Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo gry FIFA 09 (PC) już na naszym serwerze

35 postów w tym temacie

W końcu poprawili nieco grafikę. Zawodnicy wyglądają już przyzwoicie, murawa również. Niestety publika to nadal brzydkie i często ucięte w połowie sprite''y (choć i tak o niebo ładniejsze niż w poprzednich częściach). Sterowanie myszką jest zaś... ciekawe, choć na razie mnie do siebie nie przekonało. Grywalnośc taka sobie. Tak czy siak, nowa edycja z numerkiem 09 to duży krok w przód dla serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, ze demko jest bardzo treściwe i można zobaczyć, czy gierka będzie chodzić na danym kompie zanim kupie się pełną wersję FIFA 09. A co do mnie, to mnie sportowe gry jakoś nie rajcują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna gra!!! świetny klimato boiskowy. Odłosy z trybun jakbyśmy na stodionie byli. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, a wszystkie pierdołki o fizyce były prawdziwe!!! Motion capture pierwsza klasa.

Mówi wam to fan PES ale także wieloletni gracz FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że demo wypadło całkiem nieźle. Gra się bardzo przyjemnie, grafika na odpowiednim poziomie (choć do konsolowej jej jeszcze trochę brakuje), animacja piłkarzy też nie jest najgorsza. Kto nie mam wersji 08, a planuje zakup nowej FIFY powinien być zadowolony. Teraz czekam na odpowiedź KONAMI :) ps mam nadzeję, że nowy NHL na PC będzie przynajmniej tak dobry jak nowa FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest różnica w grafice między PC a X360 i PS3? Przecież na wszystkich miała prezentować się tak samo olśniewająco. A poza tym jeszcze nie ma wersji konsolowej. Jak to wreszcie jest? Znowu port z PS2 (wierzyłem EA na słowo, że 08 był ostatni) czy godny rywal wersji Next-Genów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w demie nie ma Arsenalu, mojej ukochanej drużyny ;] Ale jakoś to przeżyję i postaram się dotrwać do premiery pełnej wersji.

Co do dema - zasysam i bez gadania. W końcu FIFA 09 to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:58, krzysiek-xxx napisał:

Znowu port z PS2 (wierzyłem EA na słowo, że 08 był ostatni) czy godny rywal wersji
Next-Genów?


Tak, edycja 09 jest nadal robiona przez gości od edycji PS2 niestety. Faktycznie, grafika ładniejsza, ale nikt nie pisze ani tu, ani na innych forach o gameplay''u, tylko ta "grafa, grafa i grafa". Ja zassę demko później, ale tylko z ciekawości, bo jeśli chodzi o sportówki, to jestem graczem niedzielnym i to tylko wtedy, gdy z padem przychodzi kuzyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:22, delfo napisał:

Kurcze! Dlaczego tak późno? Musiałem wybulic 10 zł w innym serwisie, aby pobrac to demko...


Placic za sciaganie demek? Nie warto. Jest pelno serwisow, ktore blyskawicznie wrzucaja do siebie demka. Nie ma na jednym to na pewno jest na innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demko miałem okazję pograć już parę godzin. Wrażenia? Jest o niebo lepiej :) Szczególnie grafika kopie tyłki w porównaniu z poprzednimi wydaniami. Gameplay jest nieco zmodyfikowany zaś sterowanie myszką utrudnia nieco rozgrywkę. Akcje nie są już schematyczne, za każdym razem gole może paść w inny sposób. Do tego dochodzi fajne menu i widżety. Słowem - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khmm i to ma być rewolucja? Panowie z EA znów z nas zażartowali... Przecież ta gra nadal działa na starym silniku i jak dla mnie dodanie myszki do sterowania i poprawienie (troszeczke) grafiki to nie wystarczy aby zachęcić graczy do gry w tą grę. Porównajcie sobie Fife z konsol i z PC przecież to 2 inne gry :( Ale miło mi się grało te 8 minut więc coś w tym jest ;] lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:51, szeretucha napisał:

Khmm i to ma być rewolucja? Panowie z EA znów z nas zażartowali... Przecież ta gra nadal
działa na starym silniku i jak dla mnie dodanie myszki do sterowania i poprawienie (troszeczke)
grafiki to nie wystarczy aby zachęcić graczy do gry w tą grę. Porównajcie sobie Fife
z konsol i z PC przecież to 2 inne gry :( Ale miło mi się grało te 8 minut więc coś w
tym jest ;] lol


a ty porównaj sobie możliwości konsol do PC:P Co ty sie crysis spodziewałeśO_0 Grafika jest bardzo dobra, lepsza niż w konkurencyjnym PES2008/09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo mi się podoba! Poprawiona grafika ruchy piłkarzy, itp. Lecz wkurza mnie, że zawodnicy preferują przyjęcie piłki zamiast odegrać ją od razu bez przyjęcia... Przez takie coś można łatwo stracić piłkę.
Ale czekam na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować