Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - trwają prace nad patchem 1.04 do gry

84 postów w tym temacie

gram.pl

Uaktualniono - CD Projekt informuje, że trwają prace nad patchem 1.04 do gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Wydany w zeszłym tygodniu patch 1.01 (#01), to w rzeczywistości łatka, która aktualizuje grę do wersji 1.5.01.

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - trwają prace nad patchem 1.04 do gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś sciemnacie ja widziałem że patch 1.01 aktualizuje Stalkera do wersji 1.5.03. A drugi czyli 1.02 do wersji 1.5.04, ale niech będzie. Poczekam jeszcze troche niech wyjdzie jeden wielki żeby zlkiwidować te śmieszne bugi w grze bo tak na tej wersji co mamy to za bardzo grać się nie da. A z gry chc czerpac jak najwięcej frajdy, a nie denerwować się głupimi bugami. Aha zamiast wydwać hotfixa trzeba było nie kombinować ze ścieżkami. Tak jak było w SoC było dobrze, a co jest dobre to się panowie nie powinno poprawiać bo można przekombinować.
Ale poczekam na patcha i tego hotfixa do naszej wersji, ale musze przyznać że z lokalizacją żeście się nie popisali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to informacje na temat wersji patchy trochę mieszały się w internecie.
Podstawowa gra została wydana w wersji 1.5.00, a później pojawiły się buildy 01, 03 i 04 (patch #04).
Jednak ważne, że w końcu będzie patch 1.5.04 i dla naszego wydania gry.

Najlepiej chyba widać wersję bezpośrednio na stronie wydawcy (to jednak patch do EFIGS czyli europejskiej wersji gry):
http://stalker.deepsilver.com/patches.php?lang=eng

Szkoda tylko, że tego "hotfixa" nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysta kpina i tyle ... naciąganie ludzi na taką kasę i lecenie w kulki ... bez głębszego komentarza bo bym musiał trochę mięsem porzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak to się stało by nikt PRZED wydaniem nie zauważył/usłyszał, że dźwięk lektora jest za cichy. Czy w CDP pracują sami głusi ? Przecież to nie jest błąd który trudno wyłapać bo wychodzi mp. po paru godzinach gry. Podobno beta testy były ... bez dźwięku testowali czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku w Czyste Niebo grało mi się bardzo dobrze, dopóki nie zaczęło wywalać do Windy. Na początku jakoś z tym żyłam, ale potem zaczęło mnie to już tak wkurzać, aż w końcu odpuściłam i od paru dni nie gram w Stalkera. Ale teraz mnie za bardzo do tej gry ciągnie i ją znowu odpalę czekając na kolejne patche. W końcu czym byłby Stalker bez bugów? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak przeczucie mnie nie myliło i pomysł z odłożeniem zakupu Czystego Nieba na następny rok jest trafnym pomysłem. Ale że będzie aż tak zabugowane to nie miałem pojęcia oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez promieniowanie, kod gry się mutuje i gra się krzaczy, co poradzić? :S

A na poważnie, to śmiech na sali, żeby po tak krótkim czasie tyle patche musieć wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marne szanse żeby się wyrobili, zresztą na pewno 70% błędów nie wyłapią. Wnerwia mnie, że człowiek płaci za grę, chce zagrać, a wciskają mu bubel. Jeszcze mamy się cieszyć, że kupiliśmy i cierpliwie czekać miesiąc na patcha który pozwoli wreszcie zagrać w grę. Oczywiście klient na 1 miejscu...
Moim zdaniem takiego update żeby naprawdę ustabilizował grę nie można się spodziewać wcześniej niż za 3-4 miesiące (albo jak zechcą zbić więcej kasy na jakiś platynowych i specjalnych edycjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra jest tansza, to jest i gorsza, nie ma szans zrobic calkiem niezbugowanej gry na tyle kombinacji sprzetu, na konsolach tez sie bledy zdarzaja, ale nie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować