Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: ER - Jeszcze więcej materiałów graficznych i tekstowych

15 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 20:21, destro177 napisał:

Rozumiem, że teraz CODZIENNIE będziemy raczeni rewelacjami na temat ER Wiedźmina? :)
Zabieram się do oglądania.


Miej nadzieję, że tylko raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:42, Gniewny1j napisał:

A mnie ciekawi czy RED-CP robi jeszcze coś zamiast udoskonalać coś co i tak jest dobre


Oby:) Mają potencjał i skupianie go na jednym, skończonym już, tytule byłoby marnotrawstwem:P Miło by było gdyby chłopcy z CDP:RED smażyli nam coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z patcha, jego "darmowości", poprawek, które wprowadza i dodatkowych przygód. Jednak, niestety, z całą pewnością (i smutkiem) mogę stwierdzić, że animacja rozmowy i gesty podczas niej wykonywane są nadal kompletnie do du*y. Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin: ER - Jeszcze więcej tapet w rozdzielczości 800x600 <jutro>
Wiedźmin: ER - Jeszcze więcej filmików jak Geralt kosi bandytów na 1lvl w edycji rozszerzonej <pojutrze>
Wiedźmin: ER - Jeszcze więcej fan artów Wieśka zrobionych w państwowym przedszkolu nr.X <po pojutrze>
Wiedźmin: ER - Bonus! Możliwość dodania Geraltowi drugiej blizny na drugim oku!!! <po popojutrze>
Suuuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Mr Black

Mnie się nowe gesty podobają. Moze to jeszcze nie jest mistrzostwo świata, ale i tak jest o niebo lepiej niż było.

No, ale z pełniejszą oceną wstrzymam się jeszcze tydzień, bo jakby nie patrzeć to tylko kilkuminutowy gemplay jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, troche lepiej sie ogląda rozmowy z tymi nowymi gestami, tylko coś czuję ze bedziemy ogladali w kolko te same .. 200 to tak na prawde nie jest duzo jak na tak długa grę..

btw: kiedys pisałem ze koles prezentujący wiedzmina na targach poniżył całe CDPR swoim ''angielskim'' - a teraz słuchajac p. Gopa w zajawce filmowej ER - okazało sie ze co - da sie ? da sie. i powiedzieć płynnie i nie dukać i nie zabijać gramatyki. i tak powinno byc od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt robi wszystko żeby jeszcze bardziej reklamować swój flagowy produkt! Teraz pewnie aż do premiery cały czas będą się ukazywały jakieś newsy dotyczące ER Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy ten news na chwilę wczoraj mignął mi w newsroomie ale został od razu zdjęty?

Jak zwykle - bombardowanie newsami o Wiedźminie. Jednak, dlatego, że nie ma tu jakiegoś "łaaał, nowy wywiad" tylko zwyczajna informacja - dla mnie - fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam następującą propozycję... może krytykanci by tak zamknęli wreszcie mordy? będzie lepiej dla wszystkich... Rozumiałbym powody do narzekania, gdyby za te poprawki RED kazał sobie płacić nie wiadomo ile (a mogli? mogli)...ale tutaj dostajemy masę pracy i poświęcenia programistów, którzy mogli sobie nas (fanów i graczy) olać, za darmo... wraz z edytorem, przygodami, animacjami, dialogami, patchami, nową muzyką itp itd... ale oczywiście kompleksy małego rozumku/wacka najlepiej się leczy krytykując ludzi, którzy dla odmiany robią coś pożytecznego i to za darmo...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 04:16, eX napisał:

hmm mam następującą propozycję... może krytykanci by tak zamknęli wreszcie mordy?


a ja mam propozycję dla ciebie - dorośnij. bo to że ktoś krytykuje nie oznacza że ma ''mordę''.
mama kultury nie nauczyła i szacunku do innych?

Dnia 16.09.2008 o 04:16, eX napisał:

oczywiście kompleksy
małego rozumku/wacka najlepiej się leczy krytykując ludzi,


o właśnie. współczuję Ci. serio serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować