Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna lista piosenek z Guitar Hero World Tour

53 postów w tym temacie

Ta lista to jakieś nieporozumienie . Tokio Hotel ? Bullet For My Valentine między Hendrixem czy Sex Pistols ? Nie zdziwię się jeżeli w następnej odsłonie GH ujrzymy na liście Tatu , Nelly Furtado czy inny ... sh*t ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokio Hotel to porażka normalnie, ale na szczęście zrównoważona przez jeden z najlepszych kawałków Foo Fighters, Nirvanę, no i Ozziego! Jeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, Pull Me Under to pierwszy (i w sumie ostatni) kawałek, jakiego się na gitarze uczyłem grać, cieszą mnie też 3 kawałki Toola. Ale mimo wszystko, lista chyba słabsza od konkurencji. No i nawet jeśli Tokio Hotel jest jedna piosenka, to i tak przecież zmasterowanie jej będzie koniecznie: czytaj: ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hymm piosenki nawet fajne ale jednak brakuje takich piosenek jak G''n''R - Sweet Child O''Main i Iron Maiden (choć w GH III było już parę piosenek tego zespołu) ale ogólnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę no no no linkin park, korn, system of a down, bullet for my valentine i nirvana no porostu miodzio tylko szkoda ze na pc nie ma i pewno nie będzie T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd: AIRBOURNE - Too Much, Too Young, Too Fast powinno byc

A co do muzyki tokio hotel nawet moze byc (zebyscie mi zaraz niezarzucali ze ja emo/lubie tokio hotel czy co xD). Sundtrack zaje**** tylko szkoda ze jest mało LP :(

Co do komenta Zaitsev zgadzam się w zupełności. Emo też ludzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby do którejś części GH dodali meshugge.. (np Dancers to Discordant System z obZen)
Zobacze jak ci "wymiatacze" na plastikowych gitarkach dadzą sobie rade z polirytmią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4-5 średnich piosenek z 86 a ktoś zawsze ponarzeka... a po prawdzie 90% ludzi stąd nawet nie zna tych utworów :P

p.s.
ktoś kupuje? Bo jak na razie cena w UK jest do zaakceptowania - 150 funtów + dodatkowa gitara (!!!) czy w Polsce będzie podobna oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować