Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

na razie jeszcze za wiele nie pogralem ale jestem mile zaskoczony, szczegolnie grafa o ktorej niektorzy smedzili ze bedzie kiepska...

cos czuje, ze bedzie wiele godzin doskonalej zabawy... jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Konrad z Cenega Poland z tej strony. Cieszę się, że ucieszyła Was ta informacja o polskim demie. Powiem tak, naprawdę warto ściągać i grać, bo demko oferuje sporo godzin doskonałej zabawy. A co więcej możecie w nie zagrać szybciej niż reszta świata:) Angielskie demo dopiero w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam, miłego grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:05, r0Xkill napisał:

stary nie ma co czekać. olewaj studia, graj w kings bounty ;PPP

Łatwo sie mówi. Ale jak sie ma nietknięty projekt do napisania do końca października to już inaczej to wygląda :P. Zostało mi tyle czasu, że bardziej teraz muszę myśleć jak sie z niego wykręcić i zaliczyć na minimum4.0 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde ciezko wrzucic na jakis darmowyhosting... ten przynajmniej oferuje przyzwoite transfery, a tak to wszyscy sie rzucaja na server cenegi i transfery tragiczne... albo dobre server albo upload na inne strony!

20/s i wiecej nie idze... smiac sie czy płakac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:11, EmperorKaligula napisał:

20/s i wiecej nie idze... smiac sie czy płakac ?

Czekać, po co ten pośpiech? Ja też bym chciał pograć w to dziś ale nie muszę. Poczekam jak emocje trochę opadną i serwer będzie bardziej łaskawy w rozdawaniu przepustowości a jeszcze bardziej poczekam do przyszłego tygodnia na serwery zachodnie, z których będzie można wybierać. Demo polskie musiałbym koniecznie pobrać by stwierzdzić czy lokalizacja nie popsuje mi zabawy a to może poczekać do zakupu i przyszłego miesiąca (domyślam się, że demko będzie październikowym CDA więc po co mam się śpieszyć?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer wlasnie oficjalnie zszedl ponizej 1 kb/s. Przeciez to jest jakas kpina. ostatnie 100 mega ciagnie mi sie 3 razy dluzej, niz pierwsze 600 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:43, mtobi napisał:

Transfer wlasnie oficjalnie zszedl ponizej 1 kb/s. Przeciez to jest jakas kpina. ostatnie
100 mega ciagnie mi sie 3 razy dluzej, niz pierwsze 600 :/

Ale to nie moja wina, misiek! Ja nie pobieram! Dzięki mnie masz o jednego głodomora mniej z przyssanych do serwera Cenegi. Ja czekam co najmniej do przyszłego tygodnia, a może nawet wcale nie będę pobierać z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:47, Zakrzysiunio napisał:

hmm... ruskie herosy... może warto zainwestować???

Przecież Herosy ruskie :>
Popatrz na twórcę HoM&M V

A zainwestować warto, choć nie porównywałbym KB z H5 pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:49, windows00 napisał:

> hmm... ruskie herosy... może warto zainwestować???
Przecież Herosy ruskie :>
Popatrz na twórcę HoM&M V

A zainwestować warto, choć nie porównywałbym KB z H5 pod każdym względem.


wiesz, to zależy od tego, czy część 4 i 5 uznaje się za herosy... bo wg mnie herosy kończą się na części 3, część 4 i 5 to już nowe gry pod tą samą nazwą, niekoniecznie gorsze, tyle, że... inne. wyjątkowe w sposób inny niż 1, 2 i 3... To tak jak z Settlersami 2 i 3- dwie gry znakomite, bardzo wysoko oceniane, ale gra jest inna, i wcale nie gorsza. ale 3 to już nie ci sami osadnicy, tyle że nazwa taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne. Poprostu bezsilna zlość mnie rozpiera i tyle :PP Teraz juz leci troche szybciej, bo dociera w porywach do 20 kb/s. Jak tak dalej pojdzie i nie zwolni, to za jakas godzinke bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować