Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski zawita do Polski. Och łał...

39 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 19:30, Tyron napisał:

Po co ten plant za przeproszeniem przujeżdza do Polski.Pewnie żeby promowac Xpudło i
marną strzelankę pod tytułem Gears of war i jego marną firmą.Ich strzelanka jak i ich
firma nawet nie podskkakuje do takich legend jak jak ID Software czy Valve i Ion Storm
czy nawet 3D realms.


Jeżeli on taki do d to niepotrzebnie zająłeś tym tekstem parędziesiąt bajtów na serwerze.

Nareszcie ktoś "z branży" odważył się przyjechać do naszego kraju. W końcu to u nas przekonwertowano poprzedniego GoWa i należy się nam jakaś nagroda. Trzeba tylko przypilnować żeby Cliff nie oberwał kamieniem od jakiejś aktywistki Wielkiego Radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ciekawe, czy powie coś o swoim rodowodzie (Bleszinski to, jak wiadomo, rodowite amerykańskie nazwisko). Nie mogę przegapić takiej okazji, te plakaty potem na Ebayu zejdą za kupę kasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć to narzekacie - mam namyśli zarówno komentarze, jak i "ton" całego newsa... Ja np. bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie i Cliff nie złoży podpisu na moim pudełku z Gears of War - to by było coś. Takie inicjatywy bardzo, bardzo popieram, ale widzę, że niektórzy wolą, żeby nasz kraj dalej w branży miał plakietkę "nie warto inwestować"...

A dla tych co tworzą gry zawodowo i czepiają się Cliffa, że "jego" GoW było słabe mam informację: on stworzył też Jazz Jackrabbit - świetny tytuł, który pewnikiem pamięta połowa z komentujących ten news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:20, Agntx napisał:

> > PS
> > Jeśli chodzi o GoW, to mam kolekcjonerkę. :-)))
>
> Super. I co z tego?

A to, że chłopak może się pochwalić oryginalną kolekcjonerką i jest z tego powodu dumny,
gdy tymczasem tumult samozwańczych graczy rzuciło się na torrentową wersję.

padlem jak to przeczytalem
w jakim ty swiecie zyjesz? (nie chodzi o torenty tylko o chwalenie sie oryginalna kolekcjonerka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że drugiej takiej szansy prawdopodobnie nie będzie już nigdy. A za taki podpis na pudełku z GoW na x0 oddałbym psa, niech Cliffy go zjada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forme napisania tego newsa, jego wydzwiek, uwazam za skandaliczny.
Rozumiem, ze ma to byc to w zalozeniu smieszne, wpisujac sie zarazem w gust czytajacych to maloletnich graczy, ale w moim odczuciu serwis nie powinien swoja trescia dostosowywac sie do zenujacej zawartosci komentarzy swych czytelnikow. Wrecz przeciwnie, jestem przekonany, ze zamiast wspoltworzyc fanbojskie szambo niepodzielnie panujace na naszym podworku, powinniscie chociaz podjac probe wychowywania niedojrzalych uzytkownikow serwisu.
Do niektorych komentarzy powyzej wrecz brak slow.
Co do spotkania - tak, padlo najbardziej interesujace uzytkownikow gram.pl pytanie o wersje PCtowa, Cliffy w dalszym ciagu okazal sie nieugiety powtarzajac ogloszenie z ostatnich kilku dni o rzekomo podjetej niedawno decyzji co do czysto konsolowych, dalszych losow marki. Co ciekawe jednak, zapytany o sprzedaz GOW na PC odpowiedzial, iz wyniki byly calkiem OK, widocznie obylo sie bez niekiedy sugerowanej tragedii. (w oryginale uzyl okreslenia ''decent'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, podobała mi się reakcja obecnych graczy na pytanie o wersję PC... ;) Samo spotkanie było świetne, Cliff to przemiły gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:12, Kraven napisał:

Forme napisania tego newsa, jego wydzwiek, uwazam za skandaliczny.
Rozumiem, ze ma to byc to w zalozeniu smieszne, wpisujac sie zarazem w gust czytajacych
to maloletnich graczy, ale w moim odczuciu serwis nie powinien swoja trescia dostosowywac
sie do zenujacej zawartosci komentarzy swych czytelnikow. Wrecz przeciwnie, jestem przekonany,
ze zamiast wspoltworzyc fanbojskie szambo niepodzielnie panujace na naszym podworku,
powinniscie chociaz podjac probe wychowywania niedojrzalych uzytkownikow serwisu.

Czyżby kolejny zarzut o fanboyostwo? O tak... Ja naprawdę nie mam aż takiego nadmiaru energii, żeby marnować ją na jakieś fanboyostwo. Wnioskuję, że tym razem zostałem fanboyem Sony, no cóż - pewnie mój Xbox z Gears of War, które przeszedłem na wszystkich stopniach trudności (także w co-opie), nie będą tutaj żadnym argumentem. News jest nieco zgryźliwy, ale taki sam byłby, gdyby w Polsce miał zawitać powiedzmy David Jaffe. A Bleszinskiego cenię głównie za rewelacyjnego Jazza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytaniem jest więc DLACZEGO ironizujesz przybycie kogokolwiek z branży do Polski. Że niby promują markę Xbox? To przecież jasne jak słońce - tak jest w każdym przypadku, gdzie jakiś Molyneux czy inny Bleszinski...
Widzę, że trochę Was tam było... Szkoda, że beze mnie, bo fajnie byłoby dostać autograf, zwłaszcza od Cliffa - mojego trzeciego guru (po Kojimie i Carmacu), którego znam od początku mojego grania (seria Jazz: Jackrabbit, Unreal i Tournamenty). Na testowanie GoW2 już bym się tak nie palił, gdyż nie za bardzo orientuję się w sterowaniu, a i pad od X360 niespecjalnie mi pasuje do strzelanek (Dual Shock od PS też nie za bardzo :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wizyta Cliffa Bleszinskiego w Polsce jest to jako takie ciekawe wydarzenie tylko i wyłącznie dla konsolowców i naciskiem na xboxowców , ale każdego normalnego PeCetowca nie jest to wydarzenie godne jakiegokolwiek zainteresowania , a to wszystko przez brak drugiej części Gears of War na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz.b, właśnie, pierwsze co mi się skojarzyło z nim to Jazz Jackrabbit niż Gears of War :) poprostu klasyk, piękna gra, która jarała - i nadal to robi! Z tego co mi wiadomo jest dalej dostępna w sprzedaży, co oznacza - kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować