Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe procesory z serii Core 2 zapowiedziane

12 postów w tym temacie

Harpen

Intel planuje wydanie kolejnych układów Core 2 na pierwszy kwartał przyszłego roku. Sytuacja ta jest o tyle dziwna, że niedawno koncern informował o wycofaniu większości procesorów C2 z rynku ze względu na zbliżającą się premierę Core i7.

Przeczytaj cały tekst "Nowe procesory z serii Core 2 zapowiedziane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel planuje wydanie kolejnych układów Core 2 na pierwszy kwartał tego roku.

Co to powrót do przeszłości :P Mamy 3 kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm te procki faktyczne do laptopów chyba są bo widzę ze żaden nie dorównuje " Intel Core 2 Extreme QX9770 Yorkfield 3.2GHz Quad"(procesor o którym aktualnie mogę pomarzyć )
bo 2,93ghz to mało mój p4 2,0 to już mało.Chociaż czytałem o tym Core i7 w CDA i oni napisal ze 3,2ghz też będzie w tej serii " oraz EXtreme (3,2GHz 999$-wszystkie ceny w hurcie )" cytat wziołem z CDA 156
09/2008 strona 129
Intel For ever pozdo do wszystkich fanów intela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę tak, niedawno nabyłem core quatro 2,4, i wydawało mi sie super, to już ja nie wiem bo to bez bezsensu co chwile wydawać coraz to silniejszy procek, żeby napędzać rynek, a co z nami graczami !!!!!!!!!!!!!! co kupili ten procek??????:? olać nas TAK? Pozdrawiam, może źle myślę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:45, Tom_pl napisał:

Może napiszę tak, niedawno nabyłem core quatro 2,4, i wydawało mi sie super, to już ja
nie wiem bo to bez bezsensu co chwile wydawać coraz to silniejszy procek, żeby napędzać
rynek, a co z nami graczami !!!!!!!!!!!!!! co kupili ten procek??????:? olać nas TAK?
Pozdrawiam, może źle myślę???


Heh, jak kupowalem moj Cyrix 120 Mhz to tez marudzialem, ze po co oni coraz szybsze procki tak ciagle wydaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować