Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

No ale na prawdę macie na co czekać: ja dla tej gierki kupiłem Xboxa i nie żałowałem :)

W porównaniu do takiego np. Stalkera to GTa jest bogiem - mówimy oczywiście o dopracowaniu, przywiązaniu do szczegółów, sprawności rozgrywki i komfortu.

Nic tylko zagłębić się w Liberty City i zasmakować słodkiej zemsty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Snake_GMC wymagania są w sumie póki co zbyt ogólne. Bo karty faktycznie nie są sobie równe tylko dlatego ze mają tyle samo pamięci. Moglby podać mniejwięcej jaki model uznają za stosowny. Poza tym 18gb jakoś mnie nie zadziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 09:48, WIELKus napisał:

lukas2491
no nie zainstaluję ci się bo to będzie na dwu warstwowej płytce a jeżeli twoja nagrywarka
tego nie obsługuję to... musisz kupić nowy napęd DVD :D


A gdzie można sprawdzić, czy napęd jest DL czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Fett mi siwe włosy przybędą za 2-3 lata kiedy będzie trzeba upgradować PC, a Tobie podczas przenosin na x720 ... ; )

btw. mi tych włosów przybędzie o wiele więcej ;p

Co do wymagań: całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:00, NyGgA MiLy napisał:

Łee,na maksa pogram.Tylko z miejscem gorzej :D

no wlasnie, 18 gb to i dla mnie problem:P bo zapchany dysk mam, hehe do czego to doszło zemy martwic sie nie procesorem np a pojemnoscia dysku twardego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EVGE 8800 Gs 320Mb i Atchlona 3200+ o ramy się nie boje. Jak Crysis mi chodzi na tym sprzęcie to GTA IV też mi pójdzie A że mam konsole (xbox 360) to wystarczy. Jestem ciekawy czy Pc i konsole bedą mogli w multi razem pocinac

ps. sorki za błedy klawiatura mi nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

512 na karcie..no trochę dużo większość ma 256 ale ci którzy kupili nowego kompa w tym roku na pewno mają 512.
2 GB? No cóż to dla XP ciekawe ile będzie dla Visty bo dosyć spore grono gra na Viście.
18GB no teraz to tam betka dla ludzie którzy mają po 160GB na dysku lub więcej ale długo będzie się instalować.


No są większe niż myślałem. Crysis nie potrzebował 512 na karcie ani 2GB żeby spokojnie pograć na przyzwoitych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu będe miec nowego kompa to o to sie nie martwie czy mi pójdzie :P Mnie najbardziej zaszokowało ile potrzebuje miejsca na dysku. Zapewne bedzie na 2dvd tak jak Turok :-). Ale wymagania też nie są aż tak kosmiczne bo należy wziąść pod uwagę, że są to zalecane wymagania a nie minimalne. Teraz jak już wymagania sa znane to oczekuję na to aż w końcu cenega poda CENĘ gry. Ja obstawiam na 129.90zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Myślę, że do przełknięcia dla każdego. Ja tam zaopatrzyłem się w mocny sprzęt i nie muszę obawiać się wymagań a''la Crysis ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:12, Voii napisał:

(...) 129.90zł :-)

Eee niee... Przyzwoita premierowa stóweczka to dość:P



Ta oby tylko nie kosztowała tyle co SA w dniu premiery :/ bo to będzie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro zajmuje tyle na dysku to może będzie nadzieja na szybsze wczytywanie, bo skoro na iksa mieści się na płycie DL to znaczy, że tam, albo tekstury są w niższej rozdzielczości, albo popakowane jest w archiwa wszystko i dlatego wolno wczytuje.
Więc na kompie 18 GB może mieć 2 przyczyny:
1. Rozpakowanie archiwów celem przyspieszonego wczytywania
2. Zwiększenie rozdzielczości tekstur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować