Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft wciąż w formie

25 postów w tym temacie

AoC konkurencja?! Tylko w obiecankach cacankach. Już nie które f2p lepiej się prezentują od buglandu. WAR już wygląda lepiej, no ale po paru miesiącach gry się okaże czy rzeczywiście będzie konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram w WoW''a i tez nie widzę żeby ludzi ubywało:d raczej ciągle powstają nowe gildie i dużo osób wbija 70''ątki. Zresztą mam nadzieję, że dodatek wyjdzie tak dopiero w grudniu:D Ostatnio zacząłem lvling kolejnej postaci i chcę dołączyć ja do pozostałych dobrze ubranych "70" więc trochę czasu mi zejdzie :D Pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:11, ProjectKyro napisał:

AoC konkurencja?! Tylko w obiecankach cacankach. Już nie które f2p lepiej się prezentują
od buglandu. WAR już wygląda lepiej, no ale po paru miesiącach gry się okaże czy rzeczywiście
będzie konkurencją.

Aplauz i QFT. :)

Prędzej to już WAR ma szanse stanąć w szranki z WoWem - po tym co widziałem w becie jest znacznie mniej zabugowane niż "bugland". ;P

Niedługo zarobie trochę grosza, to i na warmłotka się posypie, lubię te uniwersum. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"World of Warcraft doczeka(ł) się w tym roku niemałej konkurencji. Najpierw na rynku pojawił się Age of Conan, a już za chwilę do tego duetu dołączy kolejny wielki - Warhammer Online"

Pff, Age Of Conan, z ogromną ilością bugów i niedopracowaniem oraz z brakiem jakiś ciekawszych rozwiązań w grze, raczej WoW''owi nie podskoczy. Cóż, na razie sprzedaje się dobrze, ale żeby osiągnęło 10 mln aktywnych kont, to prawie niemożliwe :). WAR.. cóż można powiedzieć. To też w końcu uniwersum, więc swoich fanów będzie miało. Ale też nie przewiduje jakiegoś spektakularnego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd to zdziwienie? WoW był, jest i będzie najpopularniejszym MMORPG na Świecie.

A tak na marginesie, zauważyłem, że gram.pl przynajmniej raz w miesiącu zamieszcza news''a związanego z WoW''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny ściągnąłem sobie triala World of Warcraft. I niestety po raz kolejny nieco się rozczarowałem. Ale gram dalej, jeszcze 8 dni zostało, trzeba wykorzystać :P. Aż tak źle w końcu nie jest, choć trochę monotonnie (idź do punktu X, zabij Y wrogów, przynieś mi Z i tak w kółko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan stanowi konkurencję, mówili o tym sami członkowie Blizzarda. przyznali nawet, że pewna część ich klientów odeszła na pewien czas by przekonać się o ofercie dzieła Funcomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrath of the Lich King ma szansę przebić rekord świata w ilości sprzedanych kopii w ciągu 24 godzin (czy jakoś tak) osiągnięty przez The Burning Crusade. A ja mam jeszcze triala WoWa, ale zainstalowanie go od nowa będzie wymagało ściągania pewnie z 600MB patchy... w końcu to pełna wersja, ale ograniczona czasowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem trochę w WoWa i spoko był nawet :] Ale jakoś oblężenia twierdz w AoC mnie bardziej pociąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"World of Warcraft notuje ciągy wzrost" Babol :) a co do Newsa, z każdym nowym MMO jest tak że osoby grające w WoWa robią sobie przerwe od WoWa w celu sprawdzenia giereczki a potem i tak wracają do WoWa, proste.
PS: FOR THE HORDE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:33, pepsi' napisał:

Age of Conan stanowi konkurencję, mówili o tym sami członkowie Blizzarda. przyznali nawet,
że pewna część ich klientów odeszła na pewien czas by przekonać się o ofercie dzieła
Funcomu.


No to wszystko prawda. Prawda jest jednak tez to, ze spora czesc graczy po tym jak zobaczyla co oferuje dzielo Funcomu wrocilo do swiata wykreowanego przez Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman

Są też tacy, którzy po AoC znaleźli się w czarnej...tzn. w nosie ;)
Bo uznali, że AoC be, ale co gorsze i WoW się zrobił be :> Więc cała ich nadzieja w WARze...
Choć sporo ludzi woli wybiegać jesczze bardziej w przyszłość i marzy o Aionie i Darkfallu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:44, Skywalker560 napisał:

A ja mam jeszcze triala
WoWa, ale zainstalowanie go od nowa będzie wymagało ściągania pewnie z 600MB patchy...
w końcu to pełna wersja, ale ograniczona czasowo...


Trial korzysta z tego samego klienta co pełna gra. Różnica jest na koncie gracza. Po podniesieniu do pełnej wersji nie musisz ściągać niczego nowego.
Natomiast jeśli wywalisz grę i instalujesz ją od zera z płyt, ściągniesz więcej niż 600MB. Największy z patchy zajmuje ponad 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek na bank kupię :) i moje konto nie bedzie już frozen :D A ciekawskich i tak zachęci wow wcześniej czy później bo gra faktycznie ma super klimat i grywalność co większość mmo niestety ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:14, Galder Grasfiord napisał:

Dobra mina do złej gry. WoW powoli umiera, za 2,5 - 3 lata już będzie na emeryturze.


A jaka sieciówka wytrzyma dłużej? Wszystko idzie do przodu przecież... konkurencja nie śpi i wypuszcza coraz to nowe tytuły, wiadomo że i WoW się kiedyś skończy, tak jak i skończy się każda gra. Ja czekam i liczę na gw2. Giera ta ciągle trzyma się dobrze, ale w dość bliskich planach jest kontynuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:30, Budo napisał:

A jaka sieciówka wytrzyma dłużej?


Ultima (11 lat na karku) i Asheron''s Call (9 lat i setny update). Dobra, kwestia tego, czy rzeczywiście się trzymają to rzecz dyskusyjna, no ale... abonament jak był, tak i jest, patche takoż, więc ktoś (ehm) w to musi grać. ;)

Dnia 09.09.2008 o 16:30, Budo napisał:

Wszystko idzie do przodu przecież... konkurencja nie
śpi i wypuszcza coraz to nowe tytuły, wiadomo że i WoW się kiedyś skończy, tak jak i
skończy się każda gra. Ja czekam i liczę na gw2. Giera ta ciągle trzyma się dobrze, ale
w dość bliskich planach jest kontynuacja :)


Również czekam na GW2 - IMO szykuje się istna rewelacja, zaś wszystkie dotychczasowe informacje wskazują na to, iż gra będzie idealnie przystawać do moich oczekiwań. Do premiery rok czy dwa lata, szkoda jednak, że GW1 prawie w ogóle mnie nie przyciąga... Jestem na bieżąco z patchami i całą resztą, co nie zmienia faktu, że po wskoczeniu do gry nie widzę nic, w czym mógłbym znaleźć jakąś głębszą przyjemność.

A WoW? Pogram w WLK po premierze przez jakiś czas, i dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód, że Blizz jest potęgą zarówno pod względem grywalności, jak i socjotechniki. Ptaszki wyćwierkały, iż WoTLK zapowiada się bardzo ładnie [a te ptaszki lubią PvP], także nie omieszkam ponownie kupić gry [od zwykłego WoW poczynając] i pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - moim zdaniem popularność World of Wacraft nadal będzie utrzymywać się na wysokim poziomie.

Ilość aktywnych kont ciągle wzrasta, bo co raz więcej graczy decyduje się na zakup tej pozycji. Jeden z najlepszych - przez wielu określany jako najlepszy, MMO dostępny na rynku. Miliony aktywnych kont na całym świecie, ogromne sceny fanowskie rozrzucone po całym globie mówią same za siebie. Popularność na pewno nie będzie spadać, a będzie wzrastać. No i przy premierze drugiego dodatku - Wrath of Lich King na pewno powstanie jeszcze więcej nowych kont!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować