Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

18 GB na dysku??Trochę dużo :P.Mi na szczęście pójdzie i myślę,że będe mógł w rozdziałce very high ustawić.Chyba ,że tylko dla Visty będzie Very High,ale może ktoś wynajdzie mod ,który pozwala ominąć to.Do Crysis''a jest taki mod i się cieszę Very High:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 08:31, Patryk692 napisał:

Fetta to ciesz się dalej tą kanciastą grafiką z konsoli. Brak AA itp. itd.
A co do grafiki to myślałem, że będą wyższe:D


Hmmm, chyba należę do przemijającego pokolenia, któremu "rybka" czy ma AA, czy nie... Naprawdę zadowala mnie to jak GTA4 wygląda na konsoli. Czy będzie mniej kanciaste, czy bardziej, jest mi to bez różnicy ;) Tym bardziej, że wychodząc na spacer AA nie potrzebuję ;] It''s only a game!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 08:33, Lukasz924 napisał:

mi na szczescie pojdzie. tylko czy 2gb to na Xp czy na Viste??


Skoro podali XP SP2, to zapewne RAM do XP SP2... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na zalecane wymagania to nie jest źle. Teraz mogę przynajmniej mieć pewność, że nowe GTA na pewno mi ruszy. I to na maksymalnych detalach. Pozostaje tylko czekać na polską premierę. Chociaż wcześniej jeszcze z chęcią dowiedziałbym się jaka będzie cena tej gry w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E na lajcie śmignie :) Również myślałem, że będzie gorzej. Ale skoro tak wyglądają zalecane wymagania to w porządku :) teraz tylko czekać na wieści o cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... no zbyt dokładnie to one nie są... ale...

-18GB HDD - łaaaał ;O
-czytnik DVD DL - czyżby zamiast wyjść na dwóch płytkach DVD (jak np. Medieval 2) wyjdzie na jednej?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te 18 giga przypomniało mi Turoka ;) W sumie fajnie by było gdyby gra została wydana na jednej płytce, ale czy uda się to upakować na 8,5 gigabajtach? - tutaj bym się nie zakładał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze gra będzie wymagać 512 mb na krcie graficznej to tylko po to aby ktoś mógł pograć w jakichś rozdzielczościach, które są obsługiwane przez monitory 20 cali i więcej;) dlatego karta typu 7900 gs starczy z pewnością do płynnego działania na wysokich ustawieniach przy odpowiedniej rozdzielczości (niekoniecznie 800x600:P). Tak więc damy rade:D hehe pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować