Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

Na polskiej stronie gry pojawił się news o kodach dla dema. Poniżej pozwolę sobie go w całości przytoczyć:


Jeśli ktoś miałby ochotę wycisnąć z dema nieco więcej niż domyślnie ono pozwala (choćby rozegrać cały turniej, co pozwala zobaczyć w akcji wiele ciekawych jednostek) z pomocą mogą przyjść kody, które można aktywować z poziomu konsoli w grze.

Na mapie przygody wciskamy SHIFT+tylda, kasujemy tyldę, która pojawia się w konsoli i wpisujemy kody. Odpowiednio:
MONEY x - dostajemy x złota
CRYSTAL x - kryształy
RUNE x - dodaje zadaną wartość do wszystkich run
SPIRIT x - ustawia poziom wszystkich duchów szału (max. 30)
MANA x - ustawia ilość punktów many
RAGE x - ustawia ilość punktów szału
BOAT - łódź za darmo
LEVELUP - awans na kolejny poziom
LEADERSHIP x - ustawia wartość dowodzenia na x
DOUBLEARMY # - gdzie # to numer slotu z jednostkami - podwaja ilość jednostek w danym slocie
MAGICBOOK - wszystkie dostępne czary
CLEARWIFE - nie ma dzieci

Oczywiście w miejsce “x” wpisujemy interesujące nas wartości. Konsoli nie można aktywować w czasie walki.

Życzymy dobrej zabawy.


Choć grania na kodach w pełną wersję sobie nie wyobrażam, to w tym przypadku, lecę spróbować :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc po kilku experymentach z systemem jak już pisałem udało się w końcu zainstalować demo K.B. Jednak nadal szukałem przyczyny tego błędu i w końcu znalazłem. Okazało się, że wina leży po stronie Kasperski Internet Security 2009. I w tym miejscu przepraszam tych wszyskich którzy poczuli się obrażeni moimi wypowiedziami, a zwłaszcza przedstawicieli Firmy Cenega Poland. Już wysłałem stosownego e-maila do Kasperski Lab i czekam na odpowiedz. Jeszcze raz przepraszam. Mogę nawet posypać głowę popiołem w ramach przeprosin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że wina leży po stronie Kasperski Internet Security 2009. Problem powodowała wersja 8.0.0.357 i trzeba zaktualizować do nowszej wersji 8.0.0.454 i problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:07, ariel30 napisał:

Okazało się, że wina leży po stronie Kasperski Internet Security 2009. Problem powodowała
wersja 8.0.0.357 i trzeba zaktualizować do nowszej wersji 8.0.0.454 i problem znika.

Ehh nie ma to jak anti-viry :(
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:07, ariel30 napisał:

Okazało się, że wina leży po stronie Kasperski Internet Security 2009. Problem powodowała
wersja 8.0.0.357 i trzeba zaktualizować do nowszej wersji 8.0.0.454 i problem znika.


Dziwne. Ja mam wersję 357, a problemów nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał w najbliższym czasie luknąć sobie na to demo , gra dostała bardzo wysokie oceny w recenzjach , więc muszę sam się przekonać , czy rzeczywiście gra jest aż tak dobra jak niektórzy gracze uważają. Tym bardziej , że trzecia i piąta część Heroes of Might & Magic swego czasu bardzo mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować