Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Undercover - zapowiedź

60 postów w tym temacie

Może i kupię... ale lista wydatków na końcówkę roku jest chyba najdłuższa w całym moim życiu, więc nie wiem jak będzie z kasą. :P

GTA 4, Far Cry 2, PES 2009, FIFA 09, FM 09, NFS Undercover... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:59, NyGgA MiLy napisał:


>
>
> W NFS:P nie chodziło jedynie o jako taki realizm jazdy, a o zarabianie na nowe
bryki,
> kupowanie części do samochodu i te trasy których w GTR po prostu nie ma i nie będzie(

> i proszę nie mów mi jak to w nowych NFS''ach się zarabia i ''tuninguje'' sprzęt
). Jedyne
> czego mi w NFS:P brakowało to hmm innych marek samochodów ;P... oraz porządnych
pościgów
> policyjnych ( kolczatki, zapory samochodowe/betonowe )


No dobrze,postawiłem GTR''a i NFS:P koło siebie pod względem realizmu.Wiadomo,że to nie
te same gry.Kiedyś ta gra była na topie,ale ja i tak twierdzę,że NFS to korzenna zręcznościówka
mająca dawać dużo zabawy.W Porshe nie było prawie żadnych emocji podczas wyścigu.Ot,przejażdżka
z konkurentami po malowniczych trasach.No i może była jakieś tam jeszcze inne tryby,ale
już nie pamiętam jakie.Undercover to będzie zajebisty film akcji,przedstawiony w postaci
gry.Adrenalina,pościgi,intryga.Czujesz to?

Uff


Problem w tym że jak chce oglądnąć film akcji to idę do kiną bądź włączam telewizje :P
Z tym że w Prosche nie było emocji to niestety muszę się zgodzić, ale według mnie przez praktyczny brak policji i ruchu ulicznego. :(
Jak dla mnie najlepszym NFS''em było by połączenie NFS 1( wieloczęściowe trasy ) NFS 2 ( pojazdy/trasy/ruch uliczny ) NFS 4 ( policja i niektóre trasy ) NFS:P ( kupowanie i upgrade samochodów ) no i może dynamika jazdy z NFS:MS.


...
Te ewolucje które samochód będzie za nas robił w NFS:UC jakoś mi nie leżą ... mam nadzieję że będzie można to wyłączyć ( to mnie właśnie wkurza w nowych produkcjach ... "naciśnij klawisz a komputer/konsola zrobi całą ewolucję za ciebie!!"
Jeszcze trochę i do ukończenia gier będzie wystarczał jeden przycisk, a same gry będzą przypominać film gdzie gracz tylko wybiera ścieżkę którą podąży bohater :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... połączenie elementów z paru części i to w dodatku tych elementów które były najlepsze ;)
Tak jak w zapowiedzi: kwintesencja, w dodatku kwintesencja za którą dam każde pieniądze ;] Tym razem nas nie zawiodą, jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie po ostatnich premierach gier ze stajni EA zastanawia jakie w tym tytule zastosują zabezopieczenia przeciwko legalnym użytkownikom. To co zaserwowano w Mass Efect, Spore i co zapowiadają na Red Alert skutecznie odstrasza nawet od prób myślenia o zanabyciu. Jeśli NFS podąży tą ścieżką tępienia legalnych użytkowników, to będzie to kolejny tytuł w stylu "must omijać dużym łukiem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje, ze ta odsłona serii NFS nie bedzie tak krotka jak carbon... Przyznam szczerze ,ze jestem fanem NEEDziakow od NFS III i chociaz w seriach bylo raz gorzej raz lepiej to ppokladam nadzieje w tej czesci, aktualnie gram w NFSMW ale ile mozna przechodzic ta czesc :)

...rany jak mnie wkorza anglojezyczne SAFARI na mac''ka wszedzie jest czerwono O_o... nic nie widze i zaraz sie rozbije

PZDR''awiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no! Screeny prezentują się bardzo ładnie :D , Mam nadzieję, że nie będziemy więcej zmuszani do oglądania takich eksperymentów jakim był NFSPS ;] Czekam z niecierpliwością na to nowe dziecko EA''s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w CDA wychwalali Pro streeta :P. Samego undercovera twożyli 2 lata teraz już będa wychodzic co 2 lata. A tu z zapowiedzi też zapowiada sie fajnie jak z CDA. Myślę, że 2-u letnia paca nad grą wyjdzie im tylko na dobre. Bardzo lubię tiuningować samochody w grach NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:49, Dawid17 napisał:

Wiecie może, czy będzie on sprzedawany w sklepie gram.pl???

poprzednie NFS-y były, więc ten raczej też będzie. Zwłaszcza, że inne gry od EA są dostępny w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się odgrzewany po raz 3-4 kotlet, od MW jest to ta sama gra po małym liftingu, z drobnym powiewem świerzości przy PS, teraz odpuścili koncepcję z PS''a i serwują kolejnego, zapewne tak samo niedokończonego jak MW gniota. Niech mi ktoś powie gdzie podziały się te malownicze trasy wraz z bajecznymi, elitarnymi samochodami będące symbolem rdzennych NFS''ów? NFS ma powodować ze gracz czuje się mały dzieckiem bawiącym się resorakami pod plakatem ferrari, ech... stare dobrze czasy już chyba nie powrócą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pod względem fabularnym gra zapowiada się świetnie. Właśnie tego mi brakowało w ostatnich NfS-ach... Tajniak rozwalający grupę od środka :)
W takim razie na moją listę gier na X360 trafia już drugi tytuł. Jeżeli znajdzie się jeszcze jeden to przy najbliższej okazji kupią konsolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy aż gra ukaże się w polsce 21.listopada po zagraniu będziemy mogli stwierdzić czy produkcja gry było dobra czy nie. Moje przypuszczenie będą takie, że gra będzie wmiare dobra jakbym miał oceniać narazie to co wiem to bym ocenił 8/10. Ale trzeba czekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić kupię...ale jeden warunek. KOCHANE CDPROJEKT PALUCHY WON OD ZABEZPIECZEŃ CZY INNYCH WASZYCH SMUTNYCH POMYSŁÓW. WYSTARCZY ŻE SKOPALIŚCIE MASS EFFECT.
Jesli jednak CDP dobierze sie do tej gry...to jedno będzie pewne. zamówię na eBAY-u wydanie choćby po japońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować