Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

cóż szykuje się powtórka z Turoka i Age of conan ja wolałbym żeby to było na dwóch dwu warstwowych żeby to się jakoś długo nie instalowało bo da się na jednej tylko ile to się będzie rozpakowywać godzinę ? xD
ps. mój dysk już do dupy jest będzie trzeba kupić nowy tylko szkoda ze moja płyta główna może mieć tylko jeden dysk ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to są zalecane? Jeny, już myślałem, że to są minimalne.... :D

Mam nadzieję, że na 7900 będzie można pograć na średnich w rozdziałce 1440x900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kartunia odpali tą grę z palcem w radiatorze ^,^ xD

Wymagania są takie jak myślałem, mieszczą się między tymi podawanymi za "najmniejsze możliwe" a tymi z Crysisa :] W sumie szkoda, że podali wymagania tak szybko, nie będę miał na co czekać xDD

P.S. 18 GB to dużo ale jak wypierniczę inne gierki to będzie ładna miejscówka na tą jedną jedyną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej będzie na dwuwarstwowych....

I ponawiam pytanie
Czy mi w ogóle ruszy? Intel Celeron 3.3 GhZ, karta Asus X1600 512 mb, 1 GB ram (drugi ram kupuje w tym tygdoniu ;p)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste no i zaczynają się pytania czy mi pójdzie... A co do DVD to może jakoś to upchną na DL. Wersja Xboxowa jakoś się zmiesciła, a tam przecież nic nie kopiuje się na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się nie chce wierzyć, że to są zalecane wymagania...myślałem, że wymagania co do proca będą bardziej określone (tj przez model), a nie przez rdzenie :P Tylko 2 GB RAM? Tu podejrzewałem 4 GB (na najwyższe detale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 08:52, bartek_kawa napisał:


-18GB HDD - łaaaał ;O
-czytnik DVD DL - czyżby zamiast wyjść na dwóch płytkach DVD (jak np. Medieval 2) wyjdzie
na jednej?


Myślę że gra wyjdzie na dwóch DVD-DL. Przecież raczej nie zdołają upchać takiej ilości danych na płytę jedną płytę 8gb :-).

Wg. mnie wymagania bardzo duże. Biorąc pod uwagę oczywiście fakt iż na takich gra pójdzie pewnie na 800x600 w min-med detalach. Bo wymagania podawane na stronie Live! są podane takie aby tylko odpalić grę (tak było z GoW na PC).

Naszczęście ja już mam GTA IV na 100% zaliczone, ale nadal uważam że najlepszą częścią jest GTA: SA. Ale naszczęście już 25,09 nowy dashbord na X360 oraz informacje o DLC :-).

Ambr0ktn --> wersja Xbox'owa się zmieściła ponieważ maxymalna rozdziałka na X360 to 1080p, a na PC dostaniecie jeszcze 2400 na ileś tam :-). Więc będzie potrzeba trochę więcej textur. Pozatym na X360 są tylko tekstury w wersji dla ustawien "high". Na PC dojdą jeszcze "low" i "medium" żeby gra wszystkim ruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są jak najbardziej ok jak na tę grafikę ;] Ja mam tylko pytanie, czy jeżeli nie mam DVD Roma z Dual-layer to mi się gra nie zainstaluje z nośnika DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że mój 2 letni 7900GS uciągnie to na med w 1280x960? Czyli coś jak wszystkie gry które ostatnio wyszły ;)
18GB na dysku to lekka przesada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 GB to do wymiany karty procka i ramów można doliczyć nowy dysk, wymagania zalecane są trochę duże, miejmy nadziej że Rockstar zoptymalizuje kod. Ale te 18 GB na dysku... brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukas2491
no nie zainstaluję ci się bo to będzie na dwu warstwowej płytce a jeżeli twoja nagrywarka tego nie obsługuję to... musisz kupić nowy napęd DVD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie spełniam z wymagań zalecanych to ilość ramu na grafice (mam tylko 256), więc teoretycznie powinno się dać grać. Gorzej, że mam laptopa, więc jeszcze różne cuda mogą sie dziać... W każdym bądź razie kupić trzeba choćby nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować