Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jacobs o nieudanej becie WAR-a w Europie

20 postów w tym temacie

Co radośniejsze, rejestracja nowych kont nie działa. Akceptacja kluczy działa dość dziwnie, jakby losując kolejność zatwierdzania key''ów. Czekający od wczoraj, od jej uruchomienia mogą dotąd nie mieć akceptacji (przykładem jestem ja sam), podczas gdy osoby podające klucz dziś mogą już patchować grę. Bo grać też nie mogą ze względu na wyłączenie serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 12:04, Selv napisał:

Wciskaj na siłę akceptacje konta klucza, czasem zadziała.


Już powoli stało się to nużące :P

Dnia 09.09.2008 o 12:04, Selv napisał:

Serwery działają swoją drogą.


Notka:

"This morning, all open beta servers have been brought down for an update. We expect that they will be restarted again by 11am but we will keep you informed as to the status of this."

była myląca :P Ale już widzę, że powróciły do życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac oczywiscie fakt ze nie podoba mi sie ten fail as is, to trzeba przyznac ze Mythic zachowal sie bardzo przyzwoicie nie probujac zwalac winy na "przyczyny niezalezne, plamy na sloncu czy male brunatne zwierzatka".
Spieprzyli, przyznali sie do tego, mimo wszystko milej sie tego slucha niz: ale tak w sumie to o co wam chodzi? wszystko "working as intended". Z drugiej strony dziwi mnie fakt ze pomimo rozwoju technologii informatycznych to sytuacja sie powtarza co start nowego MMO, wiecznie te same stare dobre problemy.

Anyway ciekawi mnie kto tez dyrektor wykonawczy GOA tak przepraszal, graczy czy ludzi z Mythic? I co wlasciwie znaczy ze zaden aktor nie wyjdzie bez szwanku? Maja na mysli opinie czy bardziej drastyczne i bezposrednie srodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle , ze raczej drastyczne. Wsrod tych 100k rozdanych open beta kluczy zapewne bylo sporo osob , ktore jeszcze na zakup gry sie nie zdecydowaly i chcialy wyprobowac jak to wyglada. Na chwile obecna watpie by te osoby w tym ja zdecydowaly sie na zakup gry (no moze jak pozniej dadza triala bezplatnego) a w skali roku to bedzie kilkaset tysiecy dolarow mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozmawialiśmy o tym na temat tego" - jakieś dziwaczne sformułowanie.

Terrorite -->

CEO przepraszała (bo to ona) graczy na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam od niedzieli, 9 godziny oczekuje na maila z aktywacją konta. GOA spieprzyło na całej linii("ja wiedziałem, że tak będzie..."), ale dam im szanse odbicia się od dna, które i tak przebili i to grubo. Jeśli sobie nie poradzą z naprawą to 18 będą jeszcze większe jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co zrobić jak mam komunikat "Your Warhammer folder is missing a large number of files. reinstall the game from the supplied installation media."? Bo już kilkakrotnie reinstalowałem grę, ale nie pomogło...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOA - Group Of Amatours.
Ogólnie beta działa ładnie i jest bardzo fajną gierką.
To, że GOA nie zrobiło oficjalnego Stress Testu odbiło się teraz na graczach, ale i tak pod koniec open bety będzie kasacja postaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, widać że Jacobs jest z tego faktu niezadowolony.

Główna ekipa odpowiedzialna za Warhammer: Online za wiele nie miała do powiedzenia, bo wszystko "popsuło" się przez GOA. To oni byli operatorami kont na terenie Europy i to im nie udało się dopieścić wszystkiego na ostatni guzik. A szkoda, bo mogło być naprawdę fajnie. Wielu graczy ma ogromne problemy do dnia dzisiejszego, a niesmak pozostanie na pewno na długi czas - takie wpadki powinny zdarzać się rzadko. No okej, ale koniec tego gadania, zamiast kolejnych informacji prasowych / wywiadów niech robią co trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wyciągną z tego wydarzenia wnioski. Tak po prawdzie to każde mmo przypomina zamek z piasku stawiany na jeziorze, nonstop dodawane pacze mogą spieprzyć więcej niż naprawiają. Dla przykładu podam słynnego WoW-a, kiedy 2 lata temu dodawano pacza 2.0 (cross-battlegroundy, sześcioczęściowe epickie sety z bg i chyba nowe drzewka - nie pamiętam już) wszystko się sypło. Niektóre serwy nie działały ponad 48 godzin, ale Blizz szybko się poprawił i na wejście TBC serwy chodziły super, aż byłem zdziwiony. Czego życzę Warmłotkowi.

Ps... A ja się wacham... 2xkomplety (dla mnie i siostry) kupić, nie kupić... Do 18.09 niedaleko ^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoria - Wszyscy wiedzą wszystko, ale nic nie działa tak jak powinno

Praktyka - Wszystko działa tak jak powinno, ale nikt nie wie dlaczego

---------------------------------------

GOA łączy teorię z praktyką

U nich nic nie działa tak jak powinno i nikt nie wie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że postanowiłem nie brać udziału w beta-testach Warhammera Online , jakbym musiał użerać się z niedziałającą rejestracją kont to bym mnie chyba szlag na miejscu trafił. A pomyśleć że w Ameryce wszystko ładnie działa. Najgorsze w tym wszystkim są te idiotyczne tłumaczenia... powinni przynajmniej odrobinę pomyśleć i dać Europejskim graczom dopracowany system rejestracji , a nie takie badziewie. Pewnie dużo graczy nie dość że jest rozwścieczona , to jeszcze zniechęcona do full wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować