Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyjdź powitać Cliffa Bleszinskiego i zdobądż autograf twórcy Gears of War 2

13 postów w tym temacie

Huraa!
Mogę przyjść i zobaczyć faceta który... który... eee... ?
Jak by przyjechał pokazać grę, to proszę bardzo, ale co on takiego robi że mam przyjść i się na niego gapić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:56, Lutiher napisał:

"(...) pokaż, że gaming w Polsce jest coraz bardziej popularny!"

Że co? "Gaming"? W jakim to języku?

Oj, tak samo jak jesteśmy w community gram.pl, a nie zwykłej społeczności. Do tego dochodzi jeszcze każualowatość wielu graczy i po jakimś czasie powstają potworki typu gaming :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cliff przyjedzie do Polski?! Świetnie! Tylko co mnie to obchodzi?

@Rumcajs52 - mam dokładnie to samo zdanie...

Gdybym ja był producentem gier, to bym siadał przy kompie i pisał, a nie latał po świecie jak jakaś gwiazda małego ekranu i autografy rozdawał...
We all just wanna be big rockstars,
And live in hill-top houses, drivin' fifteen cars...

- zespół Nickelback, Rockstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu graczy autograf Cliffa Bleszinskiego nie jest warty nawet złamanego grosza (przynajmniej w teorii) , a co dopiero żeby jeszcze namęczyć się aby go zdobyć. Cliffa Bleszinski na pewno cieszył by się znacznie większym szacunkiem wśród Polskich graczy , jakby nie był tak samolubny i wydał swoją najnowszą grę nie tylko na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wspaniały! Tak chciałem spotkać Cliffa i tradycyjnie się przeliczyłem... K***a muszę w końcu na bieżąco nauczyć się korzystać z tego internetu!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:36, Sebat1 napisał:

Dla wielu graczy autograf Cliffa Bleszinskiego nie jest warty nawet złamanego grosza
(przynajmniej w teorii) , a co dopiero żeby jeszcze namęczyć się aby go zdobyć. Cliffa
Bleszinski na pewno cieszył by się znacznie większym szacunkiem wśród Polskich graczy
, jakby nie był tak samolubny i wydał swoją najnowszą grę nie tylko na X360.


On nie ma niewiele do gadania ws. platformy, na którą się ukaże GoW2. Może dlatego, że jest deweloperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 22:52, Vojtas napisał:

On nie ma niewiele do gadania ws. platformy, na którą się ukaże GoW2. Może dlatego, że
jest deweloperem.


Zawsze wydawało mi się że Cliff Bleszinski jest kimś znacznie więcej niż po prostu deweloperem. W wszelkiego rodzaju filmikach i imprezach o grach , jest go zawsze wszędzie pełno i dlatego też ciężko mi uwierzyć że on tylko ''''twarzą'''' promującą Gears of War 2 i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:49, Sebat1 napisał:

Zawsze wydawało mi się że Cliff Bleszinski jest kimś znacznie więcej niż po prostu deweloperem.
W wszelkiego rodzaju filmikach i imprezach o grach , jest go zawsze wszędzie pełno i
dlatego też ciężko mi uwierzyć że on tylko ''''twarzą'''' promującą Gears of War 2 i
nic poza tym.


Bo tak ma być. :) On jest twórcą. Ciężko by twarzą był jakiś krawaciarz z MS. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować