Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 13:50, ariel30 napisał:

I to jest właśnie to o czym pisałem wcześniej, że tego typu posty tylko podnoszą ciśnienie
wrrrrrr.... "Mi śmiga na max..." Może w końcu ktoś pomyśli jak zrobić aby u wszystkich
śmigało na max, a nie tylko na spiraconych windach, bo na tych instaluje bez problemu
- SPRAWDZAŁEM- a na oryginalnych jest problem i komputer też w najnowszej konfiguracji.



Co za bzdury :). Akurat tu nie trafiłeś ja mam oryginalny windows bo w końcu komputer w firmie i chyba nie ludzkie byłoby mieć używanego i nielegalnego systemu :) - już parę razy miałem kontrolę.

Zamiast krytykować i pisać bzdury weź się za konfigurowanie swojego sprzętu bo zapewnie nie umiesz go dobrze skonfigurować albo i dwurdzeniówki sprawiają problemy. Albo ewentualnie winą jest to, że masz Vistę :)

Co do działania gry to jestem zaskoczony grafika naprawdę ładna i śmiga na maksymalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:21, Azazell3 napisał:

> I to jest właśnie to o czym pisałem wcześniej, że tego typu posty tylko podnoszą
ciśnienie
> wrrrrrr.... "Mi śmiga na max..." Może w końcu ktoś pomyśli jak zrobić aby u wszystkich

> śmigało na max, a nie tylko na spiraconych windach, bo na tych instaluje bez problemu

> - SPRAWDZAŁEM- a na oryginalnych jest problem i komputer też w najnowszej konfiguracji.



Co za bzdury :). Akurat tu nie trafiłeś ja mam oryginalny windows bo w końcu komputer
w firmie i chyba nie ludzkie byłoby mieć używanego i nielegalnego systemu :) - już parę
razy miałem kontrolę.

Zamiast krytykować i pisać bzdury weź się za konfigurowanie swojego sprzętu bo zapewnie
nie umiesz go dobrze skonfigurować albo i dwurdzeniówki sprawiają problemy. Albo ewentualnie
winą jest to, że masz Vistę :)

Co do działania gry to jestem zaskoczony grafika naprawdę ładna i śmiga na maksymalnych
ustawieniach.


Ładnie to tak w pracy grać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chciałbym poinformować Was o tym, że dzisiaj od rana u nas na serwerach jest już do pobrania poprawione demo King''s Bounty. Już nie ma problemu z wybraniem folderu instalacji. Zatem jeśli komuś wczesniej robiło ono trudności, zapraszam do ponownego pobrania:)

PS. Wielkie THX za pomoc Panie i Panowie:) RESPECT!

Pozdrawiam,
Konrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czemu nasz bohatera nie ma w czasie walki jak już wyszedłem z tutoriala ??? Można tylko czary puszczać i walczyć zakupionymi jednostkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:22, Azazell3 napisał:

Ja mam pytanie czemu nasz bohatera nie ma w czasie walki jak już wyszedłem z tutoriala
??? Można tylko czary puszczać i walczyć zakupionymi jednostkami

Bohater nie bierze czynnego udziału w walce (jak w Disciples czy HoM&M4). Wspomaga tylko swoje wojska czarami i szkatułką żywiołów (ew. zapewnia dodatkowe zdolności jednostkom).
Również w tutorialu nie walczymy bohaterem w czasie bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:21, Azazell3 napisał:

Co za bzdury :). Akurat tu nie trafiłeś ja mam oryginalny windows bo w końcu komputer
w firmie i chyba nie ludzkie byłoby mieć używanego i nielegalnego systemu :) - już parę
razy miałem kontrolę.

Zamiast krytykować i pisać bzdury weź się za konfigurowanie swojego sprzętu bo zapewnie
nie umiesz go dobrze skonfigurować albo i dwurdzeniówki sprawiają problemy. Albo ewentualnie
winą jest to, że masz Vistę :)

Co do działania gry to jestem zaskoczony grafika naprawdę ładna i śmiga na maksymalnych
ustawieniach.

Człowieku puknij się w głowę... Gdzie ja napisałem, że działa tylko na pirackich windowsach??? Napisałem, że na pirackich nie ma problemu z instalką, natomiast u części userów nie instalowało się na oryginalnym windowsie, albo były problemy po instalacji - mniejsze lub większe. Sprzęt mam skonfigurowany porządnie i sprzęt też porządny :) Siedzę już w kompach od 20 lat. Zaczynałem jeszcze na Atari i Commodore 64, później Amiga 500, 1200 i w końcu pierwszy blaszak z prockiem 100MHz podkręconym na 160 i pierwszy Doom 95 to była giera :) I Warcraft 1 i 2 gdzie kilka nocy było zrywanych. Teraz mam już prawie 50 lat i nie gram bo nie mam czasu, a jedynie kupuję gry dla synów. I wiem jaka rozpacz jest kiedy coś nie chce działać. A płacąc w końcu sporą kasę za grę chcę, aby ona działała i sprawiała radość dziecku, a nie tylko łzy i rozpacz. Więc pomyśl człowieku zanim coś napiszesz. Jak już pisałem to takie texty "Mi działa super jest extra" to nawet dzieci neo potrafią napisać, natomiast nikomu nie chciało się pomyśleć co jest przyczyną, że u części osób nie chce działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:22, Azazell3 napisał:

Ja mam pytanie czemu nasz bohatera nie ma w czasie walki jak już wyszedłem z tutoriala


A w tutorialu to niby był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:57, ariel30 napisał:

Człowieku puknij się w głowę... Gdzie ja napisałem, że działa tylko na pirackich windowsach???


tak można było wywnioskować po twoim poprzednim poście ;)

Dnia 16.09.2008 o 13:57, ariel30 napisał:

Sprzęt mam skonfigurowany porządnie i sprzęt też porządny :) Siedzę już
w kompach od 20 lat. Zaczynałem jeszcze na Atari i Commodore 64, później Amiga 500, 1200
i w końcu pierwszy blaszak z prockiem 100MHz podkręconym na 160 i pierwszy Doom 95 to
była giera :) I Warcraft 1 i 2 gdzie kilka nocy było zrywanych. Teraz mam już prawie
50 lat i nie gram bo nie mam czasu, a jedynie kupuję gry dla synów. I wiem jaka rozpacz
jest kiedy coś nie chce działać. A płacąc w końcu sporą kasę za grę chcę, aby ona działała
i sprawiała radość dziecku, a nie tylko łzy i rozpacz. Więc pomyśl człowieku zanim coś
napiszesz. Jak już pisałem to takie texty "Mi działa super jest extra" to nawet dzieci
neo potrafią napisać, natomiast nikomu nie chciało się pomyśleć co jest przyczyną, że
u części osób nie chce działać.


No rozumiem ja z komputerami żyje od 3 roku życia też zaczynałem z ATARI 800 i później ukochana Amiga 500. I też mi już prawie 20 lat minie jak siedze na komputerach. I do dziś uważam, że gry na amigę były najlepsze. Ale to nie ten temat na takie rozmowy

Po drugie to ty powinieneś pomyśleć zanim coś napiszesz. Bo nie ma żadnej różnicy między windowsami legalnymi a nielegalnymi (w wydajności i w funkcjonowaniu) - Siedzisz niby 20 lat przy komputerach i tego nie wiesz? Ale żeby sprawę uspokoić to uważam, że tu bardziej problem może sprawiać Vista.

Dzisiejsza technologia komputerowa jest co raz bardziej różnorodna i co raz więcej różnego rodzaju sprzętu. I niestety to chyba jest przyczyną dlaczego na niektórym sprzęcie gra bądź inny program się wiesza itp.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:57, ariel30 napisał:

> Co za bzdury :). Akurat tu nie trafiłeś ja mam oryginalny windows bo w końcu komputer

> w firmie i chyba nie ludzkie byłoby mieć używanego i nielegalnego systemu :) - już
parę
> razy miałem kontrolę.
>
> Zamiast krytykować i pisać bzdury weź się za konfigurowanie swojego sprzętu bo zapewnie

> nie umiesz go dobrze skonfigurować albo i dwurdzeniówki sprawiają problemy. Albo
ewentualnie
> winą jest to, że masz Vistę :)
>
> Co do działania gry to jestem zaskoczony grafika naprawdę ładna i śmiga na maksymalnych

> ustawieniach.
Człowieku puknij się w głowę... Gdzie ja napisałem, że działa tylko na pirackich windowsach???
Napisałem, że na pirackich nie ma problemu z instalką, natomiast u części userów nie
instalowało się na oryginalnym windowsie, albo były problemy po instalacji - mniejsze
lub większe. Sprzęt mam skonfigurowany porządnie i sprzęt też porządny :) Siedzę już
w kompach od 20 lat. Zaczynałem jeszcze na Atari i Commodore 64, później Amiga 500, 1200
i w końcu pierwszy blaszak z prockiem 100MHz podkręconym na 160 i pierwszy Doom 95 to
była giera :) I Warcraft 1 i 2 gdzie kilka nocy było zrywanych. Teraz mam już prawie
50 lat i nie gram bo nie mam czasu, a jedynie kupuję gry dla synów. I wiem jaka rozpacz
jest kiedy coś nie chce działać. A płacąc w końcu sporą kasę za grę chcę, aby ona działała
i sprawiała radość dziecku, a nie tylko łzy i rozpacz. Więc pomyśl człowieku zanim coś
napiszesz. Jak już pisałem to takie texty "Mi działa super jest extra" to nawet dzieci
neo potrafią napisać, natomiast nikomu nie chciało się pomyśleć co jest przyczyną, że
u części osób nie chce działać.


No dobrze ... ale powiedz nam co ma takiego nielegalna vista że gra się na niej ''lepiej''(?) instaluje niż na legalnej ?:P ... Może wszystkie te korporacje powinni zatrudniać crackerów, hakerów i innych by pisali za nich oprogramowanie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wypuścili demo i już narzekania, że nie chodzi - nie ma to jak PC, hehe.

Krótko ujmując to wszystko, to producent gry poszedł po rozum do głowy i podjął bardzo dobrą decyzje. Wypuszczenie dema King''s Bounty pozwoli ludziom na zapoznanie się z tym tytułem - nie będą musieli kupować kota w worku, bo będą go mogli sprawdzić w znacznie okrojonej wersji. Ech, niech inni producenci biorą z nich przykład, bo ostatnio niektórym dem się nie chce robić w ogóle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:56, The-Darkest napisał:

Komus udalo sie wygrac caly turniej:P? Ja dochodze do tej meduzy czy cos co ma level
10 i juz nie daje rady:) Jakies wskazówencje? A co jest tym artefaktem jako nagroda?:D

Szczerze mówiąc wątpię czy zwycięstwo w tym turnieju jest możliwe w wersji demonstracyjnej. Gdy nie ma już możliwości zwiększenia poziomu, poznania nowych zdolności czy rozwinięcia duchów szału, nie ma wielkich szans z trudniejszymi przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:56, The-Darkest napisał:

Komus udalo sie wygrac caly turniej:P? Ja dochodze do tej meduzy czy cos co ma level
10 i juz nie daje rady:) Jakies wskazówencje? A co jest tym artefaktem jako nagroda?:D


W demie nie masz możliwości przejść 10 lvl przeciwnika, że o smoku nie wspomnę. Pamiętaj, że jest to zaledwie drobny wycinek z gry, i podobnie jak cztery zlecone nam misje, jego zakończenie będzie możliwe dopiero w pełnej wersji (zakładając, że zapis stanu gry z wersji demonstracyjnej, będzie z nią kompatybilny).

A co do nagrody, to trzeba by się spytać tych, co w oryginał grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos moglby wypuscic torrenta z tym demem, bo na tej oficjalnej stronie jest taki transfer, jakby chcieli je udostepnic, a nie mogli...?

czy ta gra pojdzie na moim TurionieX2 1,6 z 1gb ramu i RADEONEM X1600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:38, Palladyn1 napisał:

W demie nie masz możliwości przejść 10 lvl przeciwnika, że o smoku nie wspomnę. Pamiętaj,
że jest to zaledwie drobny wycinek z gry, i podobnie jak cztery zlecone nam misje, jego
zakończenie będzie możliwe dopiero w pełnej wersji (zakładając, że zapis stanu gry z
wersji demonstracyjnej, będzie z nią kompatybilny).


Cztery misje? Mowisz o watku glownym? Ja tam misji mialem wiecej:P krew wilkolaka, plugeny, mlynarz zombie, roslinka co zjada ludzi, krwo dla rosliny hehe, rybolostwo, osprzet dla rybaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:54, The-Darkest napisał:

Cztery misje? Mowisz o watku glownym? Ja tam misji mialem wiecej:P krew wilkolaka, plugeny,
mlynarz zombie, roslinka co zjada ludzi, krwo dla rosliny hehe, rybolostwo, osprzet dla
rybaka

Chodzi mu pewnie o misje, których wykonać nie jesteśmy w stanie (wymagają zmiany lokacji). Tych jest właśnie coś koło 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:47, master matrox napisał:

No tak, wypuścili demo i już narzekania, że nie chodzi - nie ma to jak PC, hehe.


Hehe miał problemy, ale już minęły.

A w ogóle b. się cieszę, że gra się spodobała, bo już od czasu zapowiedzi na gram, bacznie obserwuje ten tytuł. Kupimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować