Zaloguj się, aby obserwować  
Kwazis

Divinity II - Ego Draconis - Temat ogólny

263 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2010 o 09:42, Fumiko napisał:

> Czy są patche w wersji angielskiej bo ja widze same w wersji niemieckiej .... a
te wywalają
> mi jakis błąd

http://tinyurl.com/32po6fm

U mnie działa.


ściagnąłem ten i mi pisze że nie mam tej wersji językowej. dziwne bo polski 1.03 też mi nie dziala.
Mam po angielsku z polskimi napisami grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem. gdzie we fiordach jest ten przeklęty obóz pogromcó smoków bo ja nie mogę go znaleść a latam w te i we wte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 00:37, Xanas napisał:

kolejny problem. gdzie we fiordach jest ten przeklęty obóz pogromcó smoków bo ja nie
mogę go znaleść a latam w te i we wte

Starujesz od strony zdobytej bazy wroga,blisko twojej twierdzy(ta wisząca na skale) ,lecisz w prawo, na pierwszym zakręcie ostro zataczasz łuk w lewo i tam nieco dalej dość wysoko na skałach jest taki pokażny zamek pogromców smoków ,po prawej stronoie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 12:02, Xanas napisał:

ściagnąłem ten i mi pisze że nie mam tej wersji językowej. dziwne bo polski 1.03 też
mi nie dziala.
Mam po angielsku z polskimi napisami grę.


... sorry jeśli to zabrzmi obelżywie, ale - gra aby na pewno legalna? Jeśli tak, to zapewne coś się skopało na etapie instalacji, ja Div2 mam angielskie (przywiezione z Irlandii) i patch się zainstalował perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2010 o 03:46, Fumiko napisał:

... sorry jeśli to zabrzmi obelżywie, ale - gra aby na pewno legalna? Jeśli tak, to zapewne
coś się skopało na etapie instalacji, ja Div2 mam angielskie (przywiezione z Irlandii)
i patch się zainstalował perfekcyjnie.


tak jest legalna. ale tak czy inaczej już przeszedłem bez patchy. ale bardzo irytowały samonaprowadzające strzały nie ważne w którą stronę się uskoczyło oraz chowaniec który w sumie nic nei robił podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem jakąs tarczę ale z tego ci widze to nie da się blokować ciosów przeciwnika a postać sama tego nie robi. Czy tarcza poprostu dodaje nam punkty wytzymalości czy jednak jest jakaś możliwośc jej aktywnego używania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ona dodaje tylko wyższy współcz.. obrony do statystyk postaci.

Po Risen-ie tak mnie to dobijało że wcale nie używałem miecza i tarczy a jedynie miecza 2 ręcznego.
Masz tarcze a nie możesz się nią zasłonić jak w R, no ale w D2 jest inny system walki to i też takie coś można zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest kilka ... nadprzyrodzonych umiejętności że nie ma co psioczyć na brak możliwości używania tarczy.
Jest np umiejętność błyskawicznego doskoczenia do przeciwnika , bardzo potężnych strzałów z łuku itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można robić mikstury? czy potrzeba do tego jakiejś umiejętności, ogniska? bo nieweim jak to zrobić a mam wszystkie potrzebne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo pod młynem w Złamanej dolinie(kryjówka pod domem, wchodzi się do niej ze środka tego młyna obok tych kuł "napędowych") i tam jest takie wielkie drzewo.
Z tego co pamiętam ono też robi nam mikstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 18:54, ArkStorm napisał:

Ma ktoś już Divinity 2 The Dragon Knight Saga PL
wyszła ta wersja już w ogóle ?

Wyjść już wyszła, ale wątpię aby ktoś kto posiada Div2 kupił tę grę drugi raz.
Ja osobiście czekam, aż gra stanieje - 90zł za dodatkowe 15h grania to troszkę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie już wyszła, nawet na wschodzie już ruskie chyba grają.
U nas dystrybutor przesunął datę wydania, miał być początek tego miecha ale za jakieś 2 tygodnie dopiero wyjdzie gra.
No i sama gra z tego co wiem niespełna 80zł, ale też mnie to dobija że mając podstawę znów muszę dublować grę bo samego dodatku nie kupie.
A sprzedać za 20zł podstawy to mi się dup... zawracać z allelolem nie chce nawet.

Ogólnie chu... to wyszło, niech będzie gold/silver/platinum(gra+dodatek) ale niech też dadzą sam dodatek ale kończę te płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:10, DawidsonPRO napisał:

Na zachodzie już wyszła, nawet na wschodzie już ruskie chyba grają.
U nas dystrybutor przesunął datę wydania, miał być początek tego miecha ale za jakieś
2 tygodnie dopiero wyjdzie gra.
No i sama gra z tego co wiem niespełna 80zł, ale też mnie to dobija że mając podstawę
znów muszę dublować grę bo samego dodatku nie kupie.
A sprzedać za 20zł podstawy to mi się dup... zawracać z allelolem nie chce nawet.

Ogólnie chu... to wyszło, niech będzie gold/silver/platinum(gra+dodatek) ale niech też
dadzą sam dodatek ale kończę te płacze...


Edit
Wszedłem na strone dystrybutora: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1362&sub=3 i po prawej masz licznik że 10 dni zostało.
Ale nie tylko dla tej gry jak widzę teraz.
Czyli wtf, czyli już pewnie jest do kupienia albo $%^$#@$@ nie wiem co ci dystrybutorzy robią, podobnie z TW2 niby premiera PL za 2 dni a ludzie już piszą że grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2010 o 20:22, DawidsonPRO napisał:

Edit
Wszedłem na strone dystrybutora: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1362⊂=3
i po prawej masz licznik że 10 dni zostało.

Dystrybutorem jest Ubisoft. Premiera w Polsce była 09 listopada 2010r.
To, że Cenega nie ma wcale nie znaczy, że inni nie mają.
http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3146&k=divinity-ii-the-dragon-knight-saga&utm_source=enc&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować