Zaloguj się, aby obserwować  
Aras1991

Co byś chciał mieć?

64 postów w tym temacie

Konia na biegunach*... Zawsze o takim marzylem beda dzieckiem.

* o winie dobrym i piwie nie wspominam. Tak samo jak o nowym premieru, ministrze, rzadzie, o trzech Radeonach HD5970 polaczonych w Crossfire i szesciu monitorach 30" 2560 x 1600 z matrycya PVA lub IPS, wykrywaczu klamstw, sprzecie elektroencefalograficznym, komplecie aplikacji od Adobe, chlodzonych cieklym helem karcie i procu, motorze Suzuki GSX-R 1000 K7, Lamborghini Murcielago, no i oczywiscie szczesciu, powodzeniu, bezpieczenstwie, milosci, itp. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciał bym mieć najlepszego quada - najlepiej Yamahe, dożywotni zapas piwa (jakiegoś dobrego) i nową kartę graficzną. Jednak z przyjemnością zamienił bym te wszystkie rzeczy na dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Żubra? Mnie on nigdy nie smakował, a mam paru kumpli co tylko Żubra piją, ja nie wiem co w nim widzą xD Ja preferuję: Tyskie, Stronga i Heinekena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duzo żeby wymieniać, ale chyba duzo kasy, bo dzięki niej zaspokoil bym wszystkie swoje potrzeby materialne. A z rzeczy niematerialnych: zdrowie, dobra przyszłość etc etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał skończyć jakąś dobrą szkołę i mieć potem dobrze płatną prace, chciałbym też mieć Xboxa 360 z jakimiś fajnymi grami i telewizorem 50 cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować