Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

Krótka piłka z mojej strony nie lubię za bardzo Heroesów ale Demko KB wciągneło mnie bez reszty ta gra jest genialna, a wciąga jak bagno. Uwielbiam kiedy takie premiery mnie zaskakują człowiek nie czeka na nią z wywalonym jęzorem aż tu nagle dostaje wypasioną gierę na długie wieczory. Pełniaka kupuję na bank i w październiku oprócz Sacred 2 i KB:L nic więcej nie kupuję. Ja chcę już pełną wersję 1!!!!!1111 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem system i nadal ten sam głupi komunikat wyskakuje po kliknięciu w plik exe. Padaczka już mnie bierze :\ !!! I nadal brak informacji jak z tym sobie poradzić... Co ciekawe to znajomi co mają piraconego windę jakoś nie mają problemów z instalacją i ze strony WO i Cenegi, a na oryginale dupa...

20080914092607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakam to demo i fakam tę grę zaraz wchodzę na stronę cenegi i rezygnuję z zakupu!!! 10 razy pobierane demko, reinstalka systemu i sterów oraz DX i nadal ten głupi komunikat. Cenega jak zwykle się popisała!!! PADACZKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 19:21, ariel30 napisał:

Cenega jak zwykle się popisała!!! PADACZKA!!!

Zebys wiedzial. Ja zainstalowalem normalnie, wszystko dziala i widze, ze fajna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:36, mtobi napisał:

To samo, download nie startuje :/

Sprawdzałem przed chwilą i u mnie działa normalnie. Na stronie znalazłem jednak coś takiego:

Pobieranie pliku:
PROGRAMY POBIERAJĄCE
Możesz skorzystać ze swojego ulubionego programu do ściągania (np. GetRight, FlashGet, Gozilla) - skopiuj link i wklej w odpowiednie miejsce swojego programu do pobierania plików.

Link do pliku:
http://gry2.pliki.wp.pl:5001/kbdemo_pl.exe?id=9569772&h=724fd3199431a8f4c8db 16&SN=Gry


Spróbuj, może w ten sposób ściągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka jest po prostu super... Jako fan serii HoMM coś mi o tym wiadomo. Ściągałem z WP tak 4 godzinki i zainstalowałem. Nawet nie wiedziałem, że na moim starym kompie będzie tak super wyglądać... Grafika bajeczna, heksy też. Czego tu chcieć więcej. Gra mnie tak wciągnęła, ze nawet zapomniałem o zadaniu do szkoły na jutro... ;P Po prostu tylko zamawiać i grać. Polecam Blade2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:03, hehe napisał:

Ja pobrałem z wp.pl i wszystko idealnie działa.

Ja się nie pytam czy działa tylko w czym jest problem, że u mnie i innych nie chce działać??? Takie odpowiedzi typu u mnie działa i u mnie też działa tylko podnoszą ciśnienie tym u których nie działa!!! Tylu mądrych, a nikt jakoś nie chce wyjaśnić w czym jest problem z tym komunikatem. Ja już pobierałem 10 razy i przez akcelerator i normalnie i ciągle to samo. System mam oryginalny, wszystkie poprawki zainstalowane, najnowsze sterowniki i DX też. Procesor Intel Core 2 Quad 6600, płyta Asus P5KC, grafa NVida GF 8600 Pamięć 2GB DDR 2 i 80 GB wolnego miejsca na C: i nic z tego. Połączenie mam z netem przez LAN. Przy próbie instalacji w trybie awaryjnym zaczyna instalację ale po chwili zgłasza błąd krytyczny i koniec instalacji. I tak w koło Macieju... Pisałem już wcześniej, że kupiłem w EMPIK-u grę Beowulf i też zwrot do sklepu bo nie chciała się uruchomić i nie pomogli nawet spece z Cenegi. To chyba nie poważne podejście do klienta. Zamiast zyskiwać tylko traci się w ten sposób. Ja już zrezygnowałem z zakupu tej gry i innych w sklepie Cenegi. Będę grał w inne, albo zakupię wersję oryginalną natomiast Cenegę będę omijał, bo stracili moje zaufanie i nie zarobią już na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:40, BohooN napisał:

c. Upload - powiem, że zainteresowanie demem King''s Bounty przerosło nasze oczekiwania:)
i mimo iż daliśmy mu absolutny priorytet jeśli chodzi o przydzielanie łącza, to naraz
tyle osób próbowało ściągnąć, że wychodziły właśnie transfery rzędu 10Kb/s. Trzeba będzie
dokupić infrastruktury:)

Pozdr,
K.


Skoro czyta to ktos z Cenegi to prosilbym nastepnym razem przy takich demach o torrent. Zero problemów ze zrywaniem polaczen, laczny upload z definicji przewyzszajacy przewyzszajacy serwer Cenegi (bo sumujacy wasz serwer + uzytkownikow), a jeszcze firma by bandwidth zaoszczedzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie problem leży po stronie cenegi i coś skopali w wypuszczonym pliku, dlatego sporo osób ma problemy z odpaleniem demka. Czasem tak bywa :)

Teraz muszę się wycofać z tego że powiedziałem że idelanie działa, bo wiesza się często podczas walki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:43, Azazell3 napisał:

Super gra !!! ajj w końcu jakaś porządna pozycja.

Mi śmiga na max a sprzęt mam z przed 4-5lat .. Takich twórców powinno się stopy myć :)

I to jest właśnie to o czym pisałem wcześniej, że tego typu posty tylko podnoszą ciśnienie wrrrrrr.... "Mi śmiga na max..." Może w końcu ktoś pomyśli jak zrobić aby u wszystkich śmigało na max, a nie tylko na spiraconych windach, bo na tych instaluje bez problemu - SPRAWDZAŁEM- a na oryginalnych jest problem i komputer też w najnowszej konfiguracji. Zresztą po co ja to piszę??! Olewka tego dema. Trzeba chyba pirata zassać z netu, bo szkoda kasy na oryginały i wspieranie Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem z serwera cenegi i u mnie działa w porządku... nie zauważyłem adnych problemów...

Ale jeśli coś nie teges to na pewno już pracują nad poprawką - tej gry nie można skiepścić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak mi się skojarzyło z demem Myth 2 i usuwaniem całego dysku w razie zmienienia katalogu docelowego :P


Demo działa, mam oryginalnego XP home SP2
AMD X2 5000+
2gb RAM
GeForce 9600gt Palit Sonic+ 1gb
Najnowszy Dx9


Może gryzie się z SP3? Nie zmieniałem kat. docelowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:50, ariel30 napisał:

> Super gra !!! ajj w końcu jakaś porządna pozycja.
>
> Mi śmiga na max a sprzęt mam z przed 4-5lat .. Takich twórców powinno się stopy
myć :)
I to jest właśnie to o czym pisałem wcześniej, że tego typu posty tylko podnoszą ciśnienie
wrrrrrr.... "Mi śmiga na max..." Może w końcu ktoś pomyśli jak zrobić aby u wszystkich
śmigało na max, a nie tylko na spiraconych windach, bo na tych instaluje bez problemu
- SPRAWDZAŁEM- a na oryginalnych jest problem i komputer też w najnowszej konfiguracji.
Zresztą po co ja to piszę??! Olewka tego dema. Trzeba chyba pirata zassać z netu, bo
szkoda kasy na oryginały i wspieranie Cenegi.


A u mnie ciśnienie podnoszą Twoje posty, sugerujące niedwuznacznie, że ci, u których demo działa poprawnie, są złodziejami. Dodatkowo pragnę zauważyć, że ani to nie jest Twoje forum, ani nie jest to topic z rodzaju "Księga skarg i zażaleń na demo King''s Baunty: Legenda" - więc przestań się łaskawie dopierdalać do entuzjastycznych wypowiedzi tu zamieszczanych. Bo mają prawo się tu pojawiać dokładnie tak samo, jak Twoje jojczenie, na niemożność instalacji dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam pewne rozwiazanie... Slabe bo slabe ale zawsze cos:) otoz, nagrac demko na plytke dvd (nie zamykac kompilacji) i pojsc do kumpa i tam mu to demko zainstalowac:) jak sie uda hehehe to zgrac CALY katalog z program files na plytke (okolo 1GB) mozna tez uzyc pędraka z flashem zamiast dvd :) pozostaje rejestr. Uruchom-> regedit-> z opcji wybieramy wyszukaj i wpisujemy bounty, znajdzie jeden katalog klikamy prawym na katalog NIE wpisy rejestry i eksportujemy na pulpit pod dowolna nazwa, potem wciskamy F3 bedac caly czas w rejestrze i znajduje nam drugi katalog i tego tez eksportujemy:). Przychodzimy do domu zgrywamy/kopiujemy folder King''s Bounty do program files, klikamy na dwa wpisy rejestru co je u kumpla stworzylismy i juz... Powinno dzialac... U mnie dziala:)

Jak ktos sie nie chce bawic to caly ten rejestr chyba nie jest konieczny:) no ale tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:41, Palladyn1 napisał:

A u mnie ciśnienie podnoszą Twoje posty, sugerujące niedwuznacznie, że ci, u których
demo działa poprawnie, są złodziejami. Dodatkowo pragnę zauważyć, że ani to nie jest
Twoje forum, ani nie jest to topic z rodzaju "Księga skarg i zażaleń na demo King''s
Baunty: Legenda" - więc przestań się łaskawie dopierdalać do entuzjastycznych wypowiedzi
tu zamieszczanych. Bo mają prawo się tu pojawiać dokładnie tak samo, jak Twoje jojczenie,
na niemożność instalacji dema.

Nie nazwałem nikogo złodziejem to po pierwsze!!! Stwierdziłem tylko, że na pirackim windozie instaluje się bez problemu. Po drugie mam prawo narzekać skora miałem wyłożyć 160zł za grę. I forum jest do tegi, żeby sygnalizować, że coś jest nie tak z grą, czy demem gry, a dema są po to aby przetestować grę przed zakupem. Więc mądralo nie wymądrzaj się tylko raczej powinieneś tę mądrość skierować na rozwiązanie problemu. Ja już sobie poradziłem z tym problemem, ale sporo pracy przy kompie mnie to kosztowało, a napisać u mnie śmiga to każdy potrafi nawet dzieci neo :) To tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować