Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

$upercena - nieco konkretów

61 postów w tym temacie

Full Spectrum Warrior był niedawno w CDA a wcześniej bodaj w Clicku czy Play''u. Co do tej serii wydawniczej ... to co chciałem mieć - już mam. Na razie nic z podanej wyżej listy mnie nie interesuje i coś czuje że to się nie zmieni ...

Kalejdoskop86 --> sądząc po screenach oraz recenzji w CDA gra to jeden wielki crap - poczynając od modelu jazdy, poprzez optymalizację aż po grafikę i całkowity brak grywalności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa seria to raczej nic szczególnie interesującego , tytuły są w większości średnie , a i badziewia też się sporo trafiło. Z początku chciałem zupełnie zbojkotować tą serię , ale w sumie nie jest aż tak tragicznie , może skuszę się na True Crime: New York City , a kto wie może jeszcze ta seria czymś pozytywnie zaskoczy - oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy i w ilu jeszcze seriach można wypuszczać te same gry? Plus taki, że tańsze (w sklepach) niż dotychczas, ale kto miał grać w te gry, już miał na to kilka lat. Nie wiem jak Wy, ale już dawno wyrosłem z kolekcjonowania gier dla samego faktu ich posiadania. Po pierwsze po co kupować coś, w co nie ma się zamiaru grać po raz n-ty, po drugie niewiele gier (w szczególności z tej serii) jest tego rzeczywiście wartych.

Myślałem, że nowa seria = nowe tytuły, a tu kicha. Nic specjalnego moim zdaniem (o ile te tytuły będą zgodne z rzeczywistością) poza tym, że osoby posiadające słabszy sprzęt i niewielkie pieniądze (a są takie), bedą mogły sobie kupić oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o BG i tym podobnych produkcjach!!! Na forum Markolf.pl mamy już pełne zestawienie tytułów i w sumie będą to prawie same crapy + parę średniaków w które będzie można zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:54, Dann napisał:

> Super Stunt Spectacular? OMGWTFLOL (Dla szerszej znajomości tytułu: 0/10 w CDA :D
)

?!? ... jak można ocenić grę na 0 w skali 1-10 ? :-O
CDA nie kupuję już od mniej więcej 2002 roku ;-), ale mimo wszystko dawno temu byłem
wielkim fanem SS, Gamblera itd. W każdym razie nigdy nie spotkałem się z taką oceną.
To jak słaba musiałaby być gra, żeby nie dać jej nawet jednego punktu ?


Wiesz, w zeszłym miesiącu była gorsza gra:
LIMBO OF LOST
dostała całe -1 (tak jest: MINUS JEDEN). chciałbym mieć tą gierkę w supercenie, ale została wycofana ze sprzedaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja kupię pewnie chociażby Hammer & Sickle :P

Lista 28 gier:
- Victoria
- Europa Universalis II
- Arthur: Konkurs Dobrych Uczynków
- Monster Truck Rumble
- Beyond Divinity
- Spellforce: Zakon Świtu - Złota Edycja
- Full Spectrum Warrior
- Odjazdowy Rajd
- Stubbs The Zombie In Rebel Without A Pulse
- Trainz Railway Simulator 2006
- Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm
- Ghost Master
- True Crime: New York City
- Gothic
- Sprint Cars: Road To Knoxville
- Super Stunt Spectacular
- Against Rome
- Batman: Toksyczny Chłód
- Batman: Sprawiedliwość Ponad Wszystko
- Alien Nations II
- Atomówki 1: Atak Klonów Straszliwego Mojo Jojo
- Atomówki 2: Wielka Potyczka z Księżniczką Chytruską
- Texas Poker
- Mahjongg
- Patriots: A Nation Under Fire
- Dwa Trony: Wojna Róż
- Korona Północy
- Aquadelic GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłaś , ale w newsie jest napisane ''''CD Projekt na starcie planuje wejść na rynek z 30 tytułami'''' , więc albo jest to jakiś błąd w druku , albo CDP szykuje graczom jeszcze dwie gry niespodzianki. Mam nadzieję że ta druga opcja okaże się prawdziwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych 28 gier to jedyną interesująca może być True Crime: New York City, ale jeszcze nie wiem czy ją kupię. Uważam, że stworzenie takiej bardzo taniej serii to dobry pomysł. Będzie można kupić starsze, dobre gry, wycofane już ze sprzedaży jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:06, Wygrywacz napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja kupię pewnie chociażby Hammer & Sickle :P

Lista 28 gier:
- Victoria
- Europa Universalis II
- Arthur: Konkurs Dobrych Uczynków
- Monster Truck Rumble
- Beyond Divinity
- Spellforce: Zakon Świtu - Złota Edycja
- Full Spectrum Warrior
- Odjazdowy Rajd
- Stubbs The Zombie In Rebel Without A Pulse
- Trainz Railway Simulator 2006
- Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm
- Ghost Master
- True Crime: New York City
- Gothic
- Sprint Cars: Road To Knoxville
- Super Stunt Spectacular
- Against Rome
- Batman: Toksyczny Chłód
- Batman: Sprawiedliwość Ponad Wszystko
- Alien Nations II
- Atomówki 1: Atak Klonów Straszliwego Mojo Jojo
- Atomówki 2: Wielka Potyczka z Księżniczką Chytruską
- Texas Poker
- Mahjongg
- Patriots: A Nation Under Fire
- Dwa Trony: Wojna Róż
- Korona Północy
- Aquadelic GT

A skąd masz tę listę? Widziałem ją już wcześniej, ale w komentarzu pisze, że CDP jeszcze nie ujawniło tytułow gier, które ukarzą się w $upercenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True Crime i Against Rome to bardzo dobre pozycje, na które się napewno skuszę. Również chciałbym, aby się znalazł Castle Strike i Lords of the Realms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True crime zapewne sie znajdzie w tej kolekcji bo w Czechach cdprojekt wydalo go juz jako reedycje w extra klasyce a, ze w polsce do extra klasy trafiaja tylko gry wysoko oceniane w takiej $upercenie moze sie znalesc a Aquadelic GT ? Dobry tytuł jak an nie całe 10zł ale zdziwi mnie jak bedzie bo jakos dla mnie to tak jakos... te gry ktore juz jako premiery trafia do kiosków za 0zł czy tam 10zł do reedycji mi jakos nie pasują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:00, Aargh92 napisał:

> > Super Stunt Spectacular? OMGWTFLOL (Dla szerszej znajomości tytułu: 0/10 w
CDA :D
> )
>
> ?!? ... jak można ocenić grę na 0 w skali 1-10 ? :-O
> CDA nie kupuję już od mniej więcej 2002 roku ;-), ale mimo wszystko dawno temu byłem

> wielkim fanem SS, Gamblera itd. W każdym razie nigdy nie spotkałem się z taką oceną.

> To jak słaba musiałaby być gra, żeby nie dać jej nawet jednego punktu ?

Wiesz, w zeszłym miesiącu była gorsza gra:
LIMBO OF LOST
dostała całe -1 (tak jest: MINUS JEDEN). chciałbym mieć tą gierkę w supercenie, ale została
wycofana ze sprzedaży :D

I teraz Limbo of the Lost to biały kruk :D Wielu na niego poluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? Pojawią się tam polskie premiery. Co to będą za gry? Premiera i od razu 10zł. Coś za tanio. Jak na razie myślę, że nie zkożystam. Ale jeszcze nie wiemy jakie to tytuły, może zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:27, Heterko napisał:

Co? Pojawią się tam polskie premiery. Co to będą za gry? Premiera i od razu 10zł. Coś
za tanio. Jak na razie myślę, że nie zkożystam. Ale jeszcze nie wiemy jakie to tytuły,
może zmienię zdanie.


Chodzi o polskie gry a nie o jakieś preordery ;D
sądzę że pojawią się naprawdę stare gry np mortyr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:27, Heterko napisał:

Co? Pojawią się tam polskie premiery. Co to będą za gry? Premiera i od razu 10zł. Coś
za tanio. Jak na razie myślę, że nie zkożystam. Ale jeszcze nie wiemy jakie to tytuły,
może zmienię zdanie.


nie ma czegoś takiego jak ''za tanio''. "Spellforce" na przykład wchodził do sklepów w cenie 20 złotych (!), więc polskie crapy bez problemu mogą zacząć od dyszki.
btw skorzystaj lepiej ze słownika ortograficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 09:40, APOSTEL16 napisał:

> Co? Pojawią się tam polskie premiery. Co to będą za gry? Premiera i od razu 10zł.
Coś
> za tanio. Jak na razie myślę, że nie zkożystam. Ale jeszcze nie wiemy jakie to tytuły,

> może zmienię zdanie.

Chodzi o polskie gry a nie o jakieś preordery ;D
sądzę że pojawią się naprawdę stare gry np mortyr...

Bez przesady, tam będzie colin 4, zombie cośtam. Tony Hawk''s 4. Czyli te gry nie są aż tak stare. Wątpię aby były gry tak stare jak ty podejrzewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować