. Patrząc na twój stosunek do starszych i to, że nawet się spakować do szkoły nie umiesz - szczerze wątpię.

Dnia 08.09.2008 o 17:14, HiSin napisał:

A rodzice idealni...


Chrzanisz. Rodzice nie są idealni... Ale ok, żyj w tym swoim świecie ><

Dnia 08.09.2008 o 17:14, HiSin napisał:

gdybym był w Holandii sprawy inaczej by się potoczyły.


No ja pier... Człowieku, jak ci źle, to pisz podanie do RPD, sprawa załatwiona. Trzymam kciuki, że uda cisię przenieść do domu dziecka, twoja mama miała by lżej. Powodzenia.
Ewentualnie idź popłacz do kąta jak prawdziwy tibijczyk, który uważa siebie za najważniejszego... Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:14, HiSin napisał:

Ja nie wypełniam obowiązków jestem pilny i grzeczny
ale ona i tak zawsze się czepia.
no ale nie no dziecko zawsze jest winne :/ złe nie wychowane.
A rodzice idealni...
gdybym był w Holandii sprawy inaczej by się potoczyły.

hmmm... ciężki przypadek, następnym razem po prostu przytakuj mamie jak coś zrobisz, a najlepiej spakój kredki i elementarz do tornistra dzień wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, on was prowokuje, a wy tego nie zauważacie ? Narażacie się tylko na degrady i ostrzeżenia. Wiem coś o tym, bo sam kiedyś przez takie coś zostałem zdegradowany . Naprawdę nie warto podejmować dyskusji.
Tym bardziej, że koleś ma bogate kroniki. Nawet nie dawno mówił, że jest homoseksualistą, wywołując przy tym nie małą kłótnię.
Dajcie sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz.
umiem się spakować
to był jeden z przykładów.
Chodziło o to że miała mi wymienić podręcznik ponieważ brakowało w nim 40 stron.
dla tego go nie brałem do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sam nie mogłeś go wymienić? Najpierw narzekasz na matkę, chcesz ją zabić, a jak coś trzeba zrobić, to "mamusia zrobi". Weź dzieciaku uspokój się i nie przeżywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja ją chciałem zabić.
Tak nie mówiłem
w sensie pozbyć chodziło mi bym nie musiał z nią mieszkać.

Chciałem sobie sam wymienić ale ona mi rachunku nie chciała dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skocz z wieżowca na głowe i powiedz czy było fajnie. Skoro matka tak do ciebie mówi to znaczy że sie o ciebie troszczy, i powinieneś sobie powiedzieć że robi to dla twojego dobra. Mnie też matka wkurza że każe mi po 21:00 nie grać, ale co zrobić.

Btw: Żal mi cie ;o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:24, HiSin napisał:

w sensie pozbyć chodziło mi bym nie musiał z nią mieszkać.

Mogę się założyć, że bez rodziców dnia byś samemu nie wytrzymał. No bo jakbyś sobie poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2008 o 17:20, HiSin napisał:

Chodziło o to że miała mi wymienić podręcznik ponieważ brakowało w nim 40 stron.
dla tego go nie brałem do szkoły.


Hm... Pomyślmy. matka miała to zrobić", "Ona musi taka być"...
Sorry, ale mnie denerwujesz. Zachowujesz się jak małe dziecko. Do cholery, nie pomyślałeś, ty mały, zakompleksiony egoisto, że twoja mama też ma uczucia? Że nie liczy się tylko twoja święta osóbka? Nie, mały HiSinek chce coś, to musi dostać - inni się nie liczą. Jeśli potrafisz, to pomyśl - jeśli twoja mama się ciebie czepia to nei dlatego, że się na ciebie uwzięła (!), bo ty "jesteś idealny", tylko dlatego, że ty tak traktujesz ją - jak służącą, która nic nie czuje, tylko ma dawać ci pieniądze. Gorzej, jak narzędzie, przedmiot, który możesz wykorzystać, a potem wyrzucić. Jesteś koszmarny. Nie wie, jak twój rodzic z tobą wytrzymuję, ja bym cię z domu wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami "pyskuje" do rodziców ale po 30 min jest już ok :D A głównie chodzi o komputer
Ludzie nie mówcie mu żeby skakał przez okno bo to może jakiś psychol?xd Radze ci- nie pisz takich tematów a gdy ci źle to zamknij się w WC i siedź tam ze 2 godziny, może pomoże :D

Widać że chłopak doszedł do 50 lvl w Tibii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:28, HiSin napisał:

sam chciałem sobie ją wymienić ale paragonu mi nie chciała dać T_T
i dostałem jedynkę za brak podręcznika T_T.


Ojejku, to oczywiście wszystko wina rodzica, bo ty jesteś idealny...
Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować