Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 07:05, ariel30 napisał:

> Aaaaa! Co to jest??? !!!
No ja mam to samo i demko pobierałem już 4 razy i za każdym razem wyskakuje ten komunikat
i lipa :/


A sciagales z wp czy cenegi? Ja tak mialem z tym plikiem z wp. Mozliwe ze rozmiar sie nie zgadza...

Ktos ma jakis pomysl? Albo wie, gdzie jeszcze znajduje sie to demko? Bo ze strony cenegi idzie jak krew z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:40, The-Darkest napisał:

> > Aaaaa! Co to jest??? !!!
> No ja mam to samo i demko pobierałem już 4 razy i za każdym razem wyskakuje ten
komunikat
> i lipa :/

A sciagales z wp czy cenegi? Ja tak mialem z tym plikiem z wp. Mozliwe ze rozmiar sie
nie zgadza...

Ktos ma jakis pomysl? Albo wie, gdzie jeszcze znajduje sie to demko? Bo ze strony cenegi
idzie jak krew z nosa...

Pobierałem i ze strony Cenegi i z WP i kiszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem miesiąc temu w EMPIK-u grę wydaną przez Cenegę "Beowulf" i też oddałem do sklepu, bo nie chciała się zainstalować. Zaznaczam, że system mam oryginalny, Kasperski Internet Security też oryginałek z licencją na kolejny rok i dziwne to trochę, że na piratach się instaluje a na oryginalnym systemie padaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też instalator nie chciał się uruchomić - najpierw ściągałem całą noc z Cenegi i podobny komunikat jak powyżej na zdjęciu, tylko ja mam Vistę i w treści błędu było coś o IE, jak włączyłem emulację XP SP2, to krzyczał, że z XP coś nie tak. W każdym razie zresetowałem, ściągnąłem w 20 min z wp na domyślną lokalizację (pulpit), uruchomiłem stamtąd i bez problemu się zainstalował, na domyślnej też lokalizacji, jest ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:47, ariel30 napisał:

Pobierałem i ze strony Cenegi i z WP i kiszka!!!

Jest taki program - md5sums, który pozwala na porównanie dwóch plików:
kbdemo_pl.exe 817c09967e5a574812ab7bf543751158

Znajdź ten program, użyj na pliku z demem i sprawdź, czy suma kontrolna jest taka sama. Moje demo działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 08:35, Palladyn1 napisał:

Oki. Osiągnąłem 5 lvl, wykonałem 11/12 misji i zostały mi 4 zawieszone (blokada wyjść).
Ktoś tu wspominał o ukończeniu dema w 4 h - B Z D U R A.

Żadna bzdura. Chyba, że jesteś lepszy w patrzeniu na zegarek i wykonywaniu prostych obliczeń.
Zacząłem grać o 19.30, a skończyłem po 23.
Ale przecież nie ma szans skończenia dema w 4h -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Parę szybkich spraw:
a. Demo instalujcie do domyślnego katalogu - rzeczywiście jest jakiś drobny błąd z instalatorem w demie (oczywiście w grze finalnej go nie będzie)
b. problemy z DLL''ami - mi pomogło zainstalowanie/przeinstalowanie najnowszej wersji Direct X.
c. Upload - powiem, że zainteresowanie demem King''s Bounty przerosło nasze oczekiwania:) i mimo iż daliśmy mu absolutny priorytet jeśli chodzi o przydzielanie łącza, to naraz tyle osób próbowało ściągnąć, że wychodziły właśnie transfery rzędu 10Kb/s. Trzeba będzie dokupić infrastruktury:)
d. zapewne od poniedziałku demo będzie dostępne na większości stron o grach komputerowych, takze każdy będzie mógł ściągnąć demko bez problemu.

Pozdr,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety instalacja do domyślnego katalogu nic nie pomaga. Instalator kończy swoje działanie przy próbie instalacji pliku binkw32.dll, wyrzucając okienko z komunikatem "Błąd transferu danych (katastrofalny błąd)". Plik ściągałem cztery razy, suma kontrolna jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King''s Bouty jest świetną grą cRPG z elementami gry taktycznej. Czy lepszy od HoM&M? Hmm... dla mnie tak. KB kupię, jeszcze nie wiem kiedy, ale kupię. Jedyne co może przyćmić blask tej gry to słaba kampania ale wątpię by to się stało - słyszeli byśmy już o tym.

Czy gra ma mutli? Bo jeśli tak, to może być ciekawie, znacznie ciekawiej niż w grze jednej bitwy i jednego bohatera jaką jest HoM&M. W KB mamy też jednego bohatera ale bitwy wyglądają na takie, które mogą wymagać minimalnie większego zaangażowania niż HoM&M gdzie liczy się głównie ilość. Zobaczę, ale nieprędko. Fani Cenegi niech się jednak nie martwią - inwestuję w Fantasy Wars, która bardziej mi się podoba a zrządzeniem losu ma premierę w tym samym czasie i w tej samej cenie.

A tak: brak problemów z demem, zarówno DX śpiewał jak i instalacje mogłem przeprowadzić do dowolnego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast coraz bardziej się zrażam do produktów Cenegi i jak tak dalej pójdzie to przestanę kupować ich produkcje. Zamówiłem KB edycję limitowaną, ale jak się nie da zrezygnować z zakupu to odsprzedam szybko na allegro. Kiepściutko coś się starają nasi producenci z Cenaga Poland!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja najnowszego pakietu DX nie pomogła. Wygląda na to, że będę musiał poczekać do przyszłego tygodnia na anglojęzyczne demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, demo tylko potwierdza, że gra jest genialna :-)

Co do narzekań na produkty Cenegi to jeszcze zawołajcie sobie Kalejdoskopa86, on uwielbia wszędzie pisać, że Cenega go skrzywdziła, a CeDePe nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna w rzeczy samej :) Oceny prasy (myślałam, że na wyrost) jak najbardziej zasłużone.
btw. Dwie znajome osoby mi podesłały dziś link do dema więc zdaje się, że kto ma wiedzieć o grze już dobrze wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje na serwerach cenegi to jest poprostu KPINA. Download idący z prędkością ponizej 10 kbps. Jeśli nie można samemu dobrego servera zalatwic, uzywac prywatnych, wypozyczac. Dodatkowo, przy 95% download nagle się zatrzymał. Mam Free dwonload Manager mysle luz, wznowię. Guzik, server nie obsluguje wznawiania. 750 mb pliku, zapchane łącze przez prawie caly dzień, a już przy koncu okazuje się, ze wszystko o kant d... tyłka potłuc. Licze tylko na jakiegoś altruiste, który wrzuciłby to na megaupload, albo rapidshare. Jak nie to poczekam, aż w jakiejs gazecie będzie, bo juz 2gi dzień zdrowię sobie marnuję próbując ściągnąć to z servera Cenegi. Pełen profesjonalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masochiści są na tym świecie :-)

Linki do dema na wp.pl były już podawane, spróbuj stamtad, przez godzinie pobrałem demo stamtąd 3 razy, a i tak pomógł tylko reinstall windowsa (chyba już tradycja, przy H5 też konieczny był reinstall, a przy każdym z NWN wymiana kompa :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem. Okienko downloadu wp, nie otwiera się. Pokazuje, Program Internet explorer nie może wyświetlić witryny sieci web. Restartowałem kompa, sprawdzałem na laptopie i kompie taty. Nie działa żadną miarą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować