Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SingStar - dla każdego regionu coś miłego

11 postów w tym temacie

Czekam na SingStar: Go Brutal! z największymi przebojami death i black metalu oraz grindcore. Miałbym w końcu możliwość sprawdzenia swojego growlu (GHOOORGH!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie SingStar to bardzo dobra seria. Kiedyś sobie pośpiewałem jeszcze na pierwszej części. Lepsze to niż guitar hero. Szkoda, ze SS nie ma na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy te wszystkie piosenki będą dostępne na PS3, bo niestety z Singstarami na PS2 jest tak, że zazwyczaj 5 - 10 hitów na 30 to naprawdę znane kawałki, które da się pośpiewać.
Razem z Singstarem Disney, uzupełnią moją kolekcję... do kilkunastu sztuk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SingStar ABBA!? To mi się podoba! Już wiem, co sobie z siostrą kupimy na święta Bożego Narodzenia... ^^
Mam jeszcze nadzieję, że w SingStar Country będzie też taki utwór jak "Queen of Hearts"... Artystki, która ten przebój wykonywała, nie pamiętam, ale to jedna z moich uubionych piosenek z GTA San Andreas. ^^ Jeśli rzeczywiście ta nuta znajdzie się w tej grze, to i ten tytuł trafi do mojej kolekcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie coś mi się podoba!

Po przeczytaniu tej wiadomości od razu nasunęło mi się namyśl, że na zakup Singstara: ABBA! namówię moją Mamę. Takie klasyki jak Gimme Gimme Gimme czy Waterloo były na listach przebojów za czasów Jej młodości, tak więc sądzę że miło będzie, gdy sobie pośpiewa przed ekranem telewizora "stare hity", wraz z koleżankami, czy siostrą. Sama idea stworzenia Singstara w tych klimatach jest według mnie bardzo dobra. Po co ograniczać się tylko do nowszych kawałków, skoro stare są równie dobre? Cóż, pora czekać na premierę oraz informację z listą utworów dostępnych w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne podejście Sony Computer Entertainment do tej gry. W Ameryce wydadzą i SingStar: Country , i SingStar ABBA , podczas gdy w Europie tylko ten drugi tytuł. Takie wyróżnianie Ameryki na pewno nie podoba się wielu Europejskim graczom , ale Sony i tak zrobi to co mu się podoba. Takie gry w których trzeba śpiewać to zdecydowanie nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować