Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mercenaries 2: World in Flames - recenzja

41 postów w tym temacie

>No co to za kraj że kradniemy motory i samochody przypadkowym cywilom


>>Oczywiście w GTA, Just Cause czy Total Overdose to nie razi, ale w tej grze to karygodne!


HAHAHAHAHAHA!
OWNED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:16, korbest napisał:

Dostałem grę, i jestem zawiedziony poziomem grafiki, która z HD nawet przy 1920x1200
ma nie ma za dużo wspólnego...


HD to definacja rozdzielczości, a nie jakości wyświetlanej grafiki. 1920x1200 to WUXGA czyli ponad tzw. "Duże HD", choć mówimy o innych proprcjach obrazu.

A sama gra to typowy średniak, ale ma zabawne intro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę na pewno kupię, ale nie teraz. Potrzebuje kase na:
a)GTA4
b) Mirror''s Edge
c) CoD5
Na ostatnim miejscu jest Merc2.
Pamietam Boling Point. Bledy mnie wkurzaly,a le ciagle do niej wracalem. Teraz jest odbugowana i warto w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno miała być to w zamierzeniach twórców bardzo dobra gra , a wyszło jak zawsze , czyli tytuł ten okazał się bardzo przeciętny. Przez wielu recenzentów gra została oceniona nie wyżej niż 5/10 , a miało być tak pięknie , miał być konkurencja dla Grand Theft Auto IV , wyszło natomiast bardzo przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:12, Sebat1 napisał:

A podobno miała być to w zamierzeniach twórców bardzo dobra gra , a wyszło jak zawsze
, czyli tytuł ten okazał się bardzo przeciętny. Przez wielu recenzentów gra została oceniona
nie wyżej niż 5/10 , a miało być tak pięknie , miał być konkurencja dla Grand Theft Auto
IV , wyszło natomiast bardzo przeciętnie.

Nie miał być konkuencją dla niczego a już tymbardziej dla GTA bo ta gra jest zupełnie inna w założeniach .Jest po prostu sequelem świetnego tytułu z PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:56, NyGgA MiLy napisał:

To gra jak dla mnie na 9+/10.Grafika brzydka?Jaaasne...wiem coś o tym,przegrałem w to
dobre 50 godzin?Ale cóż,polakowi nigdy nie dogodzisz...

Ta gra jes niezła w wersji na konsole ale wersja na pc to porażka jako konwersja. Z tego co wiem silnik cały czas się sypie, autoaim może pomaga na konsoli ale na pc tylko przeszkadza, silnik fizyczny też nie działa tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się nie sypie bo ani razu nie widziałem żadnego buga czy zwiechy.Silnik fizyczny to mistrzostwo,dotychczas nie widziałem w żadnej grze takich możliwości destrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:47, NyGgA MiLy napisał:

Gra się nie sypie bo ani razu nie widziałem żadnego buga czy zwiechy.Silnik fizyczny
to mistrzostwo,dotychczas nie widziałem w żadnej grze takich możliwości destrukcji...

To nie wiem, narazie podchodze sceptycznie puki nie zagram bo na wszystkich forach jakie odwiedzam ludzie tylko narzekają na bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakas kpina, jak mozna skopac tak swietna gre!!!
cos nie tak z grafika, nie dziala wygladzanie a do tego jest mnostwo roznych bug-ow, nie jedna starsza gra np. HL-2 wygladala znacznie lepiej.
Wszyscy na okolo cos krzycza, niewiadomo po co, np. zolnierze przyjaznej frakcji krzycza "enemy is here" mimo ze nikogo w poblizu nie, ma i nie wiadomo co robic, czy sie kryc czy uciekac, czy nie robic nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahaahaha...Zaloze sie, ze ci, ktorzy tak narzekaja nawet nie zagrali w ta gre. Lepsza opinia jednego czlowieka, ktory trzyma sie zasad ortografii i interpunkcji, ze gra jest dobra i sie nie sypie, niz dziesieciu, ktorzy zjadaja litery, pisza niedbale, oraz nie wiedza co robic..."sie kryc czy uciekac, czy nie robic nic". No tak, najlepiej w takim momencie wylaczyc gre i po klopocie.
@ wszystkie posty zawierajace slowo "podobno"->jesli nie jestes pewien, dlaczego wystawiasz oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo dzisiaj na PS3 i muszę powiedzieć że to całkiem solidnie wykonana gierka.
Jest dużo akcji i w ogóle cały czas coś się dzieje.

Sebat1 - Ech już daj spokój z tymi swoimi wypowiedziami. Jak byś grał w tą grę to byś wiedział że ona w ogóle nie miała konkurować z GTA IV. To miała byś świetna gra akcji gdzie jest pełno rozwałki, i im się udało.

Po co oceniasz grę skoro nawet w nią nie grałeś? Mówisz że wszystko przeciętnie wyszło a nawet nie zajrzałeś do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram w ta gre i dochodze do wniosku ze gdyby nie problemy z grafa bylaby to swietna gra.
Na uwage zasluguje ilosc dostepnegi uzbrojenia, podoba mi sie bardziej niz GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo na PC było moim motywatorem do napisania tego posta.
ZAWIODŁEM SIĘ NIEZMIERNIE NA GRAFICE , FABULE , I UDŹWIĘKOWIENIU całej gry.
Ostatnio taki niesmak był przy black site :area 51.
Monotonia straszna.
Nie mam siły się rozpisywać dalej...
A fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam grę na xbox''a 360, przeszedłem ją i moja ocena wystawiona w recenzji to 7+. Moim zdaniem jest to w pełni zasłużona ocena, bo mimo wszystko posiada trochę błedów, ale nie takich żeby Mercs 2 przekreślić. Świetnie się bawiłem przy tym tytule i z pewnością za jakiś czas ponownie do niego wrócę. Viva la Revolution!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować