Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV pod rozwagą

50 postów w tym temacie

No,nareszcie.
Jestem fanem uniwersum WarCrafta(grałem w 2''gą i 3''cią część,niestety w jedynkę nie było mi dane zagrać).Największą tajemnicą jest jak zwykle fabuła bo niby cy może się stać?SpoilerPłonący Legion został porządnie wykopany z Azeroth,Arthas...Król Lisz knuje plany w NorthrendKoniec Spoilera...może Aquir ponownie powrócą,bo o ile się nie mylę podczas W 2 i 3 nikt specjalnie ich nie ruszał,mogli się dostatecznie rozwinąć.
Może poznamy następce Thralla(formalnego bo jak dla mnie ten bohater jest akurat niepowtarzalny).
Miejmy nadzieję że ludzie z Blizz odpowiednio podejdzie do kontynuacji najlepszej strategii jaką kiedykolwiek wydali i być może najlepszej strategii na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła wiadomość, bo grałem w drugą część, trzecią z dodatkiem i bardzo mnie się podobała. :)
Mam nadzieję, że czwarta część będzie równie fenomenalna. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z historią trochę pokomplikowanie może być, nowe postacie będą musiały się pojawić, bo stare poginęły... :d

Jednak całkiem prawdopodobna data premiery to 20lecie serii - 2014 rok, akurat 5 latek by robili.. : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:06, Sth`Devilish napisał:

Nie, ja nim będe ;> :) ]:-D


Jeśli mnie pamięć nie myli, to... Sulfuron, co tylko doty rzucał już był... Kazzak, co tylko shadowbolty sadził, też już było. Co Ty masz do zaoferowania.. soulstone''a?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że ta wiadomość wcześniej czy później stanie się faktem.

Czekaliśmy długo na Starcrafta 2 - okazał się być produkowany od kilku lat. To samo tyczyło się niedawno ogłoszonego Diablo 3 - całym światem wstrząsnęła ta informacja. Miliony fanów obu produkcji na całym świecie sprawiły, że obie gry mają już w tej chwili pewny sukces. Stworzenie Warcrafta IV byłoby według mnie bardzo dobrą decyzją. Trójka, a konkretniej dodatek The Frozen Throne ukazał się kilka lat temu, a wielu na pewno chciałoby przeżyć jeszcze raz nowe przygody, ale samemu - a nie jak to ma miejsce w World of Warcraft z innymi i na innych warunkach. Pożyjemy, zobaczymy - myślę, że nastąpi to wcześniej niż się spodziewamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie luepszają pewnie jeszcze diablo 3. Myślę, że w4 jeszcze długo nie zobaczymy. A poza tym to w3 jeszcze się nie znudził. Cały czas są rozgrywane turnirje w tej grze mimo iż jest trochę stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft IV na pewno kiedyś powstanie , pytanie tylko za ile lat. Skoro rzeczywiście prace nad tym tytułem jeszcze się nie rozpoczęły , to okres czekania aż ta gra będzie gotowa będzie bardzo długi. World of Warcraft: Wrath of the Lich King oraz StarCraft II najprawdopodobniej będą miały swoje premiery w roku 2009 , a Diablo III powstanie w okolicach 2010 , w porywach do 2011 roku , natomiast to tajemnicze MMO powstanie nie wcześniej niż roku 2012 lub 2013. Więc czwarta część Warcrafta ujrzy światło dzienne nie wcześniej niż w roku 2014 , czyli dopiero za jakieś 5-6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować