Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomaszowi Lukasowi z D-Link PGS!

87 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 12:03, k4m3l30n napisał:

W tym tygodniu uruchomiliście sklep. Kiedy możemy spodziewać się rozszerzenia oferty
o kolejne gadżety dla fanów ?


wszystko uzalezniamy od popytu na nasze gadzety, ale uwazni czytelnicy mogli zauwazyc np. breloczek z lukim (maskotka) do wygrania w jednym z naszych konkursow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:36, Maczin napisał:

Witam... Sorki , że nie w temacie ale mam problem z PES6 , gdyż zapomniałem hasła. Dziwisz
się pewnie dlaczego , ponieważ nie grałem ponad rok , a do haseł nie mam pamięci.. Jak
ja mam zrobić to , żeby mi hasło na emaila przyszło... Mam klucz produktu..


skieruj swoje pytanie do pomocy technicznej dystrybutora gry, czyli CDP :-). Sam gram w PESa, ale jak narazie nie mialem okazji zgubic klucza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 10:55, TheDarky napisał:

czekamy na decyzje HLC, scena jest podzielona i slychac glosy zarowno za cod5, jak i
przeciw. W naszym serwisie internetowym opublikowalismy dwa wywiady z czolowymi polskimi
graczami odnosnie wlasnie tej kwestii:

Marikkk (D-Link PGS) woli COD5:
http://www.dlink-pgs.com/serwis/marikkkk-dalbym-szanse-cod5
Reaktiv (tempus moriendi) woli COD4:
http://www.dlink-pgs.com/serwis/reaktiv-call-duty-5-jest-po-prostu-kiepskie

a jakie jest Twoje zdanie? :)


Ja oczywiście wolę CoD-a 4, bo nie przemawia do mnie klimat z WaW. Po za tym gra nie jest zbalansowana i do tego nie będzie promoda. CoD 4 ma już swoich wiernych fanów którzy zostaną przy nim aż do wydania MW 2, tak myślę. Więc według mnie to CoD 4 powinien być na wszelkich lanówkach.
BTW. Wyżej to mniej więcej moje zdanie, ale również i zdanie wielu ludzi grających w MW. A taki moje właściwe zdanie w tej dyskusji to, tylko CoD 4 ponieważ w tym roku klan AByS w który gram, zaczyna wszelkie ligi i lanówki, a my chcemy coś tam zadziałać, więc nie układa nam się aby WaW przejął inicjatywę serię CoD w esporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:01, Kraju92 napisał:

> czekamy na decyzje HLC, scena jest podzielona i slychac glosy zarowno za cod5, jak
i
> przeciw. W naszym serwisie internetowym opublikowalismy dwa wywiady z czolowymi
polskimi
> graczami odnosnie wlasnie tej kwestii:
>
> Marikkk (D-Link PGS) woli COD5:
> http://www.dlink-pgs.com/serwis/marikkkk-dalbym-szanse-cod5
> Reaktiv (tempus moriendi) woli COD4:
> http://www.dlink-pgs.com/serwis/reaktiv-call-duty-5-jest-po-prostu-kiepskie
>
> a jakie jest Twoje zdanie? :)

Ja oczywiście wolę CoD-a 4, bo nie przemawia do mnie klimat z WaW. Po za tym gra nie
jest zbalansowana i do tego nie będzie promoda. CoD 4 ma już swoich wiernych fanów którzy
zostaną przy nim aż do wydania MW 2, tak myślę. Więc według mnie to CoD 4 powinien być
na wszelkich lanówkach.
BTW. Wyżej to mniej więcej moje zdanie, ale również i zdanie wielu ludzi grających w
MW. A taki moje właściwe zdanie w tej dyskusji to, tylko CoD 4 ponieważ w tym roku klan
AByS w który gram, zaczyna wszelkie ligi i lanówki, a my chcemy coś tam zadziałać, więc
nie układa nam się aby WaW przejął inicjatywę serię CoD w esporcie.


nic dziwnego, kazdy tytul ma swoich zagorzalych fanow - co ciekawe w takim warcrafcie istnieje scena, ktora gra bez dodatku ;) itp. to, ktora czesc COD bedzie grana w esporcie wg mnie bedzie zalezec przede wszystkim od producenta gry i jego nakladow na turnieje. Przy cod4 activision wypromowalo tytul, pytanie czy bedzie to robic dalej, czy zajmie sie nowym produktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie strony www i jej dalszego rozwoju, od samego poczatku gdy strona została wypuszczona do dnia dzisiejszego nastapił szereg zmian, co jeszcze w najblizszym czasie zostanie zmienione? możemy liczyć na coś ciekawego? jakies konkursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:56, cogitoergo napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie strony www i jej dalszego rozwoju, od samego poczatku gdy strona
została wypuszczona do dnia dzisiejszego nastapił szereg zmian, co jeszcze w najblizszym
czasie zostanie zmienione? możemy liczyć na coś ciekawego? jakies konkursy?


Caly czas aktualnym tematem jest strona glowna i odpowiednie wypozycjonowanie zawartosci naszego serwisu, w najblizszym czasie zmieni sie nieco content witryny (zgodnie z sugestiami uzytkownikow). W ostatnim tygodniu nasz webmaster testowal rozne wersje profili uzytkownika.

Jednym z dzialow, ktory oczekuje caly czas na wdrozenie funkcjonalnosci jest PGS TV. Mamy tutaj pomysl na nowa formule telewizji internetowej, czy tez serwisu video, jakiego do tej pory w esporcie nie było. Stay tuned! ;-)

Co do konkursów to w lutym fani CounterStrike powinni znalezc na pewno cos dla siebie :). Dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja bym się chciał dowiedzieć co stało się z Waszym WC3. O ile informacja o Paladynie została podana, to próżno szukać wiadomości o pozostałych graczach.

Chciałbym także wiedzieć na jakie imprezy lanowe wybieracie się w najbliższym czasie jako zespół i czy podczas ESWC 2009 podobnie jak przed rokiem będziecie mieć własne stoisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
1. Czy twoim zdaniem Cs 1.6 zanika? Chodzi mi o to, że jest coraz więcej piractwa, kolejne serwery upadają, a i chyba coraz mniej osób gra w tak starą grę w dobie next genowych tytułów jak choćby Crisis. Jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie?
2. Jak wyżej ale odnośnie Half-life2
3. Jak duże znaczenie w byciu, że tak powiem pro ma sprzęt (myszka, podkładka, słuchawki) a jakie sam skill? Inaczej czy byłbyś w stanie grać na myszce za 10zł z równie dużą skutecznością jak na drogim Razerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 09:42, droonee napisał:

Cześć,

Ja bym się chciał dowiedzieć co stało się z Waszym WC3. O ile informacja o Paladynie
została podana, to próżno szukać wiadomości o pozostałych graczach.

Chciałbym także wiedzieć na jakie imprezy lanowe wybieracie się w najbliższym czasie
jako zespół i czy podczas ESWC 2009 podobnie jak przed rokiem będziecie mieć własne stoisko?


Informacje o zawodnikach wc3 opublikowalismy, jest dostepna pod tym adresem:
http://www.dlink-pgs.com/serwis/d-link-pgs-zegna-sie-z-jagrem-i-almostem

Nie zawsze wszystko mozna oglosic do razu :)

Jesli chodzi o ESWC 2009 to obecnie jedyne znana informacja o samym evencie w Polsce to to, ze trwaja negocjacje polskiego organizatora z glownym. Gdy bedzie wiadomo, kiedy event sie odbedzie, w jakim miejscu (kraza nawet plotki ze nie w Poznaniu ;) ) to bedziemy podejmowac decyzje.

Ogolnie chcemy jak najczesciej pokazywac sie na zywo, obecnie w esporcie niestety bardzo duzo zalezy od kryzysu finansowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:48, THE WITCHER1990 napisał:

Witam
1. Czy twoim zdaniem Cs 1.6 zanika? Chodzi mi o to, że jest coraz więcej piractwa, kolejne
serwery upadają, a i chyba coraz mniej osób gra w tak starą grę w dobie next genowych
tytułów jak choćby Crisis. Jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie?


Zanikaniem bym tego nie nazwal, caly czas na serwerach jest ogrom graczy. Co do piractwa - nie zgadzam sie, w esporcie naprawde jest to zjawisko duzo rzadsze niz u casual gamerow. Po prostu zeby pograc na lepszym poziomie, zmierzyc sie z dobrymi graczami musisz miec wlasna legalna gre. CSa da sie obecnie kupic bardzo tanio, w pare sekund przez internet :P

Fakt CS nie jest juz na topie, WOW go przerosl ;)

Dnia 03.02.2009 o 14:48, THE WITCHER1990 napisał:

2. Jak wyżej ale odnośnie Half-life2


Halflife2 nie byl nigdy platforma esportowa, wiec ciezko mi sie tu wypowiadac. CS:Source jest w Polsce i na swiecie zdecydowanie mniej popularny niz starsza wersja (cs 16) oparta o engine hl1. O CS:S mozna mowic o jego upadku w zwiazku z rozwiazaniem amerykanskiej ''super ligi'' CGS.

Dnia 03.02.2009 o 14:48, THE WITCHER1990 napisał:

3. Jak duże znaczenie w byciu, że tak powiem pro ma sprzęt (myszka, podkładka, słuchawki)
a jakie sam skill? Inaczej czy byłbyś w stanie grać na myszce za 10zł z równie dużą skutecznością
jak na drogim Razerze?


Gracz esportowy obstawiam, ze ogralby na obojetnie jakim sprzecie wiekszosc casuali. Jednakze, gdy dochodzi do wyrownanej gry nie moze zdarzyc sie nic gorszego, niz np.
- zanik/zgubienie/chaos sygnalu w myszce przy szybszym ruchu czy podniesienie (czesto spotykane w slabych jakosciowo myszkach)
- zbyt wolny czas reakcji (najczesciej w tanich myszkach bezprzewodowych), naprawde da sie to zauwazyc i wplywa to na gre!
- zbyt duze/male tarcie myszki, zacinanie sie jej, starte slizgacze - tanie podkladki (badz ich brak) zazwyczaj nie sa zbyt dobrze przemyslane. Grajac cenie sobie swobode i chce zeby wszystko dobrze i plynnie chodzilo :) warto sprobowac najmniejszych wersji ''propodkladek'' razera, zeby przekonac sie o znaczeniu w grze
- bez dobrych sluchawek w takim CSie po prostu nie uslyszysz przeciwnika za sciana, on (majac sluchawki) uslyszy i Cie wyelminuje ;) w wielu grach audio ma bardzo duze znaczenie - wymagajacym polecilbym tutaj Barracudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze sie to Wam spodoba, jesli chcecie to zapraszam do grania z nami od dzis do soboty w COD4 i CS 1.6, oto szcegoly:

D-Link PGS rzucamy wyzwanie graczom Call of Duty 4 i Counter-Strike 1.6!

W dniach 5-7 lutego 2009 będzie można się zmierzyć z profesjonalnymi zawodnikami. Każdego z tych dni w godzinach wieczornych będzie można zagrać drużynowe potyczki wespół z zawodnikami D-Link PGS.

Zagrać można:
5.2.2009r. czwartek 19:00-20:00
6.2.2009r. piątek 19:00-20:00
7.2.2009r. sobota 18:00-20:00

Szczegóły serwerów:

Counter-Strike 1.6:
IP: 195.13.63.83:28200
Tryb gry: Deathmatch, 16 slotów
Aby dołączyć wystarczy wpisać link steam://connect/195.13.63.83:28200

Call of Duty 4:
IP: 195.13.63.83:28100
Tryb gry: Team Deathmatch, 20 slotów
Aby dołączyć wystarczy wpisać IP serwera wybierając na liście serwerów „ulubione” -> „nowy ulubiony”.

O zespole:
Sekcja D-Link PGS CoD4 zaliczana jest do najlepszych drużyn w naszym kraju i cieszy się uznaniem także w Europie. W 2008 roku uplasowaliśmy się w top3 wszystkich ważnych rozgrywek w Polsce, osiągając również najlepszy wynik spośród polskich drużyn na międzynarodowym turnieju AEF rozgrywanym w Belgii. Sezon zakończyliśmy wygranym meczem pokazowym w nową odsłonę CoDa podczas targów Poznań Game Arena.

Od początku tego roku Counter-Strike w męskim wydaniu wraca do D-Link PGS. Dwaj zawodnicy dywizji to bardzo doświadczeni gracze i bywalcy wielu turniejów o wysoką stawkę. Pozostali to „młodzi gniewni” i niezwykle utalentowani zawodnicy. Drużyna zdążyła już wygrać pokazowe spotkanie podczas Intel Friday Night Game w Krakowie oraz zakwalifikować się na finały ligi ESL Pro Series, gdzie w lutym spotkają się 4 najlepsze w naszym kraju ekipy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja, heh:)

Dzięki za odpowiedz na poprzednie pytanie. Chciałbym jeszcze wiedzieć czy planujecie nowe dywizje. Wilda kiedyś była bardzo znana ze swojej dywizji BF, EA zapowiedziało dwa nowe tytuły z tej serii. Czy można liczyć, że gracze tej platformy pojawią się w PGS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wiemy Razer wprowadzil na rynek kilka nowych produktów w tym nowe słuchawki Razer Carcharias oraz mysz Razer Mamba. Chciałbym się dowiedzieć kiedy można spodziewać się na łamach waszego serwisu recenzji powyższego sprzętu. Nie ukrywam, że bardzo sobie cenie recenzje zawodników, gdyż to w końcu jest sprzęt dedykowany dla nich.
2. W przyszły weekend odbędzie się FIWC, w jakim składzie pojawicie się na tej imprezie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:54, droonee napisał:

Znowu ja, heh:)

Dzięki za odpowiedz na poprzednie pytanie. Chciałbym jeszcze wiedzieć czy planujecie
nowe dywizje. Wilda kiedyś była bardzo znana ze swojej dywizji BF, EA zapowiedziało dwa
nowe tytuły z tej serii. Czy można liczyć, że gracze tej platformy pojawią się w PGS?


Niewykluczone, ze bedziemy kontynuowac droge wytyczona tutaj przez Wilda, narazie jest jednak za wczesnie, by bardziej zaawansowanie planowac takie kwestie. Wszystko zalezy od perspektyw turniejowych i wielkosci sceny wokol tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:04, k4m3l30n napisał:

1. Jak wiemy Razer wprowadzil na rynek kilka nowych produktów w tym nowe słuchawki Razer
Carcharias oraz mysz Razer Mamba. Chciałbym się dowiedzieć kiedy można spodziewać się
na łamach waszego serwisu recenzji powyższego sprzętu. Nie ukrywam, że bardzo sobie cenie
recenzje zawodników, gdyż to w końcu jest sprzęt dedykowany dla nich.
2. W przyszły weekend odbędzie się FIWC, w jakim składzie pojawicie się na tej imprezie
?


Recenzja Carchariasow powinna ukazac sie w najblizszych dniach w naszym serwisie. Ze swojej strony polecam te sluchawki, gdyz mialem okazje je przez pare dni przetestowac. Zwlaszcza egonomia, wygoda ich uzytkowania to wielka przewaga tych sluchawek nad produktami konkurencyjnymi.


Co do skladu na FIWC:
W turnieju wezmie udzial wiekszosc graczy D-Link PGS FIFA. Na pewno na miejscu bedzie Homer, Belu, Kartek, Cou, m1, radrian oraz organizator dywizja Cola. Byc moze pojawi sie rowniez Baku, ale jesli nie to spodziewajcie sie w jego wykonaniu czegos specjalnego w sobote ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Bardzo lubie przemierzać świat rpg [jedna z niewielu przyjemności w moim życiu :) ], jednak możliwości mojego komputera bardzo mnie ograniczają mam karte graficzną geforce 4 mx440, ram: DD256mb, a puki co narazie nie mam funduszy żeby sprawić sobie nowy sprzęt, czy są jakieś domowe sposoby lub ustawienia dzięki którym gry będą mniej spowalniać? Zwłaszcza, że ostatnio nabyłam u was Diamentową edycje Newerwinter Nights gra się w nią jak w zwolnionym tempie- to zabiera mi całą przyjemność z gry [nie mówiąc już o efektach, które mam całkiem wyłączone :( ] proszę o cenne sugestie, a jeśli takowych nie ma proszę polecić mi tani i dobry sprzęt tj. karte graficzną i ram (firma, parametry), bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej - pomyliłeś konsula - to Marcin z D-Link PGS, a powinieneś pogadać z kimś z CD Projektu albo z użytkownikami na forum w wątkach sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 21:00, Aribeth24 napisał:

Dzień dobry
Bardzo lubie przemierzać świat rpg [jedna z niewielu przyjemności w moim życiu :) ],
jednak możliwości mojego komputera bardzo mnie ograniczają mam karte graficzną geforce
4 mx440, ram: DD256mb, a puki co narazie nie mam funduszy żeby sprawić sobie nowy sprzęt,
czy są jakieś domowe sposoby lub ustawienia dzięki którym gry będą mniej spowalniać?
Zwłaszcza, że ostatnio nabyłam u was Diamentową edycje Newerwinter Nights gra się w nią
jak w zwolnionym tempie- to zabiera mi całą przyjemność z gry [nie mówiąc już o efektach,
które mam całkiem wyłączone :( ] proszę o cenne sugestie, a jeśli takowych nie ma proszę
polecić mi tani i dobry sprzęt tj. karte graficzną i ram (firma, parametry), bardzo dziękuję
i serdecznie pozdrawiam


to rzeczywiscie pytanie nie za bardzo do mnie...

taka porada: upewnij sie, ze masz wylaczony zarowno w grach, jak i sterach grafy antyaliasing i filtrowanie antyizotropowe. Jako hardcore''owy gracz wylaczam tez czeto sychronizacje pionowa i pozioma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie strony DLINK-PGS ;)

Z tego co widzę, to chcielibyście zrobić taką polską wersję sk-gaming (tak mi się wydaje przynajmniej;)

1. Jakie ciekawe i nowatorskie projekty macie w planach dla Waszej strony?
2. Mówisz, że telewizji w takiej formie w e-sporcie jeszcze nie było. czego możemy się spodziewać? Po prostu będzie to podane w ciekawej formie czy np. chcielibyście zrobić takie małe HSTV?
3. Co z zakładką "społeczność" ?
4. Kiedy pojawi się pełna wersja profilu użytkownika?

chyba na tą chwile to wszystko
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować