Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yoshida smutny z powodu braku nowych gier na PSP

17 postów w tym temacie

PILE no coś ty PS3 njlepsze na świecie... wogule j się na PS wychowłem zczynając na 1 potem 2 a już od niedwna na 3(niestety nie moim, tylko wujka) zmierzam też kupić jak tylko wyjdzie PSP 3000 już nie moge się doczekć premiery npewno będzie w co pograć z powodu tego, ze już nie długo( albo już jest) GTA Iv n PSP lub Bully czy t innych gier z rockstar orz innych fajwoych firm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety PSP nie ma ostatnio szczęścia do gier. Taka świetna, multimedialna, posiadające ogromne możliwości kieszonsolka i tak mało dobrych, klasowych tytułów. Wielka szkoda, bo niestety bez gier nawet najlepszy handheld nie ma szans na sukces. A PlayStation Portable bez wątpienia na niego zasługuje. Cóż, miejmy nadzieję, że po świętach pojawią się jakieś nowe, dobre produkcje. W innym wypadku moje PSP będzie nadal kurzyć się nieużywane w szufladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ziomal4826
> ''''zmierzam też kupić jak tylko wyjdzie PSP 3000 już nie moge się doczekć premiery npewno będzie w co pograć z powodu tego, ze już nie długo( albo już jest) GTA Iv''''<
Nic niespyszalem o GTA IV ale bylo by to zaiste kuszaca propozycja na naszego handhelda, a co do PSP 3000 to jest to kolejny przyklad na prostote manipulowania ludzmi bo nowe PSP wprowadza komiczne zmiany a najistotniejsza z nich (co nieznaczy ze istotna :P) czyli nowy LCD ktory rowniez nieprzyciaga tlumow bo to ulepszenie na sile, wiec generalnie rzecz biorac to ludzie.... przejrzyjcie, nowa wersja PSP to nie krok w strone posiadaczy aktualnych lub potencialnych tylko w strone piratow. PSP 3000 to nowe zabezpieczenia i walka z piratami (mozliwe ze powtornie nieudana :P) dlatego wspolczuje ludziom ktorzy chca wydac na nowa (stara)wersje psp tyle kasy, ja bym sie cieszyl z premiery, owszem, bo PSP Slim & Lite stanieje.A gier na PSP jest naprawde multum, i moze w nie tak wiele ale w duzej mierze dobrych lub bdb. Przytocze chociaz by total must have dla posiadaczy psp, czyli God of War - grafika historia i caly skarb systemu walki sprawia ze to jeden z najlepszych tytulow na PSP, kolejnym jest chociaz FF Crisis Core i wiele innych swietnych gier do ktorych sie czesto wraca i nawet tylko dla nich wlacza swoje PSP.Sadze ze ta obawa o ilosc gier na PSP jest troche przesadzona, owszem niejest wiele tych gier i DS ma ich znacznie wiecej ale jak juz powiedzialem na PSP jest w co pograc i konsola Sony zmiata DS-a innymi funkcjami poniewaz odtwarzanie filmow i muzyki jest na wyzszym poziomie a czesci za to odpowiadajace sa moim zdaniem bardziej ''dopieszczone''.Te oraz kilka innych rzeczy ktore mogl bym jeszcze przytoczyc, sadze ze przemawiaja za tym, iz o nasze PSP nietrzeba sie martwic ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielu ludzi gra na PSP w grupach po 4 osoby i gdy pojedziesz do Japonii, ciężko znaleźć pociąg lub bar, w którym ktoś nie gra na tej konsoli."

Ach...gdyby tak było w polszy... z chęcią pograłbym w kilka gier w trybie ad-hoc, a tak pozostaje single

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedyś chciałem kupić jednak tak sobie pomyślałem, że to pewnie kolejny mój kaprys i w ostaniej chwili się odmyśliłem. Z perspektywy czasu coraz bardziej doceniam tę decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu mamy powtórkę z historii. Były maszynki, które kasowały przeciwników osiągami - np. Sega Game Gear wyświetlał bodajże 32 kolory, a Game Boy, zaledwie 4 odcienie szarości. A wygrał kto? Ten, kto miał gry. Kto wygra ten pojedynek? Oczywiście Nintendo. A Sony przegra na własne życzenie, dzięki kompletnie idiotycznej polityce. Zamiast całą parą ładować w gry i soft, oni nadal ładują w sprzęt. Cóż, niektórzy muszą 2 razy dostać w dupsko, żeby wyciągnąć poprawne wnioski. DS ma taki wybór gier, że każdy gracz znajdzie już coś dla siebie są nawet przygodówki, są strategie turowe - żyć, nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NDS, i nie mam zamiaru przechodzić na PSP3000. Nintendo co prawda ma słabszą grafikę, ale za to jaka jest na niej zabawa, i ile będzie jeszcze fajnych gier które będą np. C.O.R.E. :) NieDaSię oderwać od niej :) Pozdawiam Wszystkich graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... też narzekam na mało gier, ale nie jest najgorzej, w niektóre ry możesz się zagrywać bez końca, ponieważ zawsze możesz odblokować tą nową postać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP zjadło zęby na dopieszczaniu sprzętu. Fakt mają wieęcej możliwości pod tym względem. Ale DS bije na głowę grami (nawet takich pierników jak ja - mają mnóstwo ciekawych strategii!) i otoczką homebrew. A na DSie w nudnej podróży też filmik obejrzysz i mp3 czy ogg posłuchasz! A zabawa i możliwość touchscreena tworzy z niej uniwersalną platformę. PSP to ciągle przenośny PS2 z przewagą "powtarzalnych" gier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że PSP w tym roku bardzo kiepsko wygląda w kwestii gier , ale nie miałem pojęcia że NDS aż tak miażdży PSP ilością gier. Jest to dla mnie wspaniała wiadomość z której jestem zadowolony , każda konsola ma taki tytuły na jakie sobie zasłużyła , a widocznie PSP nie zasługuje na większą ilość tytułów. A do tego wszystkiego postępowanie sony jest co najmniej dziwne , zamiast wydawać kolejny model PSP 3000 , powinien bardziej skupić się na ratowaniu swojej konsoli od barku gier , bo jak tak dalej pójdzie to konsola ta upadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować