Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mercenaries 2: World in Flames - recenzja

41 postów w tym temacie

mastermind

Zdalne detonacje, zabójstwa na życzenie, równanie terenu pod zabudowę przy pomocy bazooki – na zamówienie wykonuję wszystko. Szybko, sprawnie i za godziwą zapłatą. Zapraszamy do przeczytania recenzji Mercenaries 2: World in Flames.

Przeczytaj cały tekst "Mercenaries 2: World in Flames - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę, i jestem zawiedziony poziomem grafiki, która z HD nawet przy 1920x1200 ma nie ma za dużo wspólnego, a jest to przecież gra również na PS3 i x360....A nawet jeśli iść zgodnie z twierdzeniem, że nie grafa jest najważniejsza to i tak jest kiepsko....debilne SI przeciwników, nieskończone spawny na niektórych misjach potrafi skutecznie odepchnąć od gry...średnia gra jak dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak dla mnie bardzo dobra(poza błędami), ale nie jest to miłość taka jaką darzyłem 1. Była lepsza. W tej części wkurza mnie trochę paliwo. Dlaczego ja mam dawać komuś paliwo, za to że wcześniej coś kupiłem? Ale wizualnie to miodzio. Dla mnie wystarczy taka grafika, w crysis''sie skupili się przede wszystkim na niej, i tylko w grafice widzę plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dla mnie bardzo dobra wybuchy i dewastacje... i FIZYKA są genialne może niektórym być złe to że budynki tylko "spadają" ale moim zdaniem i tak wygląda to genialne a do tego dodajmy jak ja to nazwałem "bardzo mini bomba nuklearna" czyli bunker bomb [chyba tak to się pisze] to gra bardzo dobra się robi ja jakoś bugów nie zauważyłem no może czasem np. że helikopter zamiast wziąć "paczki" lata obok ;/
Dla mnie solidne 5+/6 czekam na patcha z optymalizacją żebym mógł włączyć efekt wody(water effect) bo nie wiem dlaczego on tak zamula tą grę może dlatego że tam jest dużo wody nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem takiej opcji, a szkoda bo bym pograł sobie na podzielonym ekranie w mercenaries na blaszaku.

A co do bugów w grze irytuje mnie też że jak się walnie w coś ciężkiego np. samochód to on podskakuje i cały przesuwa. Silni są ci najemnicy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka, wreszcie można się wcielić w prawdziwego Rambo, do tego dochodzi masa pojazdów i możliwość zniszczenia prawie wszystkiego, trochę wkurzają niektóre rzeczy czy misje ale kto by tam je wykonywał skoro do wysadzenia są Carmona Bridge, platforma wiertnicza w zatoce czy budynek Universal Patroleum. Gra jest bardzo dobra i jak już dawno żadna inna- potrafi mnie wciągnąć na 2-3 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzałem w akcji(i grałem) na X360 i jest naprawde bardzo dobra, szkoda tylko że chyba skopali konwersje na pc bo na forach jest dużo problemów i narzekań dotyczących wersji na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:28, Warrior Within napisał:

Widzałem w akcji(i grałem) na X360 i jest naprawde bardzo dobra, szkoda tylko że chyba
skopali konwersje na pc bo na forach jest dużo problemów i narzekań dotyczących wersji
na pc.


Dokładnie, gre skopali na PC i ma masę błędów. Jedynie dobra wer. jest na konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy popatrzec na screeny http://www.gram.pl/upl/artykul/20080911173710.jpg z gram''u przeciez to kpina gralem 20 minut zobaczylem 3 bugi i słabą grafikę.. No co to za kraj że kradniemy motory i samochody przypadkowym cywilom , sterowanie samochodami a szczegolnie motorami jest debilnie trudne , zero frajdy a to miala dawac ta gra ;] mam x360 i to ta wersja prawdopodobnie jest dobra bo mercerianes 1 bylo naprawde swietne. Od tygodnia mam x360 i musze powiedziec ze komfort grania i ogolnie profesjonalizm z jakim wykonane na niego gry to bajka w porownaniu z PC na ktorym wszystko wchodzi na "odwal sie" . Oficjalnie powoli sram na pecety jako narzedzie do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:30, gpodoba napisał:

Dokładnie, gre skopali na PC i ma masę błędów. Jedynie dobra wer. jest na konsolę.


Czyli jak zawsze. Tylko cieszyć się że Mercenaries 2 wydali na PC, bo PS2 daaaawno już nie mam;)
A o konsolkach nawet nie gadajcie bo dzisiaj się zakochałem w pewnym sklepie w PS3;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:40, Grubis napisał:

wystarczy popatrzec na screeny http://www.gram.pl/upl/artykul/20080911173710.jpg z gram''u
przeciez to kpina gralem 20 minut zobaczylem 3 bugi i słabą grafikę.. No co to za kraj
że kradniemy motory i samochody przypadkowym cywilom , sterowanie samochodami a szczegolnie
motorami jest debilnie trudne , zero frajdy a to miala dawac ta gra ;] mam x360 i to
ta wersja prawdopodobnie jest dobra bo mercerianes 1 bylo naprawde swietne. Od tygodnia
mam x360 i musze powiedziec ze komfort grania i ogolnie profesjonalizm z jakim wykonane
na niego gry to bajka w porownaniu z PC na ktorym wszystko wchodzi na "odwal sie" . Oficjalnie
powoli sram na pecety jako narzedzie do grania.


NA blaszaka wygląda dramatycznie. Wystarczy nawet porównać GRAW 2 na PC i GRAW2:LE na xboxa360 to dwie inne gry, a różnice w grafie są kolosalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma znakomitą fizykę, wybuchy, i w sumie to chyba najlepszy klon GTA jaki wyszedł.

Ale ludzie... ta grafika nawet w pełnych detalach na PC, to jakaś kpina :/ Jak już ktoś wspomniał, pierwszy GRAW, czy Half-Life 2 wyglądają o niebo lepiej.

PS A najlepsza to jest opcja wygładzania krawędzi, która chyba po prostu nie działa :/ Po jej włączeniu nadal nie są one wygładzone (albo są, tylko tak nieznacznie,że nie widać różnic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większośc z was zauważyło błędy i niedociągnięcia w Marcenaries 2, więc chyba jednak jej nie kupię... Dośc często zdarza się, że gry z konsol przenoszone na PC są krótko mówiąc zwalone... Chociaż niektóre są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średniawa.
jak pierwszy raz włączyłem grę to zabolały mnie oczy poziomem grafiki. W saturnie widziałem którąś część na ps3 nie wiem czy 2, czy 3 część ale tam grafa była piękna. Na pc - 3 z minusem.
Gra nadrabia fizyką, to trzeba przyznac. Zadanie dla jamajczykow z przewożeniem rumu w pickupie to radocha jak podskoczy Ci paka i wysypują się z niej (bardzo dobrze) butelki rumu.
Niemniej jednak zadania męczą a motywy z kradzieżą paliwa są denne.

Najgorsze jest jednak gadanie żołnieży różnych frakcji. Co chwila "whos that?" "is that rico?" "is he druk?" "whos driving that car?" i tak w kółko z sekundową przerwą między zdaniami - serio!
to jest jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlaczego ja mam dawać komuś paliwo, za to że wcześniej coś kupiłem?

Bo Twój pilot potrzebuje paliwa do swojego samolotu, aby zrzucić to co kupiłeś? Debilne, nie?

>No co to za kraj że kradniemy motory i samochody przypadkowym cywilom

Oczywiście w GTA, Just Cause czy Total Overdose to nie razi, ale w tej grze to karygodne!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 11:09, shinigami napisał:

Bo Twój pilot potrzebuje paliwa do swojego samolotu, aby zrzucić to co kupiłeś? Debilne,
nie?


Ojj moja pomyłka;P Już kapuję:P Ale w Mercenaries 1 to było lepiej, kupowałeś i niszczyłeś, szczególnie fajnie było po ukończeniu całej gry, przechodziło się od nowa z odblokowanymi pojazdami, nalotami itp. i z masą kasy. I się zaczynała demolka otoczenia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować