Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 13:13, SoundWave napisał:

Jak to! Przeciez juz nie robia dem bo "za duzo zajmuja", "bo zdradzaja fabule" i inne
brednie. No nic, trzeba zagrac.


Nie zapomnij się podzielić wrażeniami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 13:27, Pitkit napisał:

ktoś mógłby to demo na torrenty wrzucić, poszło by szybciej...


Najpierw trzeba je sciągnąć, aby wrzucić na torrenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cenega jako jeden z pierwszych dystrybutorów wrzuciła demo na serwer bo nie mogę znaleźć na innych stronach. Damn. Czasem ciężko być jednym z pierwszych krajów, w którym jest głośno o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ktoś posiada jakieś informacje o alternatywnym źródle, z którego można ściągnąć demko:( Po 1,5 h mam "już" 60 MB i...chyba całą dzisiejszą noc trza będzie zazysać, ponieważ zwalnia (śr. do tej pory - ok. 15 KB/s).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:15, Komandor napisał:

Myślałem, że ktoś posiada jakieś informacje o alternatywnym źródle, z którego można ściągnąć
demko:( Po 1,5 h mam "już" 60 MB i...chyba całą dzisiejszą noc trza będzie zazysać, ponieważ
zwalnia (śr. do tej pory - ok. 15 KB/s).

Hmmm. Jedyna alternatywa jaka wydaje mi się możliwa to demo rosyjskie... Hmm. Skuszę się. Jak znajdę to podam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć szybko demo sie pojawiło. Ale widzę, że będę musiał kilkanaście godzin poczekać na to, żeby demonstracyjna wersja demo King''s Bounty pojawiła się na lepszych serwerach. Bo NIE mam zamiaru czekać ponad 20 godzin (bo z taką prędkością mi się ściąga). Cóż począć, serwery gramu.pl też nie są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zacząłem wcześnie sciągać i lącza zapchaly sie dopiero jak mialem juz chyba 500 MB. Miałbym w 2 goz, teraz w 30 minut sciagnelo mi sie 2 %... Dobra, juz mam ze 70 mega, poczeka sie te dwie godziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:09, natanadler napisał:

> Hmmm mam nadzieje ze Cenega chociaz raz dobrze przetlumaczyla gre:D Ale i tak ja
kupie:)
Jee uwielbiam takie texty. :P


A skoro już tu jesteś - jak działa ta promocja "KK 2+ 2" od strony technicznej? Bo w zestawieniu nie ma żadnej pomniejszonej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować