Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luke Skywalker jako Joker?

19 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 11:32, DJKorsarz napisał:

Wow, dla mnie to świetna wiadomość. Mam nadzieję, że odpowiednio przyłoży się do tej
roli ;)


Ta, przecież on podkładał głos Jokerowi w serialu animowanym i jest odpowiedzialny za jego kultowy już śmiech - tłumaczeń już chyba wystarczy, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko Markowi Hamillowi, ale to już nie będzie Joker Ledgera... Kto oglądał najnowszy film, ten wie o co mi chodzi. A jeśli chodzi o grę "Batman: Arkham Asylum", to nie za bardzo na nią czekam. Zdecydowanie bardziej wyczekuję kolejnego filmu o tym latającym gryzoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie ten sam Joker, tamten jest nie powtarzalny. Zagrał doskonałą rolę, a słowa "Why so serious" zapadają na długo w pamięć. I jak dodać ten śmiech... Zdejmijmy czapki z głów, straciliśmy najlepszego odtwórcy Jokera w historii całej historii kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:03, Rga napisał:

To nie będzie ten sam Joker, tamten jest nie powtarzalny. Zagrał doskonałą rolę, a słowa
"Why so serious" zapadają na długo w pamięć. I jak dodać ten śmiech... Zdejmijmy czapki
z głów, straciliśmy najlepszego odtwórcy Jokera w historii całej historii kina.


Najlepszym filmowym Jokerem był Jack Nicholson - end of story. :)

Jokera Hamilla nie słyszałem, ale znam jego rewelacyjne role z gier: zwłaszcza rolę Moseleya z Gabriel Knight: Sins of the Fathers, Wing Commandera III i Adriana Ripburgera z Full Throttle. Majstersztyx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, mam nadzieję że gra będzie fajna, bo Batman to mój ulubiony superbohater z uniwersum DC, w przeciwieństwie do przereklamowanego Supermana.
PS: Skrzydlaty superbohater? Chyba raczej peleryniasty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także myślę, że ś.p. Heath zagrał genialnie Jokera (imho lepiej niż Jack), ale tu chodzi tylko o głos, a nie rolę graficzną. Tak więc Hamill będzie idealny ;) Ciekawe kto zagra Człowieka-Zagadkę, w najnowszym filmie o Batmanie ma nim być Johnny Depp, ale wątpię by do gry zatrudnili aż tak genialnego (i zarazem drogiego) aktora. No i nie wiemy jaki będzie mieć głos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ja osobiście nie mam nic przeciwko ;-)

Co prawda nie miałem okazji usłyszeć głosu Heatha Ledgera w filmie Mroczny Rycerz, bo go nie oglądałem (na dniach jednak zapewne wybieram się do kina właśnie na ten film), ale Mark Hamilla jako Luke''a Skywalkera słyszał chyba każdy. Głos moim zdaniem bardzo dobry - oryginalny i cholernie klimatyczny. Według mnie dobrze by się on spisał jako Joker, podkładając głos w nowej grze Batman: Arkham Asylum. Czekam na dalsze informacje, ciekawe czy to się potwierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Luke Skywalker w roli Jokera to pomysł co najmniej bardzo dziwny , no ale skoro ten aktor ma już w tej kwestii nie małe doświadczenie to jest to jak najbardziej słuszne żeby właśnie on wystąpił w roli Jokera. Jak do tej pory to jeszcze nigdy nie powstała bardzo dobra gra z Batmanem w roli głównej , a zatrudnianie znanych aktorów do obsady w Batman: Arkham Asylum na pewno wyjdzie tej grze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować