Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Diablo III na przebudowanym Battle.necie

22 postów w tym temacie

Nie do końca o D3, bo również o S2 oraz BN2 ;). Szkoda, że BN2 nie wprowadzą do starszych gier, ale mam nadzieje, że jak już kupię diabełka (lub GwiezdnegoCrafta ;D) nie będę miał do czego się przyczepić na nowym battle.necie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:36, PanPuchOwski napisał:

D3 Zraziło mnie do siebie licznymi modyfikacjami i lipnymi bohami... To nie będzie Diablo
tylko zwykły hack''n''slash!

oO... a Diablo to nie był zwykły hack''n''slash? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:36, PanPuchOwski napisał:

D3 Zraziło mnie do siebie licznymi modyfikacjami i lipnymi bohami... To nie będzie Diablo
tylko zwykły hack''n''slash!


Taaa tylu tych lipnych bohaterów jak się wszystkich nie widziało... "To nie będzie Diablo
tylko zwykły hack''n''slash" a wydawało mi się że diablo to zawsze był strategią z elementami rpg :D lol

Co do newsa to nic nowego w nim nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było w Clicku: Witch Doctora nazwali Witch Kingiem ... Nazgul w Sanktuarium xD

W newsie nic nowego, bo i Blizzard lubi bardzo powoli ujawniać nowe rzeczy dotyczące swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:26, MateoKiszlo napisał:

News poświęcony DIII i zero komentarzy? Dziwne ^^


Dziwne jest to kto wrzuca takie nic nie wnoszące newsy. Trudno komentować coś co można określić jako nihil novi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co takiego oferują w rozgrywkach sieciowych Diablo III i StarCraft III, że trzeba przebudować cały battle.net. Oby nie wyszła z tego jakś porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:36, PanPuchOwski napisał:

D3 Zraziło mnie do siebie licznymi modyfikacjami i lipnymi bohami... To nie będzie Diablo
tylko zwykły hack''n''slash!


No cóż jak ktoś liczył na remake''a dwójki to się nie dziwię... :D

Mi te wszystkie modyfikacje i zmiany się podobają dlatego właśnie, że TO NIE BĘDZIE ZWYKŁY H&S (jakie to powstawały od czasów D2), tylko h&s pełny nowych pomysłów odświeżających gatunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:36, PanPuchOwski napisał:

D3 Zraziło mnie do siebie licznymi modyfikacjami i lipnymi bohami... To nie będzie Diablo tylko zwykły hack''n''slash!


Przecież Diablo to jest zwykły h&s :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda serią Diablo nie jestem zainteresowany, nie lubię gatunku hack''n''slash, ale że Blizzard robi Battle.net 2? Dla takiego tytułu to się chyba opłaca:D:D Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że druga wersja Battle.net-a pojawić się równolegle z premierą StarCrafta II , nie wraz z premierą Diablo III. StarCraft II bardziej zasługuje na tą inaugurację , niż Diablo III. A tak w ogóle to Battle.net 2 w drugiej części StarCrafta na pewno na początku będzie miał jakieś niedopracowania , a więc to logiczne , że w trzeciej części Diablo najpewniej zostanie to jeszcze bardziej dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować