Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online - rozkład jazdy

97 postów w tym temacie

Wszystko super, zamówiłem Edycję Kolekcjonerską, Head start otwiera się 14stego... tylko jakim cudem się zaloguję kiedy nie mam samej gry? Mam na myśli pudełka z grą. Z samym head start kodem nie pójdzie, jeszcze trzeba konto updateować kluczem z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radost: Jakim kodem z pudełka? Wbijasz kod na headstart i masz czas do 22 września, żeby wpisać retailowy kod z pudełka. Wcześniej sobie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pograłem w bete może z godzinkę i tyle. Nie chciało mi się marnować czasu na grę, która bardzo ładnie kopiuje rzeczy od blizzarda, a graficznie prezentuje się bardzo słabiutko ;) Do tego jeszcze cudowny abonament wysokości 99zł (za WoWa mam 89)- po prostu chyba jakiś żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 09:00, gadula4 napisał:

Ludzie myśleli, że do 15-tego potrwa, a tu dziś kończą...


przeciez bylo w mailu po rejestracji konta wyraznie napisane ze beta trwa do 13.09.2008 - czytac wiadomosci na skrzynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:14, Cat In A Bag napisał:

Ja tam pograłem w bete może z godzinkę i tyle. Nie chciało mi się marnować czasu na grę,
która bardzo ładnie kopiuje rzeczy od blizzarda,


bardzo malo jest skopiowane, jest masa rzeczy nowych (podsumowujac cala gra opiera sie na PvP, a cały WoW na PvE), zreszta w godzinke nie poznales praktycznie nic z gry... dobicie postacia do 10 poziomu to pare ladnych godzin gry - po czyms takim mozna juz ocenic gre, wczesniej nie wypada... to przeciez MMO a nie 5godzinny single-player.

Dnia 13.09.2008 o 10:14, Cat In A Bag napisał:

a graficznie prezentuje się bardzo słabiutko


ponoc po becie maja byc udostepnione fajerwerki graficzne, ale i tak animacja postaci jest duzo dokladniejsza niz w WoWie, a jesli chodzi o styl graficzny to juz kto co lubi, ten z WARa jest mroczniejszy i brudny, nie ma sterylnych miast jak w WoWie i tak żywych kolorów.

Dnia 13.09.2008 o 10:14, Cat In A Bag napisał:

Do tego jeszcze cudowny abonament wysokości 99zł (za WoWa mam 89)- po prostu chyba
jakiś żart...


abonament to 12.99euro za miesciac, przy dluzszych okresach czasu wychodzi taniej - wiec prosze nie zmyslaj, prepaidy to nie jedyna mozliwosc oplaty za gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to wielka ściema open beta trwająca niecały tydzień?? Śmiechu warte ludzie zapłacili za coś i dostali jakiś ochłap tylko. Nieprofesjonalne podejście ludzi odpowiedzialnych za to całe zamieszanie ze startem open bety (Europa). EA jest stworzone do jednego żeby zarabiało kasę nie ważne jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli zaplaciles, zeby byc w open BECIE to ja troszke Ci wspolczuje.. mogles miec klucze i reszte za darmo...

a tak w ogole Gram.pl i jego sklep leci w kulki, kody ludzie maja juz od daawna, nie mowiac o pudelkach (mowie tu o np szwedach z ktorymi wczoraj w nocy gralem). tak wiec o co kaman? chce juz moj kod... >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:40, cabaal1 napisał:

To wszystko to wielka ściema open beta trwająca niecały tydzień?? Śmiechu warte ludzie
zapłacili za coś i dostali jakiś ochłap tylko. Nieprofesjonalne podejście ludzi odpowiedzialnych
za to całe zamieszanie ze startem open bety (Europa). EA jest stworzone do jednego
żeby zarabiało kasę nie ważne jak.


Co jest ściemą? Że przez 2 lata mieli Closed Bete? Tydzień Open Bety całkowicie wystarczył Mythicowi, by się przekonać, że krucho u nich z pewnymi elementami np. obciążeniem strony. Nie dało się tego wyłapać w closed beta, bo była znacznie mniejsza ilość testerów.

Nieprofesjonalne podejście? Rozumiem, że mógł wkurzyć incydent z rejestracją, ale co Ty sobie wyobrażasz? Że Open Beta to darmowa gra? Ciesz się, że w ogóle pograłeś. No i na przyszłość jak już grasz w Open Bete to mógłbyś zwrócić uwagę na to, że jakby na to nie patrzeć, to dalej jest BETA. Znając życie i tak 3/4 grających nie wysłało żadnej informacji z bugami. Po prostu gra im wpadła do rączek i wielkie larum jeśli im się coś nie podoba.

Narzekanie dla samej idei narzekania - żałosne.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auyorowi tego newsa muszę pogratulowac braku umiejętności dobrego tłumaczenia, bo kilka ważnych spraw pominął. Kończymy o 16 nie o 15, gdyż są to czasy CET (centralnej Europy, my mamy godzinę +, i tak jest ze wszystkim). Na szczęście, kto interesuje się grą, sprawdza newsy o niej na odpowiednich stronach, gdzie jest dużo więcej informacji i to poprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:00, Galder Grasfiord napisał:

Auyorowi tego newsa muszę pogratulowac braku umiejętności dobrego tłumaczenia, bo kilka
ważnych spraw pominął. Kończymy o 16 nie o 15, gdyż są to czasy CET (centralnej Europy,
my mamy godzinę +, i tak jest ze wszystkim). Na szczęście, kto interesuje się grą, sprawdza
newsy o niej na odpowiednich stronach, gdzie jest dużo więcej informacji i to poprawnych.


Faktycznie, dopiero od 26 października byłoby to u nas o 15 ;) Mój błąd, poprawione. Jednak z całym szacunkiem: jakie ważne sprawy pominąłem? Bo korzystałem z informacji prasowej, z której nic więcej nie wynika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym 15godzinnym spóźnieniu w wprowadzaniu patcha osobiście nie wierze iż GOA dotrzyma terminów. HStart edycji kolekcjonerskich pewnie zaczną się z innymi preorderami czyli 20 września :P

Mam takie pytanie: wie ktoś czy bonusowe 12 głów będą dostępne już w HStarcie przy użyciu kluczy pre-orderowych EK? Czy to muszą być klucze stricte z pudełka EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> bardzo malo jest skopiowane, jest masa rzeczy nowych (podsumowujac cala gra opiera sie
> na PvP, a cały WoW na PvE), zreszta w godzinke nie poznales praktycznie nic z gry...
> dobicie postacia do 10 poziomu to pare ladnych godzin gry - po czyms takim mozna juz
> ocenic gre, wczesniej nie wypada... to przeciez MMO a nie 5godzinny single-player.

No jakoś mnie zniechęciło to, że odpalam WARa i pierwsze co widzę to: system monetarny identyczny (gold, silver, copper), po prawej stronie mamy taki sam rozkład: mapka, miejsce na zoomy w tych samych miejscach- znowu WoW. Patrze niżej i co mamy? Quest trackera, hmm skądś to znam. Z paskiem XP się postarali, bo go chociaż na górze umieścili ;) Napis i system "you feel rested" też brzmi znajomo. Co do PvP w WoWie to nie przesadzaj, w momencie kiedy nabijesz maksymalny level masz już mocne, solidne PvP, zresztą po premierze nowego dodatku ten argument padnie :P Zgodzę się z tobą co do tego, że ciężko mi ocenić grę, bo rzeczywiście 1-2h to dużo za mało na poznanie MMO, na to trzeba często tygodni, miesięcy, a nawet lat. Jeżeli jednak WAR odstrasza mnie tak szybko i jakoś wcale nie woła do mnie z pulpitu, no to sorry, ale dobrze nie jest ;)

> ponoc po becie maja byc udostepnione fajerwerki graficzne, ale i tak animacja postaci
> jest duzo dokladniejsza niz w WoWie, a jesli chodzi o styl graficzny to juz kto co lubi,
> ten z WARa jest mroczniejszy i brudny, nie ma sterylnych miast jak w WoWie i tak żywych
> kolorów.

Tia, grafika w WoW wcale nie jest taka mało dokładna, jest po prostu komiksowa, co było bardzo dobrym zabiegiem ze strony Blizza, który sprawił, że dzięki temu nie czuć upływu lat. Zresztą wystarczy spojrzeć na efekty magiczne w obu grach. W WoWie mamy świetne animacje czarowania i efektu końcowego, natomiast w WAR wygląda to jakoś tak nijako... Dziwna też rzecz, ale Warhammer ma niewidzialne ściany, więc nie wejdziemy wszędzie, gdzie nam się tylko podoba, a to dla niektórych też jest istotne.

> abonament to 12.99euro za miesciac, przy dluzszych okresach czasu wychodzi taniej - wiec
> prosze nie zmyslaj, prepaidy to nie jedyna mozliwosc oplaty za gre.

Nawet jak wyjdzie porównywalnie, to i tak jest to za wysoka kwota, żeby nakłonić mnie na wybór Warhammer- mając możliwość pogrania w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta a gram.pl jak często u mnie bywa z moimi zamówieniami zrobiło prawie pre-order.
Jak mam skorzystać z mojego headstartu z wersji kolekcjonerskiej jak we wtorek dopiero otrzymam grę a mozliwości pobrania kodu nie ma ?
gram.pl - prawie pre order :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować