Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online - rozkład jazdy

97 postów w tym temacie

hammerfall87 "Grałem" - czas przeszły . Moja wypowiedz tyczy się głównie warhammera i tego że wniesie coś nowego. Nie podoba sie nie czytaj Forum i nie wypowiadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 17:14, ^RaZZieL^ napisał:


> Ja tylko stwierdziłem że w grze ( tej elektronicznej :P ) nie widać tej krwi i brutalności

> ...ale to oczywiści tylko moje zdanie :)
>

Nie widać krwi, dlatego, że twórcy musili z niej zrezygnować. Produkt nie sprzeda się
za dobrze w stanach jeśi nie otrzyma raitingu "Teen", a posoka niestety wyklucza taką
możliwość.


I nie traci przez to na klimacie Warhammerowym ? ( pytam wyłącznie z ciekawości )

Dnia 13.09.2008 o 17:14, ^RaZZieL^ napisał:


WoW'' nie borykał się z tym problemem bo kolorowe staktki kosmiczne dranei i krzywe elfy
są tam na porządku dziennym ;)

>
> A Blizz obrał sobie taki styl graficzny ... Osobiście mi on nie przeszkadza .. powiem

> wręcz że mi się podoba, a dzieckiem nie jestem ;P
>

Mi tak, bo w ramach poprawności i nagonki mediów w USA na krwawe i złe gry, Blizz zmienia
to do czego przyzwyczaił starych wyjadaczy którzy przegodę z ich grami nie rozpoczeli
wraz ze startem WoW''a a wiele, wiele lat wcześniej. Ale to moje zdanie, zobacz jak wygląda
choćby pierwsze Diablo. Grałem w nie jako dziecko ;)


Ahh czyli ta scena z D3 w której przeciwnik odgryza głowę barbarzyńcy będzie wycięta z końcowej produkcji ? :P

Dnia 13.09.2008 o 17:14, ^RaZZieL^ napisał:


> Jak kiedyś zachwycałem się ultra super realistyczna grafika, tak teraz trochę inaczej

> do tego podchodzę :)

Źle mnie zrozumiałeś, nie chodzi mi o realizm samej grafiki, a o nie unikanie "dodatków"
jak krew, odcięte głowy, ręce w grach w których walczą ze sobą odwieczni wrogowie. Kiedyś
nikt nie zwracał na to uwagi, dzisiaj troche czerwieni w grze, czy sutek na jakimś plakacie
i wszyscy są śmiertelnie oburzeni. Śmieszne ale prawdziwe ;)


No niestety taka prawda :( ... szanse na nowego Carmageddona są znikome :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, się da - na różnych poziomach ;)
Selvanor to ja, żeby nie było potem pytań.
Serwer: World`s Edge.
Kolejność statsów:
Poziom, ilość zabitych, ilość śmierci, nie pamiętam (chyba renown?), ilość killing blows, leczenie, czacha to chyba śmierci przez głupotę i na koniec bonus Xp ;)

20080913173250

20080913173452

20080913173521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzalem zakupic ta gre, ale jesli War to glonwie pvp, to podziekuje. Czy pve jest rownie rozbudowane? Niech wypowie sie na temat War ktos kto jest fanem WoWa, chodzacym na raidy i instancje, nie przepadajacym za pvp. Jak w jego oczach wypada War? Graficznie giera jest podobna do WoWa (co dla mnie in plus), ale jesli War jest bardziej podobny do GW, to ja podziekuje i anuluje zamowienie. Bo wystarczy ze zakupilem AoC, co to kazdy mowil jaki cud, a wywalilem giere po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra dla Ciebie więc koniec i kropa, nawet nie masz co się nad nią zastanawiać.
edit: Jeśli chcesz gry takiej jak WoW to graj w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 17:20, k13 napisał:


I nie traci przez to na klimacie Warhammerowym ? ( pytam wyłącznie z ciekawości )

>

Traci, no ba, ale z czegoś trzeba zrezygnować jeśli chce się sprzedać tytuł jak największemu gronu odbiorców. Na tym polega cały problem gore w grach ;)

Dnia 13.09.2008 o 17:20, k13 napisał:


Ahh czyli ta scena z D3 w której przeciwnik odgryza głowę barbarzyńcy będzie wycięta
z końcowej produkcji ? :P

>

Hyhy, wiesz D3 musi trzymać się pewnego kanonu, w końcu to gra nastawiona głównie na siekę w jak najlepszym wydaniu. Rozchodzi się jednak o paletę kolorów i tło jakie w trailerach z gameplay''a pokazał Blizz. Gdzieś po neci krążyła petycja, poszperaj były tam pokazane jak można grę trochę przyciemnić, przez co tylko moim zdaniem zyska na klimacie ;)

Dnia 13.09.2008 o 17:20, k13 napisał:

No niestety taka prawda :( ... szanse na nowego Carmageddona są znikome :<


Nad nowym Carmageddonem nie boleje, ale dużo gier traci, bo twórcy chcą przedewszystki sprzedać swój produkt, nie tłumaczyć dlaczego krwi jest tyle a nie mniej ;)

slipcio

Dnia 13.09.2008 o 17:20, k13 napisał:

Niech wypowie sie na temat War ktos kto jest fanem WoWa, chodzacym na raidy i instancje, nie
przepadajacym za pvp. Jak w jego oczach wypada War?


WAR to głównie RvR, nawet nie PvP. Dla osób które tego trybu nie trawią WAR wogóle nie istnieje. Owszem możesz pograć sobie PvE, ale to dodatek nie jak w przypadku WoW''a jedyna słuszna część gry.

Jeśli rajdowanie i zabjanie kolejnych NPC bossów najbardziej Ci opdowiada, nawet nie oglądaj się za WH, cierpliwe czekaj na kolejny dodatek do WoW''a x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo ostatnie.
Ludzie (jak wynika z postów na innych forach) którzy dzisiaj zamówili w gram.pl Warhammera po opłaceniu otrzymali klucze do headstartu. A ja mimo, że opłaciłem z samego rana, mam EK której przedpłatę dokonałem pół roku temu nie mam klucza do headstartu na jutro.
Jakby było dziwne, że n agraniu w weekend najbardziej człowiekowi pracujuącemu zależy. Zapłaciłem prawei 2x tyle co zwykła wersja i jeszcze zostałem za to ukarany.
Gratuluje p0rofesjonalizmu.
No i skończy się na reklamacji i Rzeczniku Praw Konsumenta...
Pomimo wtopy z Pre-Orderem GW i LOTRO liczyłem, że teraz gram.pl zrobi to dobrze. O naiwności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 17:35, Selv napisał:

Jak widać, się da - na różnych poziomach ;)
Selvanor to ja, żeby nie było potem pytań.
Serwer: World`s Edge.
Kolejność statsów:
Poziom, ilość zabitych, ilość śmierci, nie pamiętam (chyba renown?), ilość killing blows,
leczenie, czacha to chyba śmierci przez głupotę i na koniec bonus Xp ;)


ta czacha na koncu to ilosc zabitych podczas jednej bitwy, czyli cos w stylu kiling spree :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:00, ^RaZZieL^ napisał:


>
> I nie traci przez to na klimacie Warhammerowym ? ( pytam wyłącznie z ciekawości
)
>

Traci, no ba, ale z czegoś trzeba zrezygnować jeśli chce się sprzedać tytuł jak największemu
gronu odbiorców. Na tym polega cały problem gore w grach ;)


I tu PC''towcą na ratunek przychodzą Mod''y :P

Dnia 13.09.2008 o 18:00, ^RaZZieL^ napisał:


>
> Ahh czyli ta scena z D3 w której przeciwnik odgryza głowę barbarzyńcy będzie wycięta

> z końcowej produkcji ? :P
>

Hyhy, wiesz D3 musi trzymać się pewnego kanonu, w końcu to gra nastawiona głównie na
siekę w jak najlepszym wydaniu. Rozchodzi się jednak o paletę kolorów i tło jakie w trailerach
z gameplay''a pokazał Blizz. Gdzieś po neci krążyła petycja, poszperaj były tam pokazane
jak można grę trochę przyciemnić, przez co tylko moim zdaniem zyska na klimacie ;)


Ja z tą oceną kolorowości D3 poczekał bym aż zobaczymy screeny z końcowych lokacji :P
W D2 pierwsze lokacje też były takie ''kolorowe'' Act I,II ... w Act III i IV klimat zmienił się diametralnie :)

Dnia 13.09.2008 o 18:00, ^RaZZieL^ napisał:


> No niestety taka prawda :( ... szanse na nowego Carmageddona są znikome :<

Nad nowym Carmageddonem nie boleje, ale dużo gier traci, bo twórcy chcą przedewszystki
sprzedać swój produkt, nie tłumaczyć dlaczego krwi jest tyle a nie mniej ;)

A ja kochałem Carmageddon za tą totalną rozwałkę i rozjeżdżanie przechodniów ( mam nadzieje że to źle o mnie nie świadczy :P )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:16, tarkus72 napisał:

Dziadostwo ostatnie.
Ludzie (jak wynika z postów na innych forach) którzy dzisiaj zamówili w gram.pl Warhammera
po opłaceniu otrzymali klucze do headstartu. A ja mimo, że opłaciłem z samego rana, mam
EK której przedpłatę dokonałem pół roku temu nie mam klucza do headstartu na jutro.
Jakby było dziwne, że n agraniu w weekend najbardziej człowiekowi pracujuącemu zależy.
Zapłaciłem prawei 2x tyle co zwykła wersja i jeszcze zostałem za to ukarany.
Gratuluje p0rofesjonalizmu.
No i skończy się na reklamacji i Rzeczniku Praw Konsumenta...
Pomimo wtopy z Pre-Orderem GW i LOTRO liczyłem, że teraz gram.pl zrobi to dobrze. O naiwności...


Jeżeli masz zamówioną Edycję Kolekcjonerską w gram.pl to masz także preorder w preorderze 2 kod jest do head startu. Nikt tutaj nic ci nie przyśle po to był ten preorder tam sa wszystkie kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tarkus72

Wiesz co Ci powiem? CIAMCIAK jesteś i tyle! Masz EK pre-order tak? Więc k... drugi klucz w pudełko jest do head - startu. Możesz sobie iść do rzecznika praw konsumenta - weźmie Cię śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem Ciamciak, z pewnością nie taki cham jak Ty.
W takim razie Pani, która odebrała telefon w piątek z gram.pl i z którą rozmawiałem wtej sprawie mogła to wyjasnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta gra nie nazywała się Warhammer to mało kto by się nią zainteresował.
Kalka WOW''a oraz grafika przestarzała o przynajmniej 4 lata.
Jasne, że figurki są podobne ale mimo wszystko świat chaosu i wiecznej wojny w takim wydaniu wygląda jak wersja dla przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Kalka WOW''a


uzasadnij, wg mnie to kompletnie rozne gry o roznych zalozeniach

Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Jasne, że figurki są podobne ale mimo wszystko świat chaosu i wiecznej wojny w takim
wydaniu wygląda jak wersja dla przedszkolaków.


no ja tam zywych, ostrych kolorow nie uswiadczyłem (a takie sa w WoWie), zreszta to tez mozesz uzasadnic, co wg Ciebie w Warhammerze jest dla przedszkolakow. Bo klimat konfliktu jest i to wyrazny od pierwszej minuty gry - tego nie ma w WoWie gdzie zbierasz kły z dzików przez pol godziny a potem rogi czegostam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Gdyby ta gra nie nazywała się Warhammer to mało kto by się nią zainteresował.


Dokładnie to samo można by napisać o World of Warcraft. Identycznie, tyle że zamiast Warhammer wstawić Warcraft, wiadomo ;-)).

Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Kalka WOW''a oraz grafika przestarzała o przynajmniej 4 lata.


Choć w betę nie grałem, to podobno WAR jest bardziej nastawiona na rozgrywki Gracz vs Gracz. Nastawienie na rozgrywki grupowe i kooperację w PvP, każda walka (nawet z napotkanym gdzieś po drodze wrogiem) ma znaczenie dla całości konfliktu, zajmowanie pomniejszych baszt i zamków przeciwnych frakcji, wreszcie szturmowanie i plądrowanie stolic oraz epickie questy z tym związane. Oczywiście są również odpowiedniki BG z WoWa itd.
Natomiast WoW, co tu dużo pisać, jest jedną wielką farmą. Tam World PvP jest w zasadzie sztuką dla sztuki (i to w bardzo szczątkowej formie), dlatego nikt tam raidów na stolice nie urządza, bo i niby po co.
PvE w WARze również jest dość rozbudowane, ale z tego co czytałem, twórcy chcieli do minimum ograniczyć grindfest. I co ważniejsze, tam PvE znacznie bardziej miesza się z PvP niż w WoWie, gdzie w zasadzie jest albo albo.

Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Jasne, że figurki są podobne ale mimo wszystko świat chaosu i wiecznej wojny w takim
wydaniu wygląda jak wersja dla przedszkolaków.


Grafika IMO wcale nie jest aż tak kolorowa, szczególnie porównując ją do tej z WoWa. A klimat, wiadomo rzecz gustu, nie każdemu musi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, że pan T34 ocenia grę po screenach lub filmikach z youtube, a w WoW''a też pewnie nie grał. Tak po pierwszym uruchomieniu nieco uderza podobny interface skróty klawiszowe itp ale same podstawy gry i grafika różnią się niesamowicie wystarczy dobic przynajmniej 3 lvl i wymazac negatywne nastawienie na 10 min żeby to zobaczyc. Fakt krew jakas by się przydała, ale jak dla mnie i tak jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Kalka WOW''a


Wyjaśnij co tu jest kalką WoWa. To już kolejny Twój post w którym piszesz tą samą bzdurę, pomimo tego że założenia gry są całkowicie odmienne od WoW. Wśród większości obecnych MMORPG akurat WAR jest chyba najmniej podobny do WoW (czyt. nie jest grindfestem).

Afgncap

Dnia 14.09.2008 o 12:12, T34 napisał:

Tak po pierwszym uruchomieniu nieco uderza podobny interface skróty klawiszowe itp


Dla mnie to akurat jest na plus (choć niektórzy podobno są zniesmaczeni takim ściąganiem dobrych rozwiązań). Człowiek zasiada do gry i po paru minutach wie co i jak. Osobiście brakuje mi paru innych rozwiązań z WoWa np. wysyłanie linków do przedmiotów i podglądanie jak dany przedmiot wygląda na postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować