Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

wymagania nie sa wcale takie kosmiczne :):) myslalem ze beda wyzsze a tu nawet niskie wymagania :) :D i pewnie podejde do gry tak jak do kazdego GTA co byly przez ostatnie lata :) czyli 5-15 minut i mowie grze nara PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania podobne do kreda asasyna ( o ile nie takie same) a więc jeżeli tamta gra ci odpaliła to i ta pójdzie :D (heh a pamniętam jeszcze głosy różnych "EKS-pertuf" że to tym razem już na pewno "ekskluzif" konsol a jak wyjdzie to dopiero za 2-3 lata :P kocham takich ludzi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:34, Blodmaniak napisał:

ciekawe czy by posło na XP SP3



nie, nie POSŁO by...

Pytanie retoryczne... jeżeli wymaga SP2 to czemu miało by nie chodzić na 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 00:43, fufek1989 napisał:

Ciekawe jak bedzie chodzić na C2Q Q6600 + 8 GB RAM + GF 8800 GTS 512 ;)



Ciekaw jestem po co Ci na tą chwile te 8GB skoro nawet Vista będzie używać max tylko 4GB ale będzie pokazane że widzi 8GB i czy w ogóle używasz tego Quada :]
Mi powinno na średnich ruszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:25, ElRooberto napisał:

> Ciekawe jak bedzie chodzić na C2Q Q6600 + 8 GB RAM + GF 8800 GTS 512 ;)


Ciekaw jestem po co Ci na tą chwile te 8GB skoro nawet Vista będzie używać max tylko
4GB ale będzie pokazane że widzi 8GB i czy w ogóle używasz tego Quada :]
Mi powinno na średnich ruszyć :P


Stawiam cokolwiek, że nie ma tego sprzętu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV + słówko "PC" i najpopularniejszy news na jednym z największych polskich portali o grach.

Heh, sama sytuacja mnie nie dziwi, bo w Polsce rynek konsolowy jest zacofany, ale mimo wszystko - na zachodzie nie ma aż tak dużego "najarania" nowym GTA IV na PC. Naprawdę większość graczy już grała, bo tam główną platformą - zwłaszcza w UK do grania są konsole. Sam tą produkcję przeszedłem już w maju, tak więc fabułę znam, a i z WorldWar3 na IRC będziemy mogli psuć ludziom frajdę, sypiąc spojlery, hehe. Wymagania jak wymagania - na taką produkcje nie można było się spodziewać niskich. Grafika może i nie jest cudem, ale ogrom świata gry jest naprawdę imponujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Grafika może i nie jest cudem,

Dnia 16.09.2008 o 18:03, master matrox napisał:

ale ogrom świata gry jest naprawdę imponujący!

I właśnie po to będzie potrzebne 18 GB miejsca na dysku... aby gra nie musiała zżerać dodatkowej pamięci RAM do odczytywania obszarów miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie potrzebnego miejsca na HDD to 18GB bedzie grze potrzebne do prawidłowego działanie, a same pliki zajmowac mogą przecież ok10GB, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, żeby miasto i inne rzeczy co jakiś czas musiało się wczytywać, to tak. Ale ja wolę ,,stracić" te 18gb, i sobie normalnie pograć ;).

A co do wymagań, to mi pójdzie, i to na medium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak to prawda wymagania duże. Ale chyba nie ma się co dziwić :) W Crysisa Grałem to i w GTA Zagram.

Pozdrawiam!"


No właśnie, Crysis robi za niezły wyznacznik ;d Grałeś w Crysis''a, zagrasz we wszystko ;d Ciekawe jak długo jeszcze tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:34, Dranimrev napisał:

Wymagania zdążą się jeszcze ze dwa razy zmienić lub doprecyzować i znów przeżyjemy falę
postów "czy mi pujdzie?\a mi pujdzie!".
(tak, ortografia celowa)


A nie mówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe jak bedzie chodzić na C2Q Q6600 + 8 GB RAM + GF 8800 GTS 512 ;)
>
>
> Ciekaw jestem po co Ci na tą chwile te 8GB skoro nawet Vista będzie używać max tylko
> 4GB ale będzie pokazane że widzi 8GB i czy w ogóle używasz tego Quada :]
> Mi powinno na średnich ruszyć :P


>Stawiam cokolwiek, że nie ma tego sprzętu. ;)

Nie bój się mam taki sprzęt bo zajmuję się obróbką video ( na razie amatorsko) , używam Visty SP1 x64 to raczej powinna wykorzystać te 8GB pamięci, a jak stawiasz cokolwiek że nie mam takiego sprzetu to mozesz mi kupić 2 monitorki lcd 30 cali <joke> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są dziwne to logiczne że gra będzie potrzebowała z 2 GB jak nie 3 GB i Dual Core, trochę może dziwić 512 MB na karcie graficznej ale poczekamy zobaczymy jakie będą oficjalne a mogę się założyć że dużo odbiegać od tych nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwe" wymagania zalecane i tak będą wyższe. :P
No chyba, że GTA4 dołączy do nielicznego grona gier z dopracowanymi, *wydajnymi* silnikami.

Choć w sumie, byle tylko płynnie chodziła - mnie tam grafika w serii GTA akurat jakoś nigdy za bardzo nie obchodziła, bo gry były zbyt grywalne, bym jeszcze zwracał na to większą uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I właśnie po to będzie potrzebne 18 GB miejsca na dysku... aby gra nie musiała zżerać dodatkowej pamięci >RAM do odczytywania obszarów miasta.

co za bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować