Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Undercover - zapowiedź

60 postów w tym temacie

No EA trochę jest niezdecydowane ale jak sami przyznali że Pro Street to porażka to już są na dobrej drodze.

Mam nadzieje że będzie demo tej gry żeby przetestować każdy z rodzajów wyścigów i zobaczyć czy gra warta kupna bo mam zamiar kupić ją na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kochałem NFS''a do momentu aż nie wydali średniego NFS:HP2 a potem U1 i reszty ..
Od tamtego momentu seria NFS jest mi obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasza zapowiedź (jak często się to zdarza) jest praktycznie w całości marketingowym bełkotem, który na dodatek jest niesamowicie optymistycznie nastawiony. na szczęście macie ostatnio fajne promocje i konkursy, więc status quo jest zachowany, a ostatnia strona zapowiedzi [#3] bardzo mi się podoba - są konkrety, jest Lancer Evo X, jest krytyczne podejście do serii - w sumie po ochrzanie trzeba by was pochwalić ;)

nowy NFS... nowe zapowiedzi od EA... nowa-stara-wysoka cena... nowa-stara-kiepska gra. ja się nie spodziewam cudów. na pewno nie kupię, możliwe, że aby pojeździć Lancerem, pożyczę od kumpla - maniaka serii. co on w niej widzi...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na zawsze bedzie krolowal NFS UnderGround 2 ta gra miala klimat i chcialo mi sie w nia grac, reszta nfs''ow byla smetna bez zycia... Nooo mooze jeszcze w Most Wanted chcialo mi sie grac ale carbon i prostreet porazka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a ja się będę zagrywał w Undercover!Fan jest fanem i nic tego nie zmieni.Dla mnie każdy NFS jest dobry.NFS jest z reguły tytułem do dawania frajdy,a nie realizmu(Porshe,porażka,choć nie na całej linii).Ci co rozpaczają ''''ahh to nie to co dawniej'''',polecam GTR.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię serię NFS i w każdą cześć gram z zadowoleniem i przyjemnością, choćby dlatego, że tak naprawdę jest to jedyna fajna i ciekawa gra z jaką taką fabułą, wyścigami i tuningiem. To prawda, że ostatnia część była słaba ale Most Wanted pamiętam do dziś. Oby Undercover był godnym członkiem serii NFS. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:10, NyGgA MiLy napisał:

...a ja się będę zagrywał w Undercover!Fan jest fanem i nic tego nie zmieni.Dla mnie
każdy NFS jest dobry.NFS jest z reguły tytułem do dawania frajdy,a nie realizmu(Porshe,porażka,choć
nie na całej linii).Ci co rozpaczają ''''ahh to nie to co dawniej'''',polecam GTR.

Pozdrawiam



W NFS:P nie chodziło jedynie o jako taki realizm jazdy, a o zarabianie na nowe bryki, kupowanie części do samochodu i te trasy których w GTR po prostu nie ma i nie będzie( i proszę nie mów mi jak to w nowych NFS''ach się zarabia i ''tuninguje'' sprzęt ). Jedyne czego mi w NFS:P brakowało to hmm innych marek samochodów ;P... oraz porządnych pościgów policyjnych ( kolczatki, zapory samochodowe/betonowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 19:54, k13 napisał:



W NFS:P nie chodziło jedynie o jako taki realizm jazdy, a o zarabianie na nowe bryki,
kupowanie części do samochodu i te trasy których w GTR po prostu nie ma i nie będzie(
i proszę nie mów mi jak to w nowych NFS''ach się zarabia i ''tuninguje'' sprzęt ). Jedyne
czego mi w NFS:P brakowało to hmm innych marek samochodów ;P... oraz porządnych pościgów
policyjnych ( kolczatki, zapory samochodowe/betonowe )



No dobrze,postawiłem GTR''a i NFS:P koło siebie pod względem realizmu.Wiadomo,że to nie te same gry.Kiedyś ta gra była na topie,ale ja i tak twierdzę,że NFS to korzenna zręcznościówka mająca dawać dużo zabawy.W Porshe nie było prawie żadnych emocji podczas wyścigu.Ot,przejażdżka z konkurentami po malowniczych trasach.No i może była jakieś tam jeszcze inne tryby,ale już nie pamiętam jakie.Undercover to będzie zajebisty film akcji,przedstawiony w postaci gry.Adrenalina,pościgi,intryga.Czujesz to?

Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za znawce seria raczej sie uważać nie mogę, w końcu zacząłem swoją przygodę z NFS od pierwszego undergrounda, jednak póki co najnowsza wydana odsłona tej serii tj. Pro Street przegrała u mnie z kretesem z genialnym GRId''em. Na nowego Undercovera patrze jednak z optymizmem i nadzieją, połączenie najlepszych rozwiązań z Most Wanted plus fabuła oparta na takich filmach jak Transporter...... czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że NFS Undencover zrobią nową kamere nie tylko z tyłu samochodu ale dobrze jakby zrobili kamere we wnętrzu samochodu wtedy będzie frajda bo widać na zegarach jak przekraczasz czerwoną kreseczke na obrotomierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwe" NFS to dla mnie:
-NFS III HP
-NFS IV RC/HS
-NFS Porsche 2000/Unleashed
Poza nimi podobały mi się Undergroundy i Most Wanted, lecz nie traktuję ich jako gry z serii Need for Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to będzie gniot, bo powinni postawić na coś nowego takie połaczenie pomysłow raczej sie nie sprawdzi. W kazdym nfs o cos inego biegalo tego nie da sie polaczyc.I gra to nie film, i rzadzi sie innymi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować