Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania - A Gothic Tale - nowe informacje

38 postów w tym temacie

Filmiku nie obejrzę bo mam za słabe łącze jeszcze ;/
Ale screeny są bardzo ładne więc stwierdzam, ze gra może wyglądać graficznie bardzo ładnie ale to nie ma znaczenia jeśli fabuła będzie do kitu to i gra na tym straci, ale jestem dobrej myśli :)
Co do premiery gry to nie wierzę by ten termin się sprawdził ale zobaczymy mimo wszystko kasę zaczynam zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny no jak widać już z bugami, ale to mnie aż tak bardzo nie dziwi gra jest jeszcze w produkcji. Ale szczerze bardzo mi sie nie podoba klimat screenów takie łagodne i bajkowe bardziej mi by się podobałyby gdyby były mroczne jakby wziąć je z Gothic 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:14, Laid back napisał:

Na trzecim screenie siekiera lewituje nad pieńkiem, czy mi się tylko wydaje? ;)

Ja spróbowałbym to usprawiedliwić tym, że screen został zrobiony, kiedy jakiś dziki człek wyrzucił ten topór zza krzaków. Jak widać stabilizator obrazu działa, a to działa na plus... ;) Poza tym małym błędem, Arcania wygląda naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWE INFORMACJE ?????
To jakiś żart... film już od dawna można obejrzeć w necie w takiej jakości, screeny to żadna nowość, a datę premiery zobaczyć można było na tym samym filmiku, tym samym co był na GC i w kiepskiej jakości na YouTube dzień później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona pod rynek Amerykański... Pewnie będzie to już koniec serii w oczach europejskich fanów, a początek z amerykańskiego punktu widzenia. Sam zagram, przynajmniej na własne oczy przekonam się jak skończyła seria Gothic. Ale miejmy nadzieję, że dodatek do "trójki" trochę poprawi nastroje i naprawi zły wizerunek Gothic''a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... screeny wyglądają dobrze, ale niestety zwiastun to jakaś pomyłka... Co on sobą reprezentuje? Nic, zupełnie nic! Muzyka? Eh... gdzie jest klimat Gothica... brzmi ona gorzej niż ta z Gothic I - chociaż nie wiem czy mogą one wogóle stanąć obok siebie... muzyka w G1 to inna, wyższa klasa... No i ta zmiana nazwy... Nic, tylko pożegnać sagę Gothic.

Bye, bye Gothic! [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zwiastun to nie zwiastun zgadzam się że to pomyłka nic się nie dowiedziałem z niego oprócz prawdopodobnej daty i nazwy gry muzyka coś jakby coś z poprzednich części sam nie wiem. Zwiastun to zwiastun chociaż 30 sek z gry by puścili i już by było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:28, Mr Black napisał:

Screeny mają kilka miesięcy, film kilka tygodni. No ale tak to już jest czasem z aktualnością
gram.pl...


Zgadzam się, jednakże jestem w lekkim szoku, nowe screenshoty mające kilka miesięcy... Panowie może kubek kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby panowie ze Spellbound oczekiwali, że rzucimy się na tą piękną cukierkową grafikę, która przecież jest taka śliczna. Z oceną poczekam do premiery, ale jakoś nie wierzę, że uda się stworzyć godnego następcę poprzednich Gothiców. Podobno na rynek europejski trafić ma wersja z grafiką bardziej mroczną i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że Amerykanie udławią się "słodyczą" Arcanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:13, Michal 1232 napisał:

Mam wrażenie jakby panowie ze Spellbound oczekiwali, że rzucimy się na tą piękną cukierkową
grafikę, która przecież jest taka śliczna. Z oceną poczekam do premiery, ale jakoś nie
wierzę, że uda się stworzyć godnego następcę poprzednich Gothiców. Podobno na rynek europejski
trafić ma wersja z grafiką bardziej mroczną i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że Amerykanie
udławią się "słodyczą" Arcanii.


Tak. Europa otrzyma Arcanie bardziej mroczną (czyt. lepszą) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:13, Michal 1232 napisał:

Mam wrażenie jakby panowie ze Spellbound oczekiwali, że rzucimy się na tą piękną cukierkową
grafikę, która przecież jest taka śliczna. Z oceną poczekam do premiery, ale jakoś nie
wierzę, że uda się stworzyć godnego następcę poprzednich Gothiców. Podobno na rynek europejski
trafić ma wersja z grafiką bardziej mroczną i bardzo dobrze. Mam nadzieję, że Amerykanie
udławią się "słodyczą" Arcanii.



Dokładnie tak samo sądzę. Jak ktoś szuka cukierkowej grafiki to nie u nas w Europie, tu mało kto zaakceptuje takiego Gothic-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Gothic ma mnóstwo fanów na całym świecie , a także i w Polsce , więc pewnie wszyscy z niecierpliwością wyczekują następnej części tego cyklu , czyli Arcania - A Gothic Tale. Szkoda tylko , że nie zajmuje się tym projektem ten sem producent , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu fani będą mieli dwie gry , zamiast jednej , czyli Arcanie - A Gothic Tale oraz Risen-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować