Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski zawita do Polski. Och łał...

39 postów w tym temacie

Szkoda, że nie mieszkam już w Warszwie! Gears of War bardzo mi się podoba i przechodzę to jak po maśle. Chętnie poszedłbym spotkać się z twórcą tej gierki.

PS
Jeśli chodzi o GoW, to mam kolekcjonerkę. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd w ostatnim akapicie newsa:
"Oczywiście najzagorzalsi jego fani i tak nie potrzebują to tego plakatów"

Co do samego przyjazdu - no, wreszcie jakaś znana postać związana z tworzeniem gier odwiedzi nasz piękny, ale jakże zacofany kraj. Kto wie, jeśli się uda, to i ja tam zawitam. Akurat dzisiaj wyjeżdżam w pewne miasto oddalone od Warszawy, ale w niedziele wracając może uda mi się zahaczyć o Warszawę i spotkać Cliffa Bleszinskiego! To byłoby coś, no i dobrze że plakaty są gratis - wziąłbym ze trzy, hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:08, OriginalGangsta napisał:

Pfff... i co w tym wielkiego? Gdyby to była jakaś światowa gwiazda muzyki czy coś, ale
twórca gier? Czym tu się podniecać? :|



I dlatego ten news napisany został tak, a nie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och Clif może się ruszę z domu(ponad 500 km) i podziękuje że zrobiliście grę w którą ani razu nie zagraliście(multi). Oczywiście to był żart;) Michaelius nie ma Polskiej odsłony Live. A live jako tako działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:47, Larry Nash napisał:

> PS
> Jeśli chodzi o GoW, to mam kolekcjonerkę. :-)))

Super. I co z tego?


A to, że chłopak może się pochwalić oryginalną kolekcjonerką i jest z tego powodu dumny, gdy tymczasem tumult samozwańczych graczy rzuciło się na torrentową wersję.

@OriginalGangsta
"Pfff... i co w tym wielkiego? Gdyby to była jakaś światowa gwiazda muzyki czy coś, ale twórca gier? Czym tu się podniecać? :|"

Masz rację, ale dla mnie nawet te światowe gwiazdy muzyki sobie można o kant tylnej części ciała rozbić. Spotkanie z komercyjną szmirą dla nastolatek typu Feel albo inny Justin Timberlake. Co innego faktyczne gwiazdy i legendy, jak Dire Straits czy Gunsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 12:17, master matrox napisał:

To byłoby coś, no i dobrze że plakaty są gratis - wziąłbym ze trzy, hehe ;-)


Nie dadzą trzech plakatów, ale możesz wziąć ze sobą 3 klaty. Nieważne, czy umyte czy nie - i tak zrobisz odcisk w gipsie, więc nie bój żaby i ropuchy.


--

A tak w ogóle Bleszyński wraca do kraju swoich dziadów. Jestem ciekaw, czy się do tego przyzna - Steve Wozniak się przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:47, Larry Nash napisał:

> PS
> Jeśli chodzi o GoW, to mam kolekcjonerkę. :-)))

Super. I co z tego?


Fajnie się prezentuje na półce, a ten kubek to jest odjazdowy. Pod wpływem gorąca ukazuje się na nim logo GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:20, Agntx napisał:

> > PS
> > Jeśli chodzi o GoW, to mam kolekcjonerkę. :-)))
>
> Super. I co z tego?

A to, że chłopak może się pochwalić oryginalną kolekcjonerką i jest z tego powodu dumny,
gdy tymczasem tumult samozwańczych graczy rzuciło się na torrentową wersję.

@OriginalGangsta
"Pfff... i co w tym wielkiego? Gdyby to była jakaś światowa gwiazda muzyki czy coś, ale
twórca gier? Czym tu się podniecać? :|"

Masz rację, ale dla mnie nawet te światowe gwiazdy muzyki sobie można o kant tylnej części
ciała rozbić. Spotkanie z komercyjną szmirą dla nastolatek typu Feel albo inny Justin
Timberlake. Co innego faktyczne gwiazdy i legendy, jak Dire Straits czy Gunsi ;)


Masz rację, że najbardziej zazdroszczą ci, co mają torrentowe wersje. Po prostu zazdroszczą oryginałów. Zawsze tak było, jest i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ten plant za przeproszeniem przujeżdza do Polski.Pewnie żeby promowac Xpudło i marną strzelankę pod tytułem Gears of war i jego marną firmą.Ich strzelanka jak i ich firma nawet nie podskkakuje do takich legend jak jak ID Software czy Valve i Ion Storm czy nawet 3D realms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:30, Tyron napisał:

Po co ten plant za przeproszeniem przujeżdza do Polski.Pewnie żeby promowac Xpudło i
marną strzelankę pod tytułem Gears of war i jego marną firmą.Ich strzelanka jak i ich
firma nawet nie podskkakuje do takich legend jak jak ID Software czy Valve i Ion Storm
czy nawet 3D realms.

Albo do Unreala.
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować