Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order gry Pure w sklepie gram.pl

9 postów w tym temacie

gram.pl

Od dziś można składać zamówienia na grę Pure, czyli najbardziej emocjonujące wyścigi quadów. Gra dostępna będzie na konsole Xbox 360 oraz PS3, a wersja PC w dwóch edycjach: standardowej już za 79,90 zł oraz specjalnej już za 129,90 zł.

Przeczytaj cały tekst "Startuje pre-order gry Pure w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na PS3. Gra może dobra, grafika daje rade, fajny model jazdy i ewolucji, lecz klimaty quadów są raczej nie dla mnie :> No, ale każdy musi sam wypróbować demo. Sam wolę coś pokroju Pacific Rift, gdyż grałem w demoi bardziej przypadło mi do gustu, gdzie jest więcej wozów, a raczej rodzajów wózków, no i w PR można przywalić komuś z piąchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie zmiotło, więc liczę, że pełna wersja będzie jeszcze lepsza i dostarczy jeszcze większej radochy :))))
Zamówiłem wersję PS3 i teraz zobaczymy w praktyce jak radzi sobie sklep gram.pl oraz stacjonarny
sklep Metro Gram.pl - mam nadzieję, że w błyskawicznym tempie gra będzie do odebrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to grałem w coś takiego tylko na crossach. Nie pamiętam jak to się nazywało ale było super. Mam nadzieję że pure też takie jest. :D Jak wyjdzie na x i stanieje do dość opłacalnego pułapu to kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screen, gra raczej ładnie się prezentuje. Ale tak szczerze powiem, że nie gram specjalnie w ścigałki. A patrząc na Edycję Specjalną, bo trudno ją było nazwać Kolekcjonerską, prezentuje się raczej marnie. Torba, smycz, koszulka, czyli w sumie nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem przed chwilą w demko na X360. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to powiem, ale gra jest... dobra. Zazwyczaj wszystkie gry o quadach nadają się do rozdania biednym, ale ta... jest dynamiczna, szybka, pełna świetnie zaprojektowanych tras i świetnej grafiki. Jedyne, co może ją zabić, to monotonia, która prędzej czy później nastąpi - a tak... szykuje się hit. Chyba się starzeję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować