Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 14:03, Machoni92 napisał:

crash807 - Taa, piszesz, że wersja angielska kosztowała 250 zł, a po zlokalizowaniu staniała
do 89 zł... Tylko, do diabła, zauważ, po ilu latach (!!) przełożyli grę na j. polski.
Zastanów się co piszesz.

A co ma do tego czas ? Kosztowała przez trzy lata 250 zł, i nie taniała, bo cały czas była po angielsku. Jakby wyszła po polsku, to od razu kosztowała by jakieś 129 zł na ten przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:39, Tal441 napisał:

hehe xD jak dobrze mieć konsolę...


Hehe jak dobrze mieć porządnego PC''ta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:16, Shinouts napisał:

Wow !!! Aż 18GB !!! To będzie około 2 płyty DVD Duble Layer i 1 zwykła !!! Wow



Turok zajmuje tyle samo miejsca i jest na 2 plytkach duble layer wiec GTA bedzie zapewne tez na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol to co niektórzy piszą o ilości płyt :p wow czy wy macie pojęcie o tym, że 18gb po rozpakowaniu z płyty? Co najmniej 2gb trzeba odjąć bo zawsze podają więcej, nawet o ok 50% jak ktoś napisał wcześniej. Więc nie 2DVD-DL czy ile tam, tylko jedna dualka. Wystarczy bo komprecha mocna jest. Wersja na XO jest na 1DVD DL a wersja pc na pewno nie będzie miałą innego contentu ani lepszych tekstur.
Wymagania jak na zalecane nie są duże, prawdę mówiąc wydają mi się nawet dosyć małe, ale w sumie do pięciutysięcy filtrów powinno wystarczyć, bo gra oferuje niewiele ponad to. Bajera, grafika, ludziki chowające się przed deszczem i ... no właśnie a gdzie to coś? W porównaniu do poprzednich części nic ciekawego. Na pewno nie kupię na pc bo na XO grałem wystarczająco długo by wyrobić sobie opinię. Zawiodłem się na R*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 GB potrzebuje zainstalowana wersja, więc instalka na pewno będzie mniejsza.
Spokojnie 2 płytki dwuwarstwowe wystarczą ;)

Problem będzie jak ktoś będzie chciał zrobić sobie kopie zapasową... płytki dwuwarstwowe są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:51, Ambr0ktn napisał:

No 259 zł to całkiem dużo jak na cene gry w wersji PC. Poza tym masz racje staniała
do 89 zł po 3 latach jak nie lepiej :/ więc to chyba nie jest zbyt normalne...

Teraz jest inaczej niż wtedy. Myślę, że polska wersja wyjdzie od razu i cena będzie w granicach 100zł. Zmienia się sposób wydawania gier (teraz niemal wszystkie są tłumaczone przynajmniej kinowo) jak i podejście do klienta. O cenę byłbym spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsole są fajne.
ale jeśli tą samą grafikę masz na kompie + funkcjonalność myszy i klawiatury to konsola wymięka...
nie wspominając już o tym, że do kompa można podłączyć marny 50 calowy telewizor czy nawet projektor... i też usiąść w FOTELU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 giga wolnego miejsca! widzicie to? Taka duża różnica, w porównaniu do innych gier. Taki kontrast, można napisać. A reszta wymagań jest normalnie wysoka i oprócz miejsca na dysku nie mam się o co martwić bo nowe GTA4 mi pójdzie. Ciekawe ile będą zajmowały następne GTA 22g? 25g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 17:51, Heterko napisał:

18 giga wolnego miejsca! widzicie to? Taka duża różnica, w porównaniu do innych gier.
Taki kontrast, można napisać. A reszta wymagań jest normalnie wysoka i oprócz miejsca
na dysku nie mam się o co martwić bo nowe GTA4 mi pójdzie. Ciekawe ile będą zajmowały
następne GTA 22g? 25g?


Jaki kontrast ? :P

12+ GB to zaczyna być standard

WoW z dodatkiem ponad 20GB zajmował na moim HDD
AoC ( którego jeszcze nie wywaliłem ;> ) zajmuje 26GB ( zalecane było chyba 32 )

Także 18GB to coś normalnego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, macie dzieci neo te wasze 4x8800Ultra, 8GB RAMu i 6 rdzeni xD W sumie wlasnie takich sie spodziewalem, choc 512MB na karcie, to pewnie do wysokich rozdzialek jedynie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować