Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

Ja mam 512 MB RAM i 10MB RAM''u na karcie graficznej. I co, nie pogram? Ależ pogram, i to lepiej niż na zalecanej konfiguracji. A jaki to komp? Xbox 360 ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:45, hectorpoznan napisał:

EE tam kazdemu to pojdzie nawet na 128 ram ale na 2 fps''ach :D
Ale bede musial sciagnac GTA IV bo niemam odtwarzacza Dual Layer :D a chcialem kupic
gta xD


Jeszcze się przyznawaj do piractwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko. U mnie "kością w gardle" mojego komputera może być tylko karta.
Co prawda Gainward 9600GT może kiepski nie jest, ale rewelacji też nie stwarza.
Oj marzy się GeForce 280GTX albo nawet 260 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:57, Ald' varel napisał:

O podane wymaganie nie martwie się. Jedyne co mnie nie pokoi to mój system operacyjny
- Vista 32 bit. Hm, no, miało się problemy z gierkami, ale zobaczymy mam nadzieje, że
nie będzie problemu z kompatybilnością i że na Viscie będe grał bez problemu bo pc był
zakupiony niemal 2 miesiące temu..


Hmm z tego co pamietam wszystko co wychodzi jako Games for Windows MUSI chodzic pod Vista i obslugiwac pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie te 512MB na karcie graficznej. Myślę, że to tylko dla tych, co grają na naprawdę dużych rozdzielczościach. Mnie na 17" wystarcza 1024x768 i mam idealny obraz. Nie muszę się martwić jakimiś HDkami i dużymi rozdziałkami. Powinni byli podać prędkość procesora (ale skoro Pentium D, to znaczy, że na najgorszych gniotach ruszy :P, w woli ścisłości: Pentium D to nie to samo co Dual Core). Powinni podać o jakie konkretnie modele kart graficznych im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was ludzie nie rozumiem po co wy się pytacie czy mi "odpali" , jeszcze gra nie wyszła a wy już się pytacie czy mi pójdzie , te wymagania są mocno zawyżone , a gry-online jeszcze podwyżą te wymagania , jeszcze pamietam jak GTA :SA wychodziło na premiere PC i każdy się pytałam a czy gra mi pójdzie i się okazało , że słaby komp to nawet jeszcze uciągnie . Tak więc was ludzie nie rozumiem wy się żalicie czy chwalicie tymi kompami.
Pewnie połowa z nas będzie mogła smażyc schabowe z jajkami na karcie graficznej ale nie powinno być tak źle.

Wymagania Games for Windows

System operacyjny: Windows XP SP2
Procesor: Dual Core (Intel Pentium D lub lepszy)
Pamięć RAM: 2GB
18GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna z 512MB pamięci i obsługą Direct3D 10 lub Direct3D 9 i obsługą Shaderów
Czytnik DVD-ROM dual-layer

A pewnie będzie tak na Gry-online

System operacyjny : Windows Xp SP2(SP3) , Vista SP1
Procesor: Dual Core (Intel Pentium D lub lepszy) , AMD X2 Athlon ( AMD X4 Pheneom)
Pamięć RAM :Windows XP 2GB , Windows Vista 4 GB
Karta graficzna z 640 MB pamięci Direct3D 10(10.1) , Pixel Shaders 3.0 albo 4.0
Dysk Twardy 20 GB

Tak więc ludzie spokojnie jeszcze gra nie wyszła i nie ma co płakać nad wymaganiami , przekonacie się dopiero jak ją urochomicie na swoich kompach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:33, Meykan napisał:

No a ile kosztował San Andreas w dniu premiery i kto go wydał?

Chyba nie muszę ci mówić więc to co teraz mówisz mija się z prawdą. Chociaż kiedyś to
było kiedyś zobaczymy jak będzie teraz.



No tak, była wysoka ale to było takie wydanie jak by nie polskie tylko byla naklejka po polsku z tylu opakowania i tyle a gry po angielsku są zawsze droższe. Jak została zlokalizowana na język polski odrazu staniała na 89zł a GTA IV zapewne odrazu zostanie zlokalizowane a teraz gry nie przekraczają ceny 129.90zł: I nie ,,mówie", że nie przekroczy! To jest poprostu moje zdanie. Taki Fallout 3? Też jest bardzo oczekiwaną grą a kosztuje właśnie 129.90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja was ludzie nie rozumiem po co wy się pytacie czy mi "odpali" , jeszcze gra nie wyszła a wy już się pytacie czy mi pójdzie"
Pietrzyk15 - więcej takich ludzi. W pełni się zgadzam i również nienawidzę takiego marudzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam wszystkie wymogi, tyle że moja karta to stary GF6800 GTS ( 512 mb ) ale to taki shit, że Crysis''a ledwo na medium poniżej 25 fps uradzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 13:39, crash807 napisał:

No tak, była wysoka ale to było takie wydanie jak by nie polskie tylko byla naklejka
po polsku z tylu opakowania i tyle a gry po angielsku są zawsze droższe. Jak została
zlokalizowana na język polski odrazu staniała na 89zł a GTA IV zapewne odrazu zostanie
zlokalizowane a teraz gry nie przekraczają ceny 129.90zł: I nie ,,mówie", że nie przekroczy!
To jest poprostu moje zdanie. Taki Fallout 3? Też jest bardzo oczekiwaną grą a kosztuje
właśnie 129.90zł



No 259 zł to całkiem dużo jak na cene gry w wersji PC. Poza tym masz racje staniała do 89 zł po 3 latach jak nie lepiej :/ więc to chyba nie jest zbyt normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto się zaopatrzyć w co najmniej 1 GB RAM bo te 2 GB to tak na styk a więcej ramu i tak sie przyda na poźniej ogólnie będzie ładnie na MAX chodzić i z tego się ciesze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crash807 - Taa, piszesz, że wersja angielska kosztowała 250 zł, a po zlokalizowaniu staniała do 89 zł... Tylko, do diabła, zauważ, po ilu latach (!!) przełożyli grę na j. polski. Zastanów się co piszesz.

Podzielam zdanie Fetta: ja tam się cieszę, że kupiłem grę na XO, bo i tak bym musiał kupić komputer stacjonarny albo przynajmniej nowego notebooka, żeby zagrać, i możecie se mówić "bo ja zapłacę 100 zł a nie 240".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. Nareszcie na pc nie moglem sie doczekac ej na jakich detalikach mi pojdze athlon 3500+ 3,50 GB ram geforce 8800 gts.Bo sie spieram z Kumplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rirson.... po pierwsze jeszcze nie wyszło, po drugie skad mamy wiedziec jak jeszcze nie wyszla gra? POMYSL? OMG...

mi na luzie pojdzie na maxa wiec nie mam sie o co martwic, tylko czekac do premiery ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować